Опублікували відео, як авто збило хлопчика в Луцьку. ОНОВЛЕНО

Опублікували відео, як авто збило хлопчика в Луцьку. ОНОВЛЕНО
В інтернет виклали відео, на якому зафіксовано, як автомобіль збив хлопчика в Луцьку.

Відео виклали на каналі Mister Ben на Youtube.

Нагадаємо, надзвичайна подія трапилася 3 листопада на вулиці Огієнка.

Автомобіль Dacia збив на пішохідному переході хлопчика близько 8 років. Згідно з інформацією, дитина вибігла на пішохідний перехід, тож водій не встиг на це відреагувати.

Хлопчика доправили до лікарні. На місці пригоди працювали слідчі, які встановлять винних у ДТП.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що означає ваше "дитина раптово вибігла на пішохідний перехід"??? Дитина ПЕРЕХОДИЛА дорогу у встановленому місці.
Відповісти
Те дитя стояло, пропускало всі машини, щоб безпечно перейти! (
Відповісти
яке раптово,подивіться відео! малий довго ждав на переході, коли проїхали машини він почав переходити, як тут вилентів цей шумаХЄР
Відповісти
просто хлопчина ще не знає, що з нашими вааділами краще зайвий раз подивитись , чи не летить якесь приморочене
Відповісти
Машини не їздять по місту, а літають. В нормальних країнах по місту їздять 50 км, а є зони і 20 км. Тільки пішоход поставив ногу на зебру машина повина зупинитися.
Відповісти
Як стан дитини? Це жах.
Відповісти
Дитина нормально переходила собі дорогу, а як воно летіло, то що воно побачить?! І то скрізь по Луцьку гоняться як скажені ті водії, на що дивитися поліція?!
Відповісти
Хоч би одне яке чмо зупинилося,щоб дитину пропустити.Іце кругом так по місту. Я живу на вул.Ветеранів. дві школи,супермаркет.. Повний водійський "беспредел" ((
Відповісти
Живу біля 22 школи, перехід зі світлоформ, зранку діти йдуть школу, батьки ведуть дітей в садок. Коли загоряється зелене світло для пішоходів, машина не тормозить, а пре! Таких випадків 1 раз в тиждень є, це точно! То що там казати! Всі зараз дуже заняті і спішать...
Відповісти
Хто знає як дитина??? Та таких водіїв потрібно позбавляти водійських прав і без попередження!!! Він навіть і не пробував гальмувати...
Відповісти
Яке випадково?????Цей придурок летів на шаленій щвидкості... Який стан здоров'я дитини?
Відповісти
як що ви можете бачити скрізь авто то ви молодець бо я не можу.
Відповісти
Що з дитиною ? хто знає?
Відповісти
ВИННИЙ, ВИННИЙ, ВИННИЙ.
Даже якщо наслідки будуть з кращих. А якби на смерть, хлопчик переходив нормально, а водії тупі, ні один непропустив.
Відповісти
Хм. Я на своем S-классе, считаю не зазорным остановиться на "зебре", а они на своих тошнотах пропустить ребенка считают западло. Помнится, один такой тоже еле оттормозился, когда понял что я не собираюсь останавливаться посреди перехода дабы он проехал перед носом. Даже возмущался - на что был немедленно послан вместе с его ведром. Пропускайте пешеходов, тем более детей -вы не принцы, с вас корона не спадёт.
PS: Если вас инструктора хреново учили то напомню, ребенок у обочины - это всегда сбросил скорость и повышенное внимание.
Відповісти
Шановні аішоходи навчіться переходити дорогу, не означає що ви вибігли на перехід і водій за пару секунд має зупинитись, Нас навчали так,- Подивись в ліво та вправо не має авто- дойди до середини дороги переконайся що з поава не має машин і йди далі.. А зараз як дикі випригуєте на перехід.... Хлопчика жалко....
Відповісти
водій просто не побачив його за зустрічною машиною... ось і все... звичайно прикро... шкода і дитину і водія...
Відповісти
Швидкість максимальна до 20км/г у дворах або на аварійних ділянках дороги , якщо там встановлений знак.......
Відповісти
ВТОМИЛА ВЖЕКІЛЬКІСТЬ ДТП ТАМ. ПОКЛАДІТЬ ЛЕЖАЧІТЬ ПОЛІЦЕЙСКІХ ЧЕРЕЗ 10 МЕТРІВ, БО ОФІГІЛИ ВОДІЇ!ДТП ОЖІ ПАРУ ДНІВ!
Відповісти
постять шо нібуть а правила дорожнього руху невчили вас всіх ще у садочку а потім повторно у школі ВЧИЛИ ПЕРЕХОДЯЧИ ДОРОГУ ОБОВ'ЯЗКОВО подивіться спочатку наліво і дойшовши до половини (розмітки) направо . машину не їбе а давить
Відповісти
Місця для маневру було більш ніж достатньо. Та і при такій швидкості зреагувати не моглаб тільки мавпа.
Відповісти
Шкода хлопчика і переживаємо за його здоров'я. РОЗУМІЮ ТАКОЖ ВОДІЯ, що він не хотів такої біди. АЛЕ, ЛЮДИ ДОБРІ, коли ми будемо думати головою наперід і дотримуватись правил дорожнього руху... БУДУМО ВЗАЄМОВВІЧЛИВИМИ І ВОДІЇ І ПІШОХОДИ !!! 5 хвилин пізніше прибути до місця, куди їдемо, хіба це так життєвоважливо...?! НА 5 ХВИЛИН СКОРІШЕ ВИХОДЬМО З ДОМУ... Сталася біда з хлопчиком і його здоров'я, щоб поправилось потрібно багато часу і медикаментів і коштів і батьки хвилюються і страдають, що дитинка хвора. ЯКЩО Є ТРАНСПОРТ ТО ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ТРЕБА ГНАТИ !!!
Відповісти
ваша перевірка занадто довго думає
Відповісти
ЗАПИТУВАЛИ ПРО СТАН ХЛОПЧИКА. ІНФОРМУЄМО

