Луцька звитяга: «Волиньбаскет» удома розтрощив харків’ян

«Волиньбаскет» здобув другу перемогу у Суперлізі Парі-Матч, розгромивши вдома «Політехнік» із Харкова з рахунком 80:64.

Про це повідомили у Федерації баскетболу України.

З певною долею умовності «Політехнік» можна назвати зручним суперником для лучан. Їхня до цього єдина перемога в семи поєдинках Суперліги Парі-Матч була здобута саме проти харків’ян на їхньому майданчику. То ж попри величезні фінансові проблеми в клубі господарі вийшли боротися за перемогу.

Рішучість намірів підтвердили стартові влучання Чемякіна. Щоправда, гості не дозволили господарям одразу втекти в великий відрив, скоротили відставання, а потім виграли дебютну чверть в два очки.

У другій чверті «Волиньбаскет» реалізував п’ять триочкових проти одного в першій. Дальні влучання дозволили господарям піти на велику перерву з 6-очковою перевагою, незважаючи на повністю програні підбирання.

З поновленням гри господарі додали пресингу, намагаючись підтримувати перевагу. Після триочкового Федчука за 3:40 до кінця 10-хвилинки господарі вигравали вже 12 очок. Харків’яни зуміли збити атакувальний порив лучан. Триочковий Фурса зафіксував перевагу господарів у 11 очок перед останньою чвертю.

На заключну 10-хвилинку у гостей сил уже не вистачило, що дало змогу господарям ще на 5 очок збільшити загальну перевагу.

Підсумкова друга перемога в сезоні вселила в фанів «Волиньбаскета» бодай якусь надію на кращу долю своєї команди.

«Волиньбаскет» наступний поєдинок має зіграти вдома 13 листопада проти «Кременя».

«Волиньбаскет» – «Політехнік» – 80:64 (16:18, 26:18, 24:19, 14:9)