У Луцьку презентували кампанію із «фільтрації» суддів

У Луцьку презентували кампанію із «фільтрації» суддів
Волинь долучається до всеукраїнської кампанії громадського руху «ЧЕСНО:Фільтруй суд!».

Про це йшлося під час презентації кампанії у Луцьку 26 листопада.

Як розповідає представник «ЧЕСНО» Віктор Артеменко, за суддів вони «взялися» у 2016 році, адже в країні є проблеми існування суддівських династій, невідповідність способу життя суддів їх задекларованим статкам, непокараність тих, хто виносив неправосудні рішення щодо учасників Майдану, недоукомплектування судів, непрозорість їх роботи тощо.

Однією із перший ініціатив у цьому напрямку стала громадська кампанія за відправлення новий конкурс 762 суддів, які «зависли» у Верховній Раді. Проте добитися прийняття рішення від нардепів поки не вдалося, тому щодня українці платять близько 250 тисяч гривень суддям, які ходять на роботу, але не мають права розглядати справи.

Нині руху через акції прямої дії, збір інформації про суддів, оцінку доброчесності суддів, аналітику та передання інформації у ВККС добивається очищення судової системи від одіозних суддів.

Координатор «ЧЕСНО: Фільтруй суд!» на Волині Мар'яна Сорочук розповідає, що кожен волинянин може долучитися до кампанії, повідомивши інформацію про суди та суддів на сайті «ЧЕСНО: Фільтруй суд!» або звернувшись до неї.

Для зручного пошуку та надсилання інформації про «служителів Феміди» на сайті є інтерактивна карта України. Тут нанесена інформація про місця розташування та контакти судів. Також для різних суддів заповнюються профайли із інформацією з відкритих джерел, відгуками про них тощо.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: суд
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і що це дасть ? необхідні кардинальні зміни у порядку ОБРАННЯ суддів на посади шляхом виборів.
Відповісти
ну да не взяв хабаря, але родичі видатні бізнесмени!) знаєм знаєм)) палі вже нагострені....
Відповісти
Ваш лексикон вже говорить ,що вам пора покидати лави суддів шановний!і більшість з вас такі самі бидло бидлом!ідіть як всі люди і працюйте за 2-3 тис грн зарплати,і тоді будете жити як всі люди а не розташувати!їздити на авто за півмільйона і жити з в такому будинку!?не берете хабарів?а що може за державну зарплату купили?
Відповісти
Більшість суддів сидять там кланами!в них або відомі брати і сестри або батьки або знамениті родичі!пропоную перевірити усіх!і в кого статки не відповідають зарплаті-звільняти негайно,порушити кримінальне провадження,посадити ,а майно конфіскувати в дохід держави!так вони будуть боятися бо інакше ніяк....
Відповісти
Згорніть акуратно ці папірці у трубочку і засуньте собі в .....у! Садочок дитячий.
Відповісти
Гнів людський ви проти себе спричинили. Багатьох ви скривдили. Тому до кожного з вас прийдуть і кожного з вас заберуть. І не тому, що революція, а тому, що ви перебрали ліміт людського терпіння. Ви збудили в людях звіра, і від нього зможе заховатись тільки за колючим дротом зони для засуджених. Прискорте цей процес і матиме можливість вижити.
Відповісти
Оці малолєткі будуть когось там намагатися люструвати і давати оцінку вирокам і рішенням судів? А вони щось тямлять в првилах і ромативно-правових документах судочинства, які діють в Україні? Це схоже на те, що набирають орду малолєток-гоблінів, яка буде виконувати замовлення тих, хто їм проплатить, по блокуванню роботи суддівської гілки влади в тих випадках і там, де буде потрібно справжнім організаторам цього "руху"!
Відповісти
А хто відфільтровував фільтрувальників?
Відповісти
Не можу одного зрозуміти, у нас держава, чи циганський табір! Все має бути в правовому полі, а не збирається десь група малолітніх " розумах"і не зрозуміло як збирається когось фільтрувати і оцінювати.в жодній країні Європи немає сили крикунів, є закон. Вже деякі крикуни, так звані активісти,які тепер народні ізбанніки,, і що?! Де їх досягнення, прорив для людей і держави??? Досягнення у їх кишенях. Так, що все відносно ясно.
Відповісти
правильно, сфотографувати суддів, їхні маєтки і вказати адресу, щоб народ знав, куди і до кого іти з вилами
Відповісти
Для того, щоб реформувати, треба усвідомлювати, як воно має бути. І реформувати треба не горлом та правовим нігілізмом, а із застосуванням принципу верховенства права.
При цьому, слід згадати відомого професора Ю.М. Тодика, який у своїх монографіях звертав увагу на певні особливості співвідношення принципу верховенства права з Конституцією та законами: «Розгляд принципу верховенства права поза верховенства Конституції і законів — це шлях до беззаконня та вседозволення, а визнання тільки принципу верховенства закону поза системного розуміння принципу верховенства права — шлях до прийняття несправедливих, негуманних, недемократичних законів, інших нормативно-правових актів».

Відповісти
Я вважаю ,що одіозні судді самі повинні добровільно піти у відставку,інакше потім буде пізно і вас народ виведе на всенародний суд!там потім будете розповідати про дорогі авто,котеджи та дорогі подарунки від мам та дружин......
Відповісти
Ці люди виступають від народу.....і ми надіємося на них!що нарешті відбудеться довгоочікувана люстрація тих ,що зубами вчепилися до своїх посад і далі грабують державу!на вила всіхххх.....
Відповісти
Хто глаголить від імені прокурорів, суддів та їм подібних за способом заробляння. Розумію. Вам боляче, ви хочете жити як завжди. Але ваш час завершився. Настав час ваших похорон. А мертві промов не виголошують.
Відповісти
Щоб реформувати щось,то треба бодай мати хоч трохи досвіду і загальну уяву,що і як збираються реформувати.теорія теорією,а практика, вище від усіх теорій,бо базується і теорії і підтверджується практикою.а ламати,не будувати
Відповісти
І почати треба фільтрацію з судді в Луцьку Ковальчука В.
Відповісти