Луцький боксер здобув золото на всеукраїнському турнірі

Луцький боксер здобув золото на  всеукраїнському турнірі
У Львові відбувся відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед молоді на призи срібного призера ХХVІІ літніх Олімпійських Ігор в Сіднеї Андрія Котельника.

У змаганнях брало участь участь 50 боксерів з різних регіонів України, - йдеться на сайті Луцької міської ради.

У складі збірної команди Волинської області участь у турнірі брали спортсмени відділення боксу КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”.

Найуспішнішим на цих змаганнях став виступ Іллі Жуковського, який у ваговій категорії до 52 кг здобув золоту нагороду турніру.

За рішенням журі та членів оргкомітету, фінальний поєдинок Іллі з місцевим боксером Юрієм Фішером, було визнано найвидовищнішим, за що обидвом боксерам вручили пам’ятні статуетки та цінні подарунки. Луцькому боксеру дістався мобільний телефон.

Дані змагання стали випробувальними для спортсмена і хорошою підготовкою до головних всеукраїнських змагань - чемпіонату України з боксу серед молоді, який відбудеться 19-26 грудня м. Харкові.