У Луцьку «автохам» ледь не збив чоловіка і обматюкав жінку, - учасниця інциденту

У Луцьку «автохам» ледь не збив чоловіка і обматюкав жінку, - учасниця інциденту
Лучанка запевняє, що поліція проігнорувала її виклик про ДТП, натомість в поліції розповіли, що на місце аварії таки приїжджали.

«19 жовтня близько 18:30 ми з братом переходили дорогу на «зебрі» біля супермаркету «Салют» на проспекті Соборності», - цитує лучанку Альбіна Ільчук Волинь24.

Далі, за її словами, рушив автомобіль «Мерседес» і зачепив її брата. Водій заїхав на стоянку і вийшов з авто.

«Відразу в адресу брата полетіли звинувачення про те, що він зіпсував авто,все це було у жахливо нецензурних висловах», - зазначила жінка.

Тоді вона подзвонила в поліцію. Тим часом до водія «Мерседеса» приїхала підмога – старший чоловік. А поліції, за словами жінки, досі не було. Тоді її брат вдруге зателефонував 102.

«Я почала знімати відео на телефон. Чоловік, який приїхав пізніше, вирвав з рук у мене телефон, почав шарпати, обзивати, погрожувати, а поліції так і не було!» - поскаржилася жінка.

Далі вона запевняє, що протягом години конфлікт не могли вгамувати. Врешті-решт всі роз’їхалися: «Виходить так що поліція не відреагувала на наші виклики, проігнорувала, як потім з'ясувалося, невідомий їм подзвонив та відмінив виклик».

У правоохоронців ж своя версія подій. У прес-службі ГУНП підтвердили виклик на проспект Соборності о 18:30.

У патрульній поліції є навіть рапорт: о 18:40 зареєстроване ДТП без потерпілих. У рапорті вказано, що о 18:56 інформація не підтвердилася.

