Забракло сил: «Волиньбаскет» закінчує рік поразкою від «Черкаських мавп»

«Волиньбаскет» у Черкасах 17 грудня програв місцевим «Мавпам» із рахунком 77:100.

Про це йдеться в онлайн-протоколі матчу.

У першій чверті господарі впевнено повели в рахунку – 28: 19. Однак у другому періоді «Волиньбаскет» оговтався і продемонстрував дзеркально протилежну гру. На велику перерву команди пішли 42:40 на користь лучан.

У третій чверті тривала рівна боротьба, але «Черкаські мавпи» вирвалися на два очки вперед. Все вирішив останній період, який господарі провели просто блискуче. Вони розтрощили волинян 38:17.

Тож підсумковий рахунок матчу – 100:77 на користь господарів майданчика.