У Луцьку авто збило жінку

У Луцьку авто збило жінку
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждала жінка.

Це трапилося 9 грудня приблизно о 8:45.

За розповідями очевидців, автомобіль Жигуль їхав по вулиці Рівненській. З невстановлених причин водій не зауважив жінку, яка перетинала дорогу по пішохідному переході.

Аби уникнути зіткнення, він почав різко гальмувати, після цього машину розвернуло.

На жаль, жінку авто таки зачепило. Її з пошкодженням ноги забрала "швидка". Водія поліція повезла на освідування.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що це за автомобіль такий "Жигуль"? Навчіться будь ласка писати українською мовою.
Відповісти
Г\вносайт, - що за авто "Жигуль"? Автомобіль "ВАЗ".
Відповісти
Автомобіль Ригуль ахаха так краще
Відповісти
Пішоходи наглі та невиховані,ніколи незупиниться перед тим як перетинати проїзжу частину-одним словом наглі полишуки!
Відповісти
Бракує слів...Винен пішохід,бо він йшовши по пішохідному переході не пропустив авто...Маразм крєпчаєт.лучани чи не лучани,я починаю боятися того чи ви психічно здорові люди...чи певне,що ні...
Відповісти
Автомобіль розвернуло від того,що водій почав різко гальмувати?А я раніше думав,що авто розвертає по причині неправильної роботи гальмівної системи(одні колеса гальмують раніше,інші трошки пізніше).
Відповісти
автомобіль розвернуло бо ти дебіл
Відповісти
Автомобіль ВАЗ 2106 лол
Відповісти
Так, куди все котиться?Неодноразово ,пішохідний перехід біля 10 школи на повороті біля Велмарту, ввечері ідеш з дитиною і ніколи , не зупиниться не одне ....., а ви кажете пішоходи наглі!!!!!!, я теж водій, але хамла за кермом повно!!!!!!!!
Відповісти
На мою думку, та мимра могла б і пропустити машину, їй легше зупинись, ніж водію.
Відповісти
Ще раз наголошую Нумержицький Сергій , який 9 грудня 2016 року наїхав на жінку на ПІШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ перед мостом по Рівненській,надзвичайно скупа людина. Про це знають всі, хто з ним працює на КОНТИНІУМІ. І на машину свою він скупиться, бо вона у нього несправна, що б він там не казав. ВІН і САМЕ ВІН НА ВСІ 100% ВИНЕН У СКОЄНОМУ ДТП. І той з коментаторів, хто обзиває постраждалу, поступає дуже не правильно. Якби на вас за таких обставин наїхала несправна машина, навряд чи ви залишили так цю справу.
Відповісти