Аварія в Луцьку: на «зебрі» збили жінку з дитиною

Аварія в Луцьку: на «зебрі» збили жінку з дитиною
У Луцьку на вулиці Набережній 17 листопада автомобіль збив жінку з дитиною.

ДТП трапилася приблизно о 18:00, - повідомляє інформагентство Волинські новини.

Водій автомобіля Volkswagen збив жінку з дитиною на пішохідному переході.

Постраждалих забрала карета швидкої, на місці працюють патрульні поліцейські.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
водії не в курсі, що таке "зебра"! Для них пішоход завжди знаходиться у "не встановленому місці".
Відповісти
там дуже погане освітлення
Відповісти
а Правила на цей момент що кажуть? Жми на газ... "Прохвесіонали" ви наші!
Відповісти
Там дуже дурний перехід, сам часто там проходжу, то чекаю по 4-7 хв поки машин не буде, бо гальмувати автомобілі там і не думають коли стоїш перед зеброю, одиниці. А як кажуть робити морду кірпічом і йти не ризикую.
Відповісти
і де ті суперводії кого "харять" пішоходи??? ото не звіздіть бо і на зебрі збивають, статистика та новини кажуть, що часто!
Відповісти
Ситуацію слід розглянути більш детально. Зараз зима і багато хто вважає, що авто на зимовій гумі може зупинитись як і влітку.. Це поширена помилка як недосвідчених водіїв, так і пішоходів.
Відповісти
Зараз зима пішоходи будьте уважні проіжав біля цієї аварії мурашкі по шкірі пробігли ,прийшов додоми і провів інструктаж де краще переходити дорогу своїм бо розумію що зебра не запорука безпеки а В першу чергу уважність дивіться перед ким ви переходите дорогу зараз дуже інтенсивний рух .Є випадки вискакує на пішоходний з телефоном біля вуха і не вправо а не ліво не живеться або побачив маршрутку і попер бігти.Так що водіі і пішоходи будьте взаємно уважні бо при дтп горе обом
Відповісти
Водій не правий. Але не забувайте про своє життя,і не варто довіряти накресленій автодором лінії переходу. Перш за все ,для Вашої безпеки, перконайтесь що рух автотранспорту не може зашкодити Вам і Вашим Близьким. Один необережний рух або думка може коштувати життя. Будьте обережними і бережіть себе і своїх близьких.
Відповісти
І що йшла пані в навушниках як люблять горе-водії писати того і збили?Стид та страм!
Відповісти
Звичайно, винен водій, звичайно храни Боже наших рідних, але...
Що нас колись вчили, якому правилу пішохода?
Підійшовши до переходу, зупинись, подивись ліворуч, переконайся у відсутності автомобіля або ж у його безпечній для гальмування дистанції. Дійшовши до середини, зупинись!!!!
Подивись праворуч!!!переконайся у відсутності автомобіля.
Коли ви останній раз бачили пішохода, який виконував всю цю процедуру?
До речі, а коли ви взагалі бачили пішохода, якого оштрафувала поліція? Справді виписала протокол, грошовий штраф, тощо...
До речі, звідки взагалі взявся цей міф про перевагу пішохода перед автомобілем на переході?
Це навіть не логічно і навіть небезпечно. Важко переважити авто вагою понад тонна з вагою тіла менше центнера, соррі за каламбур. У всьому логічному світі перевагу має лише група пішоходів, що як мінімум двоє... і основне, пішоходам ЗАБОРОНЕНО НАВІТЬ СТАВАТИ НА ДОРОЖНЕ ПОКРИТТЯ ХОЧА Б ОДНІЄЮ НОГОЮ, ДОКИ АВТО НЕ ЗУПИНИЛОСЬ ДЛЯ НАДАННЯ ПЕРЕВАГИ! В іншому випадку штраф!! Від грошового до тюремного.
Люди, намальована зебра - не бетонна стіна, вона не зможе зупинити авто, в якого пропало щеплення з покриттям в якого лопнув гальмівний шланг,в якого вирвало ричаг чи яке просто хоча б заради зупинки повиино подолати силу інерціі банально зупинити це вже 2-5 секунд і 10-20 метрів навіть не порушуючи пдр! Порушити ж закони логіки і вибігти на пішохідний перехід вам розуму чомусь вистачає
Відповісти