У Луцьку посеред ночі демонтують кіоски на автостанції

У Луцьку посеред ночі демонтують кіоски на автостанції
УВАГА! ПЕРЕДРУК ПУБЛІКАЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

На автостанції №1 в Луцьку відбувається демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд.

Роботи стартували 27 жовтня.

На в'їздах на територію АС чергують муніципали та патрульні.

Комунальники здійснюють демонтаж поблизу виїзду з об'єкту.

За словами начальника муніципалів Луцька Юлії Сиротинської, на території АС триває демонтаж кіосків, щодо яких є рішення виконавчого комітету Луцькради.

Роботи здійснюють вночі, аби не перешкоджати роботі автостанції.

Підприємці намагалися зупинити демонтажу, зокрема, стверджували, що роботи незаконні. Однак їхні слова не вплинули на комунальників.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора ту бомжатню розігнати
Відповісти
вночі...прикро
Відповісти
Для дядька ГЕРУНА місця готвлЯть він там супермаркет буде строїти а підприємців на вулицю!завжди так сильний забирає у слабшого!
Відповісти
поліція проти народу!
Відповісти
а чому саме вночі,і деж вони стільки паліціянтів набрали, то кричали, що недобор а тут ??? чи з знову з патрулів зняли
Відповісти
Молодці!
Відповісти
Ще одна перемога.Недарма майдан стояв.Слава Україні!
Відповісти
Держава грабує людей...
Дуже прикро... цікаво якби на тому ларьочку була вивіска рошен, теж би знесли?
Відповісти
грабує? а ви в тих ларьках бачили б хоча б один термінал безготівкового розрахунку? чи можливо при купівлі товару вам дають чек? ні? ось так, дехто заробляє нормальні гроші і не платить податки
Відповісти
але ти клоун...перша група оподаткування не має права видавати чек. вчи матьчасть боран
Відповісти
Може ті кіоски і незаконні, може і не дуже естетичні, але нікому особливо не мішали. Міг пасажир на дорогу купити хлібину чи пряника. Ну знесли.. Ну хай... Хто в нас про людей дбає.. Питання : КОЛИ ПОЛІЦІЯ З АВТОСТАНЦІЇ ВИЖЕНЕ ЦИГАН - ПОПРОШАЙОК? Чи вони там на законних правах?...
Відповісти
Ну а де думка тих ,що страждають за світле майбутнє волинян?
Відповісти
Ото Да!!!,яка влада зараз пішла,заберають в людей заробіток що кормлять сім'ї!!! Ні,щоб допомогти людям,якось вийти з цієї ситуації то їм легше взагалі все забрати.Попробували би Ви,прожити при зарашніми цінами... Без бізнесу чі посади або хабарництва!?!? Наприклад: Мені та моїм друзям і знайомим,дуже було зручно швидко зробити покупку в дорогу.
Відповісти