У Луцьку - скандал між працівниками салону краси та його власником

У Луцьку - скандал між працівниками салону краси та його власником
До редакції ВолиньPost звернулась люди, які працювали в салоні краси «Селебриті» та залишились без заробітної плати, а дехто взагалі зі збитками.

Люди звинувачують власника салону Сергія Троцюка в тому, що він дуже часто не розраховується зі своїми працівниками, а подекуди, навіть після звільнення, не повертає «кровно зароблені».

Зокрема на своїй сторінці у соцмережі візажист Тетяна Кундик розмістила допис, в якому зазначила, що власник салону «Селебриті» Сергій Троцюк є шахраєм та обманює людей.






Візажист пояснила, що в травні салон краси пограбували та викрали особисті речі майстрів – косметику, перукарські засоби та навіть гель-лаки для нігтів.

«З салону винесли тільки плазмовий телевізор. У мене вкрали кейс з косметикою на суму 15 000 гривень, в іншого майстра викрали перукарські засоби орієнтовно на 10 тисяч гривень, в майстра манікюру викрали усі гель-лаки. При чому, що жодних слідів злому не було. Ну якому злодію треба лак для нігтів або косметика?», - дивується Тетяна Кундик.

Та додає, що працівники салону підозрюють, що Сергій Троцюк міг бути причетним до злочину, мовляв, незадовго після пограбування вони звернулись до сусіднього офісу з проханням переглянути запис із камер спостереження. На записі з камер вони побачили, що у вечір пограбування біля салону стояв мікроавтобус самого Сергія Троцюка.

«Після крадіжки ми одразу хотіли звернутись в правоохоронні органи, але Сергій Васильович нас відмовив. Він пообіцяв нам відшкодувати завдані збитки хоча б частково. Та й в мене тоді були інші турботи. Мало того, що я втратила клієнтів і косметику, я повинна була шукати гроші на нову», - розповіла Тетяна Кундик.

Спочатку, продовжила розповідати Тетяна Кундик, Сергій Троцюк пообіцяв їй відшкодувати 10 000 гривень. А коли ж через кілька місяців жінка почала вимагати повернути обіцяні гроші, то їй запропонували лише 4 000 гривень, однак вона й на це погодилась.

Забрати гроші погодився чоловік Тетяни, проте коли він прийшов у визначений час до салону, то Сергія Троцюка він там не застав.

«Мені не справа в грошах, тут вже йде справа принципу, я хочу щоб мені хоч щось повернули. Тим паче, що про відшкодування збитків першим заговорив саме Сергій Васильович», - наголосила візажист.

Подібна ситуація склалась не лише у цього майстра. Через затримку виплати заробітної плати із салону дуже часто звільняються працівники. І навіть коли вони залишають роботу, то не отримують розрахунку.

Одна з екс-працівниць салону змушена була повертати собі гроші ледь не з тиском. Дівчина працювала в салоні впродовж 4 місяців, а отримувала всього 400-600 гривень. Решту обіцяли повернути згодом.

Відтак, їй довелось йти до Сергія Троцюка з «групою підтримки» в особі батька. Лише тоді вона змогла повернути собі кошти.

Така ж ситуація склалась і у двох адміністраторів, які впродовж кількох місяців не отримували заробітну плату. А косметолог впродовж п’яти місяців вимагала, аби їй повернули гроші, і зрештою на її дзвінки взагалі перестали відповідати. В коментарях у соцмережі жінка розповіла про те, що керівництво частенько користувалось її обладанням, не маючи при цьому профільної освіти.



А найстрашніше, переконують скаржниці, що окрім стрімкої плинності кадрів салон постійно змінює свою адресу, і навіть зараз у салоні готуються до чергового переїзду. Якщо раніше він працював по вул. Лесі Українки, то невдовзі буде на просп. Соборності.



У свою чергу ми спробували зв’язати із Сергієм Троцюком, аби він якось прокоментував ситуацію та звинувачення у свою адресу. На що він заявив, що зі своїми працівниками працює «виключно у правовому полі», а всю цю історію вважає наклепом та навіть розмістив відповідний допис у себе на сторінці в соцмережі.






І наостанок додав, що якщо хтось вважає його у чомусь винним, то нехай доводить це у суді.

Натомість працівники пермуть позов.

