У Луцьку відбулися змагання автомоделістів

У Луцьку для школярів влаштували міські змагання з автомодельного спорту.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.
Представників десяти навчальних закладів міста змагалися у такому виді автомодельного спорту, як кордові автомоделі для закритих приміщень або, як їх ще називають, кімнатні кордові автомоделі. Програма змагань передбачала особисто-командну першість у двох класах: ЕЛ-іграшка та ЕЛ-АЕРО.

На відміну від попередніх років, запекла боротьба за медалі найвищого ґатунку розгорнулася між представниками уже не двох, а чотирьох команд.

В особистому заліку переможцями змагань стали:

Олександр Пашкевич (школа № 22 ) – перше місце ЕЛ-АЕРО;
Євген Данильчук (гімназія №18) – перше місце ЕЛ-іграшка.

В командному заліку перемогла команда гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, другою стала команда гімназії № 18, третьою – команда Луцького ЗОШ № 22 – ліцею.

Переможці нагороджені дипломами управління освіти Луцької міської ради та відповідно медалями.