«Заявник повідомив, що в ситуації розібралися самостійно», - повідомили у прес-службі патрульних.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На відео дядько який вириває телефона з рук це митник Ягодинський. Його звати Ігор Гарбар
Відповісти
Якби це була не п'яна баба, а мужик, то телефон був би ще й запханий в дупу. А, взагалі, це два підвипивших штрихи з добре випившею куркою круто переходили на червоний дорогу і вирішили копнути машину, яка чогось перлась на зелений, і попали в двері цього мерса. "Тримай злодія" тут кричить сам злодій. Так і пожаліли ж уродів, і виклик міліції відмінили, а дурна баба хоче продовження? Ще не протверезіла, чи нічого не пам'ятає?
Відповісти
Вернись з минулого в нас міліції вже давно не існує
Відповісти
Яка тобі в хрен різниця. Зри в корень, бо згубиш.
Відповісти
отій бабі, що "мутників" в Луцьку не "беруть"!
Відповісти
Ігор Гарбар це його брат, який працює суддею в господарському суді міста Луцьк!
Відповісти
А покійний Моторолла його коханець. Генеологи хренові.
Відповісти
Господарського суду міста Луцька не існує
Відповісти
Ото такі як 258 тут освідчені і пишуть більшість коментарів! Сміх ...... не існує, ні-ні,це прсто приміщення де розглядають господарські сори)))))
Відповісти
В АТО таких треба відправляти. Там будуть бачити життя
Відповісти
Юначе,ти такими словами не кидайся,герої в анонімних коментарях,а на вулиці і звуку не почуєш.
Цікава тут дискусія,очевидців на одній руці порахуєш,які бачили що хлопчина в тій ситуації був прав,а писати тут всі вміють,особливо анонімно
Відповісти
Ті поліцаї списали тупо виклик бо до таких шишок бояться їздити...
Відповісти
Та це ж Серьожка Гарбар( хам-таможнік)!!!!
Відповісти
Ото вже новость. Журналісти думайте шо пишете. там на митниці кожна друга людина хам
Відповісти
Права купил, а ездить не купил :)))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Як в воду перднув.
Відповісти
Цим журналістам продажним тільки дай з нічого скандал роздути. Нічого подібного там і не було
Відповісти
Таможенник? и на таком корыте ездит????
Відповісти
Ну для митника машинка заскромна. Знов журналюги гнуть
Відповісти
В поліції цікавий підхід.Якщо людина авторитетна,то можна порішати.А де протокол ,що не пропустив пішоходів на пішоходному переході?
Відповісти
Цей гандон часто порушує але хай починає частіше обертатися
Відповісти
Гандон в тебе в дупі.
Відповісти
Накажуть ще так як з номерами ( лексус ) наказали
Відповісти
От скажіть будь ласка, навіщо давати неправдиву інформацію і потім обсирати?!Тепер видно скільки брехні в цих новинах!!!
Відповісти
Була очевидцем даної ситуації. Пішохід в даному випадку був неправий переходячи дорогу на червоне світло і вальданув ногою по машині. За кермом був молодий хлопець, який насправді,як писалось в статті,поїхав на стоянку для з'ясування обставин. Двоє молодиків і дівчина почали звинувачувати водія у псевдо ДТП.
І де справедливість??! Не розумію людей, які не бачивши ситуації, придумують свої за відома неправдиві версії...
Відповісти
А чому хлопець не визвав поліцію? чому визвав підмогу? чому кидались на камеру? і т.д. і т.п. Багато не сходиться?
Відповісти
Для чого було викликати поліцію,якщо самого факту ДТП не було! Я сама водій і не знаю, що робила б в такій стресовій ситуації... Не хочу нікого оправдовувати, але і звинувачувати людину не знаючи подробиць - не правильно! Давайте будемо Людьми!
Відповісти
1.Визвав. 2.Бо був сам, а тут два здорові п'яні мужики і неадекватна п'яна курва. 3.Не всі хочуть зніматися.
Ти тупий, Вова?
Відповісти
Прикуси язика.
Визвав? чому відмінив? Злякався двох пяних, чому відмінив? Хочуть не хочуть до лампочки ніхто не вправі заборонити зйомку в громадському місці, не хочеш не знімайся, сядь в машину і чекай поліцаїв. Але якщо воно таке ж хамло як і ти, то й говорити нема про що.
Відповісти
З такими як ти я хамло. По-іншому такі тварі як ти починають відчувати себе людьми. На який хер тобі звинувачувати молодого пацана? Ти там був? Якщо був і не було справедливості, якого хера ти там смоктав?
Відповісти
У цього водія Андрія Гарбара 19.жовтня день народження!!!
Який дивний збіг обставин і поліцію він не викликав , а тата позвав???
Відповісти
Якщо і в того хлопця дн! До чого тут це? Тут людям аби язики почухати! Смердить слухати!
Відповісти
Абалдєть! По іншому тут виразитися важко! БРЕХНЯ сплошна і це все "Волинь-Пост", як далі вірити новинам? Сама в даний момент стояла на зупинці, пропустила свій маршрут бо стало цікаво, шкода що на відео не зняла. Хлопчина який їхав на авто нічого не порушив, перед ним проїхала машина на зелений колір для водія! А дівчина, яка п'янюща була, отверезіла вже геройкою стала, шкода що поліція не приїхала, адмінка за п'яною молодю плакала!
Відповісти
І поліцію викликав би. Ото було б селфі))))
Відповісти
Так хто авторка відео і її собутильники? Де баланс інформації? Прізвища в студію!
Відповісти
Ось вона https://www.facebook.com/profile.php?id=100009458308047
Відповісти
бувають рызны ситуацыи але пышоходи ахуэ...як на зебры то цары ви такыж самы учасники дорожнього руху ы маэти розраховувати де машина ы як ыде,а не трамвай стане,я в дворы ону сук... чуть не збив бо вона авца музику слухала...пыздит... треба бестрашних,може других научить!
Відповісти
згоден, ПІШОХОДИ ПРИПУХЛИ, МОРДУ ВІДВЕРНЕ І ВАЛИТЬ, ПОРУШУЮЧИ ВСІ ПРАВИЛА
Відповісти
є такі, але й бидло водіїв вистачає
Відповісти
Напевно ні в одному випадку не було стільки активних та хамлуватих очевидців, що наводить на думку - а чи не проплачені козачки?
Відповісти
Наводить на думку що водій хамло та очевидці одна банда, о...ших малолітніх, пантовитих дітей що як би не батьки....нічого б варті не були!!!!
Відповісти
Я проїжав біля стоянки висаджував клієнтів... та бачив як жінку шарпали за руки,а малолетка водій бігав с телефоном по дорозі та кричав ...їм всім буде п...ец, я їх закопаю!!! Повний неадекват,можливо і на підпитку.
Відповісти
Оце вже брехня, жінку ніхто не шарпав!І ніякого таксі поблизу не було!І твої сімніви щодо того , що молодий хлопець був на підпитку- неправдиві!
Відповісти
Ооо, тут точно псевдо "Очевидці", хто ж це такий глазастий що всі машини навкруги помічає,чи було таксі чи ні)))) дай на відео видно що мужик не дуже дружньо настроений((((
Відповісти
Шановний "таксі", щось підказує що ви компаньйон п'яної дівиці! Очевидці у вас-псевдо, можливо і таке бути,але так захищаєте права незнайомих, а можливо і навіть дуже знайомих? Які добросовісні у нас таксісти!
Відповісти
Пишу те що бачив!!!!
Відповісти