Зауважимо, що за час, допоки матеріал готувався до публікації дехто з працівників салону повідомили, що їм частково почали повертати гроші, однак не всім та не всю суму.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ОООООООооооо, ас-ки ще є таких в Луцьку,що не виплачують кошти! С-ки фірм відомих при чому!!!Не важливо як вона спілкується з клієнтами, не важливо,що вона розбила-ЗП людини це ЗП законне саме людини!Цей вівасан с-ки вже раз дзвонив, що страх!Я їх не раз посилала...
Відповісти
Горе-працівники самі винні або є шахрайками. Ніхто з нормальних не буде працювати більше двох тижнів безплатно. Клієнти відразу розраховуються за послугу, тому проблем з коштами немає бути.... Як можна декілька місяців жити на зарплати 600 грн? Неможливо, а значить працівники крали
Відповісти
Мені цікаво одне ця Кундик-підприємець? Надає послуги бере чималі гроші за макіяж? Податки платить? Чому ви всі, які зараз пишете оце все не зверталися у інспекцію праці, поліцію, суд? Значить Вас все влаштовувало. Чи ВАС там силою тримали?А зараз наважилися всі гуртом дивно, якось.
Відповісти
Сергей если вы дейтвительно делаете так как написано, то не доводите дело до суда,будет хуже !
Відповісти
Таке воно, поліське селебріті)))
Відповісти
ну зараз наважилися, що ще не так? погано що взагалі наважилися чи Вам краще щоб замовчували про таке,що робиться в місті!а таке на кожному кроці! ще оці "агенства з працевлаштування" в нас є...
Відповісти
Наскільки мені відомо, пані Кундик брала місце в оренду, тобто, фактично не була працівником салону, чому ж тоді власники салону повинні були щось їй відшкодовувати після того, як салон пограбували?
Тимбільше, вона звинувачує власників у пограбуванні, а це вже серйозно... Якщо було пограбування, значить була поліція, якись опис вкраденого, проводились чи проводяться певні слідчі дії, а пані Татьяна нічого їм не сказала про свої підозри?? Хм... щось тут не чисто. Попахує наклепом та умисною шкодою салону від колишніх звільнених працівників.
Відповісти
Знаю власників салону давно, був час що працювала з ними. Нічого поганого про них неможу сказати, люди порядні та чесні!
Автор цієї статті на мою думку отримав неправдиву інформацію, а той хто її надав просто хоче спортити репутацію цим людям.
Про Кундик чула від своїх подруг і нічого хорошого сказати в її адресу неможу, крім того що співпрацювати з нею мало хто хоче!
На рахунок затриманих зарплат думаю що в людей різні ситуації в житті бувають, і якщо у власників обікрали салон то працівники повинні просто по людськи зрозуміти що можуть бути затримки по зарплаті.
Надіюсь власники салону цього так просто не залишать і всі ці люди що надавали неправдиву інформацію отримають по закону!
Відповісти
Всю правду в суді треба доводити. Ця візажист такі хитрі справи любить робити, неприємна і нагла. Має свій салон на Волі- от і сиди як підприємець там. От цікаво, Кундик підприємець, дозволи має?
Відповісти
Не раз уже слышала неприятные истории связанные с Татьяной Кундик, мне искренне жаль владельцев салона, держитесь!

