Садовий просить Луцьк прийняти львівське сміття

Садовий просить Луцьк прийняти львівське сміття
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до влади Луцька з проханням допомогти з надлишком сміття.

Відповідний лист в Facebook опублікував депутат міськради Богдан Богонос.

У листі, зокрема, йдеться про трагедію, яка трапилася на звалищі біля села Великі Грибовичі, коли через ймовірний підпал стався зсув побутоих відходів. Тоді, нагадаємо, загинули люди, а на полігоні заборонили захоронювати сміття.

У документі вказано, що через це близько 30% міських майданчиків Львова залишаються переповненими, що після підвищення температури повітря може негативно вплинути на санітарний стан міста.

Тож Садовий просить у міської влади тимчасово допомогти у захоронені частини побутових відходів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На мій погляд - якщо просить офіційно, слід допомогти.
Відповісти
Та в Польщу ж ближче...нехай виручають брати-поляки!
Відповісти
Львів має гроші від туризму.Хай побудують завод по переробці сміття і буде їм щастя.Самі насрали самі і прибирайте.
Відповісти
Ми повинні допомогти; як жили наші предки -сусід сусідові допомагав в усьому.А що тепер з нами сталося, що ми ждемо звернення, та давно б самі звернулися б і допомогли.Скільки там живе волиняків, скільки там було відвідувачів з Волині і це по-українські по-божому простягнути руку допомоги ближньому.
Відповісти
так буде ніч
ми вам його і привезем...
краще беріть за гроші )))))
Відповісти
А я проти. А що було зроблено за весь цей час? Тут тільки дай добро то завлять ним і далі нічого не робитимуть. Це не вихід з ситуації. Або хай платять за забрудення навколишнього середовища і то солідно. Який нам зиск вфід того?
Відповісти
часто гостюю у Львові.Біля будинків на Левандовці прибирається так: у кожного двірника є стара ковдра або одіяло. Переповнені баки зі сміттям натоптуються до неможливого, з гіркою. Потім накривається те все ковдрами, одіялами, хто що з двірників має. І так стоїть те все днями-різнокольорово.Біля одного під'їзду зелена ковдра, біля другого - червона...а як три бакии - то три кольори. Гарно!!! В нас так нема...
Відповісти
Нехай жере те сміття тим ротом який кілька років тому кричав що нічого не крав цікаво де події гроші які раніше виділялись на утилізацію відходів якби не трагічний випадок на звалищі ніякого шороху не було б яке у них гасло? Нехай візьме і зробить
Відповісти
Менше хабарів потрібно брати і про людей думати ,а не за свою дупу.Якщо не знає що робити іди в відставку,засрав місто.
Відповісти
щось про наш завод по переробці ...все мовчать.. тільки гроші на проекти виділяють...???
Відповісти