Опублікували відео крадіжки велосипеда в Луцьку: шукають злочинця

Опублікували відео крадіжки велосипеда в Луцьку: шукають злочинця
У Луцьку з будинку на вулиці Івана Франка викрали велосипед.

Власники транспортного засобу опублікували відео злочину та шукають інформацію про злочинця.

Крадіжку здійснили 26 жовтня о 01:00 у будинку на вул.Франка, 44б.

Велосипед марки КТМ чорного кольору.

"Якщо комусь відома особа ,що на відео просимо повідомити за тел. 0680110871", - кажуть власники.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
От с..ка, скоріше знав, що там стоіть велосипед! Напевно наркоман.
Відповісти
О дожилися!!!!! Самі ловимо злодіїв. А де ж аваківська супер поліція?Паркуванням займаються. Раніше мєнтовські опера за годину вичислили б злодюг при наявності відео. Далі нікуди. Повний пісєц!!!! В 90- х такого не було.
Відповісти
Клоун, а де була Захарченка поліція? На Майдані людей била?
Міліція ніколи не шукала, ні велосипедів, ні мобільних телефонів, ні ще чогось подібного!!!!
І Авакян тут ні при чому!!!!
А ось патрульна поліція хоча би в чомусь порядок наводить!!!
Відповісти
йолоп у Захара була міліція. мало вона тебе била.
Відповісти
Зверни увагу на себе, ушьлопок! Розум на рівні примата!
Відповісти
а все через те що власнику було лєнь засунути велосипед в квартиру!
Відповісти
видно, що готувались до злочину, кусачки принесли, по мобілі зв"язок тримав з вулицею, не перший раз явно, просто за таке давати реальний строк 10 років треба.
Відповісти