вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Міський голова почистив місто від агітації, окрім плакатів Єремеєва. ФОТО

Міський голова почистив місто від агітації, окрім плакатів Єремеєва. ФОТО
За десять днів до виборів голова камінь-каширської мерії Василь Бондар очистив місто від агітматеріалів, окрім плакатів Ігоря Єремеєва.

16 жовтня голова Камінь-Каширської міської ради Василь Бондар ініціював засідання виконавчого комітету з приводу впорядкування передвиборчих агітаційних плакатів в Камені- Каширському.

Мотивував такий крок голова тим, що листівки і плакати «на всіх стовпах електричного освітлення, вони обірвані, мають неестетичний вигляд, їх кількість така, що перед днем виборів їх неможливо буде прибрати і все це незаконні місця розміщення агітаційних матеріалів».

Виконком ухвалив відповідне рішення і зобов’язав комунальне підприємство ВУЖКГ очистити всі «стовпи освітлення та місця незаконного розміщення агітаційних матеріалів від листівок».

Станом на 18 жовтня рішення було виконано частково: в місті не залишилося практично жодного агітаційного плакату окрім анонсів з заходами під патронатом кандидата в депутати Ігоря Єремеєва (також розміщених на електроопорах). В усній розмові з представниками деяких кандидатів та політичних сил міський голова зазначив, що клеїти по стовпах свої плакати можна, але на ранок наступного дня їх усе одно будуть знімати комунальники.

Однак, в ніч на 19 жовтня все місто було заклеєне (в тому числі і в незаконних місцях) агітаційними плакатами Ігоря Єремеєва. Жоден з них ні вранці, ні після обіду не був знищений комунальниками.

