Показали, як може виглядати луцький «Бім-Бом» з вітражем

Показали, як може виглядати луцький «Бім-Бом» з вітражем
Скло на будинку на Театральному майдані в Луцьку, який має неформальну назву «бім-бом», хочуть замінити вітражем.

Як виглядатиме центральний будинок із вітражною композицією показав у Facebook Вадим Курилюк.

«Цей монументальний об'єкт може стати частиною обличчя міста - тією пам’яткою, яка вражатиме, захоплюватиме, звертатиме увагу та милуватиме око. В самій суті створення композиції вітражу я спирався на ідеї ідентичності Луцька та Волині. Автоматично українців ідентифікують по вишиванці та яскравих орнаментах, які мають прив'язку до кожного регіону та області. Тому автоматично основою став волинський орнамент. В процесі з'явилась ідея створення механічного годинника із вітражем. Яскравим ефектом може стати те, що в темну пору доби вітраж підсвічуватиметься весь із середини будівлі, особливо частина. де знаходитиметься механічний годинник», - розповів про ініціативу Курилюк.

Зазначимо, що депутат Наталія Бунда пропонує замінити старе скло на вітраж. Його орієнтовна вартість – 450 тисяч гривень. Це дешевший варіант із польського скла. Канадський аналог коштуватиме удвічі дорожче.

Депутати підтримали пропозицію виділити кошти на вітраж. Остаточно ж питання вирішуватимуть під час сесії.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вже світломузичний фонтан 5 років роблять. Во де візитка центру міста-бетонне корито імені Романюка
Відповісти
корито є, а де свині навкруг нього?
Відповісти
хутрянство кончене!
Відповісти
Зроблю за 400 тис. гр. )))))
Відповісти
А давайте весь Луцьк вишиванкою розмалюєм, шоб в очах рябіло! Ото буде класно!
Відповісти
а по-моєму дуже круто!
Відповісти
7.40 - это таки случайно редакция поставила символ Еврейской музыки?
Відповісти
8млн.грн.виділили на Л.Українки що на четвертину вулиці?????Де ремонт фонтану?????І там піля ремонту вулиці по планк мав ще один бути фонтан де він дівся??ДДайтеерева і кущі дешевші???? публічно кошторис цих розрахунків і тоді повіримо що 500тис.це вартує!!!Чого не 100????
Відповісти
Колхоз
Відповісти
Класно. Краще ніж ті розбиті вікна. Причому вишиванка яка символізує Волинь. Можливо нехай зроблять це, а не як писали волинські новини "капітальний ямковий ремонт доріг" це вже зовсім дебіли здуріли. Перед новим роком на Київському майдані цілий день латали ями, а вона тобто яма знову є. Нехай витрачать кошти но лучани будуть бачити на що. А не той блд капітальнтй ямковий ремонт.
Відповісти
Годинник потрібно змінити-не дуже видно,а так зовсім непогано.Хоч щось вже зробіть.
Відповісти
Як корові сідло.
Відповісти
відомий мультик, де писали лист дядя Федір, собака, кіт. В Луцьку спеціалісти забувають про контекст окремого епізоду в загальній комцепції. Якщо таки збираються щось робити із фонтаном, то і оформлення найближчої будівлі мало б підкреслити загальну канву...Якщо не так, то продовжуйте писати листа різношерстним гуртом від імені дяді Колі (Романюка), де основною темою є ідея хапонути побільше фінансів. Наших з вами.
Відповісти
Та зберіть ви толкових архітекторів, художників Луцька, Львова. Києва. Запросіть фахівців з Польщі і нехай вони а, не натовп вирішать, якою має бути ця площа - поки що одного театру, одного собору і недобудованого фонтану.
Відповісти
Занадто картато. Для людей з поганим зором, це дуже погано, оскільки це вже буде не годинник, на якому можна побачити час, а просто гарний вітраж. Зрозуміло, що, хто добре бачить цього не зрозуміє. Той годинник, що є добре видно і він виконує свою функцію на всі 100.
Відповісти
Фонтан-це ідея фікс Кривицького. Він починав.
Відповісти
Дизайн Маневицького рівня. Депутати ви що дебіли чи вас крім землі нічого не цікавить?
Відповісти