Аварія в Луцьку: на переході збили дитину

Аварія в Луцьку: на переході збили дитину
У Луцьку на вулиці Дубнівській авто на пішохідному переході збило дитину.

Як розповіла в коментарі ВолиньPost прес-секретар патрульної поліції Ольга Бузулук, за попередньою інформацією, авто збило дитину, після чого водій продовжив рух і протаранив іншу машину.

Дитину з місця події забрала «швидка». Хлопчик – у важкому стані.

Водія правоохоронці повезли на освідування в наркодиспансер.

Деталі автопригоди – згодом.



Фото додані о 13:17



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія, НП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На палю суку!
Відповісти
Він був такий п*яний,що на ногах не тримався.Збив біля водоканалу,втікав і втаранився на перехресті в дві машини.Відлетів до заправки,там його і зупинило.
Відповісти
Він пацював в ментовці.
Відповісти
Віддати б людям на розправу його
Відповісти
тиждень, а то й менше буде знову за кермом. все гаразд.
Відповісти
А коментарі то підчищають....ПОВЕРНІТЬ КОМЕНТАРІЙ З ІМ’ЯМ ВОДІЯ!!!
Відповісти
цей безпредел вже з...в, іштрафи їм п..й.
Відповісти
Можу поспорити шо в наркодиспансері вже відкуплявся, може і відкупився
Відповісти
Продублюйте його дані, скріншот зроблю
Відповісти
Казнити його
Відповісти
розмахував корочкою ..мент
Відповісти
Мігас Володимир Михайлович
Відповісти
Мігас Володимир -- це власник Олдем (Ліпіни)ще мали в центрі гастроном Центральний
Відповісти
А де фото з номером автомобіля і з бутилкою коньяка і сиром, в салоні на коврику авто??? Це що означає , шо Волинські новини захищають вбивць????? Фото зранку були !!!!!
Відповісти
Воно ж падло надіється,що йому нічого не буде.
Відповісти
Дійсно, деякі фото дивним чином пропали.
Відповісти
і номер машини АС4025 зник....і фото пляшечки коньячку із закусончиком... і те що блядюга пянюча поряд була....
Відповісти
Я можу сказати як буде далі, скажуть шо малий був не на пішохідному переході, а алкоголю не було, всім здалось, а запах від зимого омивача був, і взагалі його занесло
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/79914-vidomo-hto-kermuvav-avto-iake-zbylo-dytynu-na-dubnivskij
Відповісти
Ага, а коменти то чистять активно. І у самій статті було повно доказів і особистих даних водія, але ж ні! В якій сраці ж ми живемо! Коли вже хоча б в інтернеті буде повна свобода слова!? На ютубчику вже ж є відео, як хлопця збили, чому його досі немає тут? Га, модератори? Очко жим-жим? Невже люди ніколи не буду по-справжньому вільними?
Відповісти