Луцькі дітлахи перемогли на міжнародному турнірі з футболу

Команда ДЮФШ «Волинь» (до 12 років) перемогла на міжнародному фестивалі футболу «Кубок НТК «Тайм» серед дітей.

У ньому брали участь 10 команд з України та Білорусі, - повідомила прес-служба луцького ФК.

Підопічні тренерів Адальберта Мікояна та Романа Степанова без втрат і навіть пропущених голів пройшли груповий етап турніру, який тривав у форматі 8+1 та відбувався на трав’яних полях. Додала драматизму матчам й негода – більшість матчів відбувалися під час снігопадів.

«Волинь» U-12 перемогла ДЮСШ Маневичі (5:0), ДЮСШ Люблинець (8:0), СДЮШОР Пінськ-2 (5:0) та ЦОР Брест (2:0).

У фіналі лучани зійшлися із земляками з Ковеля – вихованцями ФК «Ковель-Волинь». Хет-трик Миколи Чернюка та гол Романа Ковалюка забезпечили «Волині» перемогу у турнірі – 4:0.

Захисника Антона Рудика організатори змагань визнали кращим футболістом в складі Волині. Владислав Гуменюк названий кращим голкіпером турніру, до слова, Влад продовжує родинну традицію, його тато Олександр – колишній кіпер «Волині». А кращим гравцем «Кубку НТК «Тайм» обрано Миколу Чернюка.