Не втримали перевагу: «Волинь» на виїзді програє «Олімпіку»

Луцька «Волинь» не змогла втримати перевагу і програла на виїзді донецькому «Олімпіку» 1:2.

Матч 13-го туру у Прем'єр-лізі відбувся 29 жовтня, - повідомляє Футбол.

Лучани першими відкрили рахунок. На 25-й хвилині гол забив Дудик. Однак «Олімпік» вже за шість хвилин відновив рівновагу – відзначився Поступаленко.

У другому таймі донеччани забили у ворота «Волині» ще раз – на 52-й хвилині після навісу у штрафний майданчик головою забив Гришко.

Після пропущеного м’яча волиняни почали фолити, тож Логінов , Романюк і Мелинишин. заробили у свій пасив ще й по жовтій картці. Натомість в "Олімпіка" попередження отримали Танчик і Парцванія.

Штурм воріт донеччан на останніх хвилинах не приніс "Волині" бажаного результату. На четвертій компенсованій арбітром хвилині донеччан врятувала штанга.

Таким чином, "Волинь" із 9-ма очками залишається на 10-му місці в турнірній таблиці.