http://www.volynpost.com/news/77728-hlopchyk-iakogo-u-lucku-zbylo-avto-v-stani-serednoi-vazhkosti
Відповісти
Хлопчик не раптово вибіг.... яка біда.... водій винен, однозначно
Відповісти
Малий не подивися на право, переходячи дорогу. Тому не звернув увагу на "Дачу". Але авто рухалося не з помірною швидкістю, тому зрозуміло не всиг пригальмувати. Згідно з правилами дорожнього руху і цим відео Вина водія буде 100%
Відповісти
Стояв, пропускав, і всеодно приморочене збило
Відповісти
А самі себе перевіряєте, бо хто буде писати коментар 2 рази?
Відповісти
Це тільки в нас треба стояти на пішохідному і чекати поки проїдуть машини, бо одиниці водіїв зупиняються на переходах. А та муділа, надіюсь, за кермо більше не сяде. Здоров'я дитинці!
Відповісти
Ви клавішні герої і любителі кричати ,що водії літають !
По перше водію не було видно малого за зустрічною машиною
По друге треба вчити своїх дітей на дорозі дивитись по сторонах і це постійно всім повторюють ,а не бігти чи йти з опущеною головою.А то більшість людей "безсмертні" йдуть через дорогу не дивлячись з таким враженням ,що їм чхати на своє життя ! Ви всі такі "критики" але не розумієте і не пояснюєте дітям ,що автомобіль зупинити важче ніж вашу сраку! Тому винни водія тут немає він і так гальмував на тратуар ,щоб уникнути удару з дитиною ! Тому перед тим як кричати і виписувати які всі водії погані подивіться в свою психіатричну картку і впеніться ,що там усе в порядку!!
Відповісти
Не має культури водіння машин,і толерантності до пішоходів.З відси все нажаль так і буває.Бажаю здоров'я дитині,
Відповісти
Винні в першу чергу водії чотирьох машин, які не пропустили дитину. А якби хоч , одна з цих машин зупинилась, цього не було б. І варто всім "винним і не винним" розуміти, що на місці цієї дитини може може бути ваша дитина, онук. А хто їх захистить від нас "дорослих"? А водій-"учасник ДТП" з такою реакцією взагалі морального права їздити на великій швидкості не має. '
Відповісти
Та як же це, "дитина вибігла", чітко видно шо хлопець спочатку не біг а спокійно переходив дорогу, лише коли побачив авто, яке негальмувало, тоді почав бігти. з такою фабулою справи не згоден, адже тут 1000000% вина водія! Аби тільки хлопець був живий!
Відповісти
я в шоці з коментарю в кінці статті... Хлопчика доправили до лікарні. На місці пригоди працювали слідчі, які встановлять винних у ДТп,

скажіть, а тут сумніви є якісь, про те, хто винний?
Відповісти
Люди досить жалітися на те ,що ніхто з водіїв його не пропустив ,якщо не знаєте ПДР то не треба висирати тут свою думку бо вам так захотілось. В ПДР чорним по білому написано пропускати пішохода коли він вже став на проїздну частину а не стоїть на тротуарі! І всіх вчили як переходити правильно дорогу ,що потрібно дивитись по сторонах . Пішохідний перехід не дає вам 100% безпеки тому треба бути уважнішими це в першу чергу ваше життя.
Відповісти
Таких водіїв не позбавляють прав - занадто вони високого польоту. В малого, слава БОГУ лише забої, які ми лікуємо. Дякую всім хто не байдужий.
Відповісти