«Ми що? Путіна вбили?» - лучани обурені салютами на Новий Рік

«Ми що? Путіна вбили?» - лучани обурені салютами на Новий Рік
У соціальних мережах не всі підтримують використання салютів та феєрверків у новорічну ніч.

Десятки людей залишають негативні коментарі. Така ситуація спостерігається не тільки в Луцьку, а й, приміром, у Києві та Львові.

Публікуємо деякі з цим коментарів:

Руслан Теліпський

МИ ЩО - путіна ЗАВАЛИЛИ, ЩО СТІЛЬКИ САЛЮТУ В ЛУЦЬКУ???

Сергій Абрам

Судячи по тому як стріляють салюти, в країні війна закінчилася годину тому!

Геннадій Хомутинкін

Країна долб.бів непереможна. Я про українців. В них одне-єдине свято і їм хочеться шоу. В минулому році таких салютів не було. Але у людини притупляються всі відчуття, особливо, якщо вона була тупа до цього. З святом вас Д.біли

Андрій Мацкевич

Таке враження ніби салюти тиждень безкоштовно в центрі роздавали...

Ірина Степанова

У Луцьку гримить, аж вікна дрижать. 2017 рік, одначе ...

Тарас Столярчук


Закінчилась війна???!!! Скільки салютів.

Тетяна Толкаченко


Жлобського мудацтва у Луцьку багато, дуже багато. Але про те і так відомо. Не треба було стільки грошей на салюти пускати, щоб це показати.

Павло Березюк‎

От би запхнути в дупу салют тому хто ними стріляє!

Володимир Скоростецький


Говорили-балакали... Над Львовом канонада, як під Дебальцево((((

Віталій Чепінога

Всім, хто кидав петарди - теплого пива у новім році, добротного сушняку, пропалених сігарєтами футболок, і забувать телефон зарядить... Плюс ще сьогодні мізинцем об двері удариться... З розгон

Таїса Гайда

Добре, що чоловік зброю сховав, бо не з моїми нервами ці салюти

Вікторія Климчук

З кількості, інтенсивності і тривалості салютів під моїм вікном в Києві я роблю 2 висновки:
1. В людей є гроші, немає ніякої кризи.
2. Люди готові витрачати їх на різну фігню.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Люди, які пускали салюти, не мають поваги в першу чергу до себе.Яку це совість треба мати, коли просять, щоб не робити а я зроблю.Краще на благодійність ці гроші віддали.Вони бачили очі дітей в дитбудинку, стариків в будинку інвалідів, ранених бійців в лікарнях, хворих дітей в онкології?.Думаю що ні.І в Новому році хочеться побажати всім нам поваги один до одного, розуміння, півчуття.
Відповісти
«Ми що? Путіна вбили?» - не, то ми самозастрiлюемося... А шо залишилось? Назад не вiдскачешь...
Відповісти
А в нас президент, хіба Путін?
Відповісти
Те що в нас багато бидла ,то вже давно відомо ,особливо по результатах виборів ,а про скоробагатьки злодіі і корупціонери -то це гниле болото ,яким війна і страдання людей нічого не значать .
Відповісти
То подавали сигнали воєкому, де шукати призивників до АТО .Жаль, якщо не скористався .
Відповісти
А кто сказал что идёт война? Этого власть не признаёт, "ворочает" своими делами, зарабатывает на войне и держит там много нормальных пацанов. А фейерверки не запретишь, потому как душа желает хоть какого-то веселья. Вы можете тут прокричаться хоть до уsрачки, но чего не запретишь, того не запретишь, у каждого своё мнение по поводу салютов. Пену со рта попрошу не пускать, вас не услышат.
Відповісти
Добавлю: Вы против фейерверков?!! - так запретите их поставки и продажи , тогда и возмущайтесь ТЧК
Відповісти
внас небуло едності і небуде..і при чом тут путін????бред такий пишуть...
Відповісти
Ахахахахахахахахаха
Відповісти
То якщо завтра зброю узаконять,іти її пріобретеш тді начнеш шмаляти ...то знв скажеш що нащо її узаконили.Хто таких дибіло*дів родить а потім воспітує???
Відповісти
Та що вам ті пітарди спокою не дають. Озірніться навколо - в кожному кабаку-генделику музика танці бухло річкою, по зомбоящику концерти весєлуха-развлєкуха. А як салют то заборона бо ж в країні війна! Та вголові в нас всіх ВІЙНА!
Відповісти
Редакторів Волинь посту, прохання правильно підбирати заголовки до статтей, мене особисто нічого не обурювало.Взагалі не розумію ,чому людям заважають насолоджуватись життям і кому яка різниця скільки хто витрачає на такі речі, благодійністю можна займатись в додаток до витрат на салюти. В порівнянні з радістю і сяючими очима своєї і сусідської малечі такі витрати взагалі нічого не вартують. В кого з учасників АТО є серйозні психологічні проблеми, їх потрібно реабілітовувати, створювати відповідні державні програми, проходити курси лікування.
Відповісти
А що пан Руслан Теліпський був на фронті ?
Відповісти
Доповідь від поліції скфльки штрафів виписали. особливо біля центральної ялинки. ціла машина чергувала...
Відповісти
Аьо всім насрать....
Відповісти
ото найду і ту пітарду тобі............забю. а патім разом посміємся
Відповісти
А ти не думав, що та петарда може попасти тобі в те місце? Це одне, а по друге, з такою грамотністю , як в тебе ти явно полішук, а не лучанин.
Відповісти
А шестя у "честь" Бандери ні кого не обурює?! Ганебгики пля...!!!
Відповісти
То Путен і стріляв!
Відповісти