Депутат: У Любешові укропівець вимагав повернути Януковича до влади

Депутат: У Любешові укропівець вимагав повернути Януковича до влади
Депутат Любешівської районної ради Михайло Кирилюк вимагав повернути до влади Віктора Януковича, - заявив депутат Волиньради Олег Кух.

Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні (5 січня, - ред.) публічно, в присутності декількох десятків людей, в присутності ЗМІ, голови райради, РДА, сільського голови, помічника народного депутата Констанкевич І. М., ВИМАГАВ повернути януковича до влади, зневажливо висловлювався щодо учасників Євромайдану та Революції Гідності. Прошу невідкладного реагування громадськості, депутатського корпусу та керівництва партії!" - пише Кух.

Михайло Кирилюк
Михайло Кирилюк


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А про оранжеву революцію можна висловлюватись погано?Бо юща бригада зараз вся при владі...
Відповісти
Підтримую цього депутата!
Відповісти
привселюдно розстріляти! Мандан, революция Огидності - ось наші цінності.
Відповісти
То коли вже тих революціонерів на коліна будуть ставити?
Відповісти
Повністю підтримую. І мабуть більшість 90% українців це за 3 роки зрозуміли.
Відповісти
Мій покійний батько в такому випадку зауважував наступне:"Коли в голові порожньо,то в ніякій аптеці і не за які гроші цю порожнину не заповниш".Ми достойні своїх обранців!
Відповісти
Не депутат але можу це все саме сказати. Але ж сепаратистом і агентом кремля зроблять.
Відповісти
Люди ви що . А де ж ця банда буде гроші красти . Люди заслуговують на те що хотіли. Пригали дай доаригались . А януковича не мішало. Хай би лад в державі навів
Відповісти
Всі бояться сказати правду, а в Любешові найшовся настоящий мужик але тепер напевно данильчук на коліна поставить,aбо пашинський з курортах приїде і застрелити.
Відповісти
В Луцьку укроповці всі продажні і при першій нагоді перейдуть на бік того хто платить гроші
Відповісти
По коментах видно, що Поліщук пише.Не може забути як його родича на коліна біля Драмтеатра ставили
Відповісти
Хто говорить правду того і прибирають активісти . Це бандити від народу
Відповісти
Фу ганьба.А корчать з себе патріотів.Чому волинські новини приховали цей факт
Відповісти
Цих вже на коліна небудуть ставити їх напевно в петлі....
Відповісти
Цікаво перевірити звязки депутатів Укропівців в міськраді.Там мабуть кожен другий в ПР був
Відповісти
Ха ха.Та він ще в 2009 р. йшов від комуністів.Да ото Палиця кадрів находить
Відповісти
Полісся завжди було розсадником комуністичних чиновників ,а вони не люблять Украіни і готові продатися Путіну за найменьшу подачку ,наввіть в коментах видно скільки сволоти ще є на нашій землі ,але прийде час коли всю цю нечисть прийдеться знищити ,бо інакше завжди будемо придатком Раші .
Відповісти
Верніть Кучму.
#Кучма_вернись
#Кучма_Камон
Відповісти
Й вам краще продатись пороху і їсти ронш в Європі.
Відповісти
На фото дуже інтелектуальний представник Укропу.Надія всього Волинського осередку
Відповісти
Банда порошенка тепер стала могутньою завдяки волонтерам і активістам . Її мабуть не перемогти ніколи.
Відповісти
Я на виборах голосувала за укропівців.Тепер шкодую.
Відповісти
А що ж тепер скаже заробітчанка Констанкевич про свого колегу.Підтримує також його позицію?
Відповісти
А що цей колишній комуняка в Укроп перейшов?.Знаю давно цього ху..сподара, ще як він був сільським головою
Відповісти
Є свідомі люди які бачать що коїться в держави . Що в україни немає майбутнього як справедливої та європейської держави . Одні бандити які приходять до влади і грабують до останнього поки дозволяє власть .
Відповісти
Сьогоднішні вчинки влади,а саме ціни на медикаменти,хліб,комунальні послуги,нагадують геноцид українського народу і нації...
Відповісти
Да влада дійсно нікчемна.Якби вона була б дійсно дієвою, то такі негідники як цей представник Укропу вже б на Колимі ліс рубав
Відповісти
Хай народ бачить що ця нікчемна партія ганьбить слово Укроп яке було у наших воїнів на нашивках
Відповісти
Скиньте будьласка це відео на центральні канали, щоб люди побачили що з себе показує проект Коломойського
Відповісти
