У центрі Луцька молодики напали на перехожих

У центрі Луцька молодики напали на перехожих
Троє молодиків напали на перехожих на Театральному майдані в Луцьку.

Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції.

Так, вночі, 11 грудня, троє молодиків побили перехожих на Театральному майдані. Постраждалих госпіталізували.

Усіх порушників доставили в міський відділ, де з ними розбирались слідчі і з’ясовували, чому так сталось.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: бійка
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це просто бидлякі яких потрбіно посадити на 2-3 рокі що б подумали...
Відповісти
Як завжди без прізвищ.
Відповісти
Я всіх знаю
Відповісти
Чому завжди таке гамно попадає не на мене .... я б їх би ваткнув
Відповісти
Їхні лиця потрібно на бігборди щоб всі знали героїв,в тому числі і їхні батьки, думаю так їм швидше дійде що ху..ню зробили. Ще як кажуть можна на "АТО" але вони ще вдорозі обробляться як немовлята.
Відповісти
В районі Галицького прохання бути обережними.Ходить бидлота з балончиком.
Відповісти
Якщо не помиляюсь, то один з них працює в центрі міста. Каву підносить.
Відповісти
Таки пе--ки герої тільки у зграї!!! А як попадуться соплі з носу, а г-но з штанів..
Відповісти
НА Львівській взагалі таке робиться кожен вечір, це жах.
Відповісти
Я розумію вашу реакцію, але можуть бути різні ситуації. Це в статті написали, що "напали на перехожих", а що ви знаєте про це? Можливо самі перехожі і були ініціаторами такої реакції даних молодиків.
Відповісти
Я не розумію для чого закривають оці наглі морди хай бачать люди майбутнє нашого міста
Відповісти
Я вважаю що в першу чергу треба світити батьків які виховали цих героїв.
Відповісти