До речі, за дивним збігом обставин, на вулицях Каменя-Каширського, до прийняття вищевказаного рішення виконкому, наочна рекламна продукція Ігоря Єремеєва була практично відсутня. Активізувалася робота в цьому напрямку лише після «очищення» міста від інших претендентів на крісло депутата Верховної Ради.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Єй Богу, ну Лондар уже просто за....в своїми плакатами. А на Єремеєва хоч приємно дивитись. То він з бабусями, то з молоддю. Хай краще буде він ))
Відповісти
А вам головне щоб з бабусями, з дідусями та з молоддю постоював!!! Ви що?? тут треба дивитись зовсім на інші аспекти, а не на те до кого може доторкнутись кандидат)) Може у вас статевий потяг до подібних чоловіків раз вам лиш дивитись на нього приємно.. А інщі речі зовсім не приємні які він дав нашому населенню нічого так нормальні???? Я хочу саме того кефіру який виготовлявся в нашому містечку в скляних пляшках зі справжнім смаком, а не порошкового молока і таких же дивних на смак продуктів з супер-пуперового молокзаводу Єремєєва!
Відповісти
Видать стьопо , тебе теж купило за 200 грн це вузьколобе мурло на прізвище єремєєв . Напевно , ти забув , як 10 років тому той же єремєєв прихватизував наш маслозавод , якого потім успішно закрив і фактично позбавив 200 сімей заробітку .А закупівельні ціни на молоко в нашому районі відразу занизив до мінімума!
У день виборів 31 березня 2002 року по нашому району їздили автобуси з "гастролерами" , в карманах яких були пачки відкріпних талонів , по яких вони кілька разів голосували за єремєєва та ЗаЄДУ на багатьох дільницях району ... І ти думаєш , що зараз єремєєв тобі в районі чи місті зробить рай?
Відповісти
Павлик Марозофф, ты видимо продал не только своих родителей, а уже на взлете чтоб продать всех оптом под яркими стягами БОТЬКИВЩИНЫ. За такими широкими флагами наверное очень удобно прятатьса от народа и его проблем. Очень удобно кричать о Юле, а другой ногой подпирать дверь в ее камеру, чтоб не дай Боже, не вышла и не очистила все ряды своей партии от такой мрази, которая затесалась и пытается просочиться в парламент. ПС.и не засоряйте эфир выдержками из своей тупой газетенки ВО БОТЬКИВЩИНЫ, полной дер..ма и ненависти ко всему, в первую очередь к людям.
Відповісти
Нормальний мужик Єремеєв
Не в Киіві сидить а у нас на Волині
І 20 охоронців кругом нього не бігають
Відповісти
Ігорюня Єремєєв рулить! Буду за нього голосувати ! Зробив для Каміня стільки,скільки за 20 років не зробила жодна влада. І собі і людям!
Відповісти
А за чиї гроші він це зробив, не за гроші твоїх батьків, родичів чи тих українців! Вони народу дають 100грн а прийшовши до влади грабують міліарди гривень і про людей забувають! требаж якось захищати свій бізнес, їм плювати на нас!
Відповісти
О , зразу видно тупих і неграмотних єремєєвських тролів !Напевно їм теж єремєєв давпо кожаній курточці(з торгівлі якими колись сам починав по його передвиборчих версіях 2002 року)
До Ф. Петрович . У твоєму обмеженому мозку ніяких інших ідей не виникає , крім тих , що той хто не за єремєєва -- той за "ботьківщину" якусь. єремєєв -- бидло і ти разом з ним .Також стас і круть .200 грн.--- ціна вашої совісті ,дебіли
Відповісти
Поки що ще Камінь-Каширський мер Вася Бондар свою третю каденцію може завершити на нарах .І ніякий сверба йому не поможе , як вже не поміг дурному землеміру величку , якого як йолопа підставили ці двоє -- бондар і сверба .
У санстанцію бондар не піде --- нема куди , вже цю контору хабарників та алкашів ліквідували в районі . Хіба знову щоб балотуватись буде проситись щоб якась партія подала його на цю посаду . Наскільки мені відомо , цього разу у 2010 році він бігав і до "Свободи" , але його звідти відфутболив Богдан Козік --- і правильно зробив !То бондар знову прилип до своєї колишньої УНП .Спочатку стелився і підлизував зад мартинюку, а зараз стелиться і лиже у єремєєва , щоб той дав 30 шекелів .Ось тому і чистить стовпи від агітації єремєєвських конкурентів.Вася , суши сухарі!!Нари вже близько!!!
Відповісти
Стас ,йому і вигідно в нас сидіти бо він тут як король ,нікого непускає щоб відкрив бізнес ,а сам заробляє на нас гроші.........ЛОШАРА ВІН!!!!
Відповісти
Нє , це наші поліщуки ЛОШАРИ!такі як стас ,круть ,Ф. Петрович "за шмат гнилої ковбаси" скиглять тут за цього бидлюка єремєєва , отримують за це свої 30 срібників-шекелів і думають що будуть за це в раю . грицюк --- теж не кращий , селюховатий парторг-недоумок .І чим ближче до виборів , тим більше грицюк старається щоб його сприйняли як клоуна . А на фоні грицюка-йолопа єремєєв буде гарним хлопцем!Є надійна інфа , що грицюк вже здав наш округ єремєєву за 50 000 $.
Єремєєв йде в депутати щоб захищати свій нафтово-бензиновий бізнес , срав він на усіх поліщуків і камінь-каширський вкупі .Як тільки він (НЕ ДАЙ БОЖЕ!) стане депутатом --- свою картку для голосування здає ригіоналам !А ці бандити вже показали як дбають про поліщуків! Такі НЕГІДНИКИ-поліщуки як мартинюк , смітюх гриша , горбатюк толя та катька ващук --- усі голосували за РЕГІОНАЛЬУ РАСЄЙСЬКУ МОВУ на догоду кацапським ляльководам! От єремєєв до них теж може приєднатись!
тому карще єремєєву сидіти на нарах !
Відповісти
Сорі РІДНИХ
Відповісти
до Павлика Морозоффа - якщо памятаєш за ЄДУ значить не 16 річний обмежений підліток і ще повинен памятати що тоді всі були за ЄДУ!!!
до Мазлтофф - про Грицюка погоджуюсь)
Відповісти
Помиляєшся , тоді не всі були за ЗаЄдУ!Так само як і зараз за ПР --- лише начальники , держслужбовці та просто ідіоти .Одна відмінність --- тоді єремєєв так не "сіяв" грошима як зараз .
P.S.Про підлітків ти теж помиляєшся . Є такі , що у своєму світогляді вони набагато прогресивніші за всячєських єремєєвих (про грицюка вже й не варто говорити).І саме такі як ти кажеш підлітки (але не обмежені пивом чи цигарками) перевернуть цю довбану владу і викинуть старих номенклатурників на смітник !
Відповісти
Я так зрозумів модератор займається чисткою повідомлень))
Відповісти