Ось такі старі пердуни і привели війну на схід.Думайте кого в партію берете.Якщо укропівці себе поважають, вони повинні виключити це посміховисько з партії і попросити вибачення в своїх виборців.Дякую
Відповісти
Він взагалі сказав про президента а ви воїнів зразу приплутуєте . Кожний як може так на життя заробляє.
Відповісти
Палиця не на того поставив
Відповісти
Партія Укроп як і Савченко розчарування року
Відповісти
Війну на Схід привели такі як "Виборець", а "Ганьба" нехай любується проектом Порошенка! Два чоботи - пара! :)
Відповісти
Читаючи комент укропівця "свідоміта" ще раз переконуюсь, що ви і з сатаною обєднаєтесь заради грошей, некажучи вже про Опозиційний блок
Відповісти
Є таки на Любешівщині ще нормальні дядьки! Ганьба майданутим тваринам, які розвязали війну в Україні!!!
Відповісти
Зараз кричить той кому вигідна війна . Порох молодець постарался і профінансував .
Відповісти
цей Кирилюк як колобок.Він від Симоненка втік і від Палиці втече
Відповісти
Валонтерам і активістам які підтримують війну . Може і з подачі тих же депутатів з Києва . За що волонтери живуть . Невже за Божим духом.? Хтось їх фінансує . А дядько правду сказав.
Відповісти
Укроп проплати нормальних тролів, а то ці паляться
Відповісти
Не обращайте внимание на старого больного человека.Коломойша его пан
Відповісти
Люди за нього голосувли як за проукраїнську силу, а Палиця підсунув Ватника.
Відповісти
Кажеш правду то ті що дорвалилися до кормушки кричать:"агент кремля"!
Відповісти
Укроп-це діагноз і секта.А за цей вчинок хай Рубльов стає на коліна і просить в людей вибаченя
Відповісти
Вангую, що скоро Палиця втече в Швейцарію.А що ж залишиться робити в Луцьку його песикам типу Поліщука і Смаля.Готуйте хлопці вазелин ))))
Відповісти
Ми так йому повернемо Януковича, що мало не покажеться.Палиця забирай свого комуняку
Відповісти
Человек (Кирилюк) просто имеет своё мнение. Так зачем же таффарищ КУХ хай подымает?, в фейсбук кричит?
Нужно успокоиться и Лучше попытаться наконец-то изменить его мнение своими положительными делами, а не поднимать бучу. Но сейчас это модно: своё засранство прикрывать криками, переключая внимание на иных...инакомыслящих.
Відповісти
Я була на на цьому зібранні і все було не зовсім так.Коли наша головиха сказала до Куха що вам важливіше людські життя чи гроші нащо пан Кух відповів гроші. Після цього зав'язалась сварка.І тоді Кирилюк Кухові нагадав що скільки людей загинуло на майдані що він став до влади, що він має підтримувати людей а не закривати лікарні у віддаленому селі. Саме головне що ми хочемо щоб і в Любешові не скорочували ліжка. а ми хочемо щоб у нас було лише пять ліжок які ми будемо утримувати за гроші сільської ради. навіть і на це Кух не дав згоди. Сьгодні біда у сусідів завтра чекай у себе. Ми всі знаємо що з такими керівниками і района нашого скоро не буде. Ми це всі знаємо і боїмося сказати.
Відповісти
Гнати його сцяними тряпками в расію
Відповісти
Як чудово голова рда кух вирішив закрити рота кирилюку,а справжню проблему-закритя нової лікарні в ветлах(яку збудовано завдяки адаму мартинюку)-неозвучено.кирилюк як депутат виступив в який раз на захист інтересів свої громади.не кух,а кирилюк бив в усі двері,коли білорусії віддали добрий клапт території нашої країни.а кух зробив ворогом народу людину,яка змусила владу припинити демаркаційні роботи на кордоні(в районі це відомо всім).пан кух на свої сторінці в фейсбуці заявляє,що таким не місце в україні,то тепер,що всіх хто не підтримує діяння теперішньої влади,слід паплюжити,робити ворогами народу.
Відповісти
Як пише пані Малімон що люди дійсно будуть порівнювати як вони жили колись і зараз,але--- депутати які були комуністами і які прикривались Мартинюком щось ддддуже швидко забули Адама Іванича ,а він не мало зробив для Ветел,і тепер дуже вже чесні------а магазини де торгують "пальоною водкою"а пилорами не зареєстровані де ріжуть крадений ліс.І що скажете що сільський голова цього не знає? знає ще й як і чого не кричить не шукає правди?А питання лікарні це треба до міністра охорони здоров"я ставити а не до районної влади,хто за нас в селі чи в районі думає? ніхто ми для них лише "людці" за яких ніхто нічого не скаже і нас ніхто не почує---прикро!!
Відповісти