Відповісти
Неодноразово чула погані історії про цих двох "особ", як дівчата не отримували зарплатні.
Тетяна правильно робить що не мовчить, як всі інші.
Сто років ходжу до Тетяни і мої колеги, вона професіонал.
Відповісти
Люди схаменіться!Чого ви налетіли на Кунди?Вона єдина наважилась вивести на чисту воду шахрайство.
Відповісти
Нет,ну вы посмотрите какие наглые и подлые люди! Пишут комментарии одни и те же люди с двух айпишников. Активизировались? Это видит и редакция и журналисты и простые не глупые люди или вы думаете, что все тупые, как писали у себя на страничке!? Вы ведете не честные игры. Так же Активизировались на следующий день после выставленной поста в соц.сетях, стали хаотично отдавать зарплаты людям?! И просить писать на листе А4 расписку, что они получили деньги, чтобы было больше доказательсв? Не, ну что за люди? Опять выставляете историю, как мою личную, переключаясь и клеветая меня одну))) ЭТО НЕ МОЯ ЛИЧНАЯ ИСТОРИЯ, ЭТО ИСТОРИИ РАБОТАЮЩИХ И ОБМАНУТЫХ ВАМИ ЛЮЛЕЙ! Про меня вы пишите, что вам хочется, а лучше приходите, я покажу вам и свои документы и свою книгу отзывов, чего у вас не было, кстати...
Відповісти
Доброго дня!
Працювала в салоні манікюрницею зарплати не виплатити на дзвінки не відповідають це мало того щей пропали інструменти та гелі, як не соромно обманювати людей!
Причиною так сказати звільнення була поїздка на семінар після чого попросили більше не виходити!
Відповісти
Я колишній працівник цього салону краси, власники хороші та порядні люди. Бувало що зарплатня затримувалася, але виплачувалася всім. Дівчата які пишуть всі ці звинувачення колишні працівники салону, які були звільнені, а деякі, я би сказала із тріском вигнані, були на те вагомі причини. Ось вони і вирішили зараз тишком під патронатом Тетяни Кундик помститися. Із самою Кундик на салоні ніхто не міг зпрацюватися, ходила і дивилася на всіх зверхньо, дуже неприємна особа. Наскільки мені відомо власники подали заяву до суду за звинувачення. Цікаво чи дівчата так само впевнено в суді будуть стверджувати що їх обікрали і не видали ні копійки, бо вони тут вже фігурують як свідки і 100% будуть викликатися до суду, а там вже брехати не вийде, за дачу неправдивих свідчень несеться відповідальність.
А сама Кундик я надіюсь отримає своє, нарешті її поставлять на місце.
Відповісти
Люди що ви пишете?Для чого обливати брудом Кундик?Нас багато.Все що ми хочемо -повернути наші зарплати.
Відповісти
Люди що ви пишете?Для чого обливати брудом Кундик?Нас багато.Все що ми хочемо -повернути наші зарплати.
Відповісти
Таня одна підняла цю тему і дуже молодець!Все розпочалось з пограбування яке було дуже підозріле для усіх. Коли орендатори салону не дуже спішили приїхати в салон коли трапилась крадіжка!Вони не були зацікавленні у тому,щоб подивитись камери (коли це зробили самі працівники ,бо хотіли знайти грабіжників).Самі спілкувалися з слідчими (ті відповідали,що орендаторам байдуже на те пограбування,не вникають вони в нього)Вони постраждали тільки на плазму та гель лаки.Натомість у орендаторів ВИБіРКОВИХ викрали інструмент,косметика,фарби .Якби вже забирали то усе ,а не чітко знати де чия тумбочка і що в ній є!!!Це Вам не підозріло????Відразу працівники звернулись до нотаріуса,адвоката знали всі міри які можна застосовувати.Але нас впевнили у тому, щоб заяви ніякі не писали ми бо вони відшкодують певну суму кожному хто потерпів.Обіцяні камери в салоні так і не появились...Після того крадіжки не припинились !!!!Про камери мова припинилась...Орендатори просто залишали місце роботи не отримавши ніякої компенсації!!!А на рахунок того,що вони збирають команду...дуже цікаво яку команду вони хочуть зібрати???(тим кому не виплачувати заробітну плату та у кого можна присвоїти чужий інструмент та косметику??)
Відповісти
На даний момент я пишу від імені адміністраторів які працювали на Троцюка С.В.і залишились без зарплатні. Її не виплатили просто без пояснень.Щей облили брудом.
Відповісти
Цей сергійТроцюкШахрай очевидно такий на понтах, надіється що працівниці залякане бидло.
Насправді від того, що дехто з працівників очкує кинути шуфлю землі на шахрая в суді справи можуть неклеїтись.
Всім треба вистроїти лінію, що всі все бачили і одна-дві підтверджують слова іншої про те, як той чувак до них ставився, що казав, робив, що вкрав. Не здивуюсь, якщо він в хаті зберігає ті апарати по 10 і 15 тис.грн.
Треба тільки миттєво діяти: ввечері брати санкцію на обшук а рано-вранці, поки всі вдома десь в 7 ранку підрулити з обшуком.
Імовірність що буде успіх велика.
Та *** вже читає це і може замітати сліди, тож поспішіть!!!
Відповісти
Танічка, ти права! Цей перехід особисто на тебе, то вже ницо! Тим більше, що такого прекрасного майстра мало де знайдеш! І робота шикарна, і ціни цілком виправдані! Не зважай на них! Тим більше, і цій ситуації, де ти відстоюєш не тільки свої права на срраведливість
Відповісти
Девочки, мы общаемся с двумя людьми, которые пишут разные комментарии. Об этом известно модераторам сайта и уже нам. Для них все средсва хороши! Продолжайте в том же духе, называется...
У Троцюка Сергея есть патчирица(дочь его жены Мацюк Ольги)Катя Дікарєва, которая работает с интернетом и у неё много свободного времени. После того, как мы выставили объявление в соц.сети, со слов наших с ней общих знакомых(есть скрины наших чатов), среди которых и мои клиенты, эта Катя обзванивала всех своих знакомых в слезах! и просила выйти на мою страничку и написать, почему мы обвиняем честных людей её родителей!?!?Кто-то в это верил, кто-то нет, а как проверить? Тут уже кто верил, а кто нет, личное лело каждого. Потом она заспамила откровенной ложью всех, кто оценил мою запись на стене, потом делала какие-то рассылки друзьям, с удивительной историей, что они мне выплатили какие-то деньги, а я не могу успокоиться и требую ещё. А как люди проверят, а опять никак, тут уже кто хочет верит, кто хочет нет.
Эта Катя продолжает заниматься фигнёй и тут, пишет удивительные истории и ложь, под разными Никами, которую люди опять же не могут проверить. Девочки, когда у нас работала Вика? Кто помнит какую-то Вику за последние пол года, год? Она ж пишет его фразами!!! "хороші та порядні люди", "із тріском вигнані", "Цікаво..", "подали заяву до суду за звинувачення"...
Жалко, что нет возможности вставить скрины его чатов тут, чтобы люди могли сами всё сравнить!
Они знают, что мы в суды не пойдём, что мы ничего не докажем, нет бумажек-не было канфеток, поэтому им нравиться играться с нами дурочками, которые вовремя не объеденились, не поставили их на место, отстранились, думали, что их это не коснётся и вот это наше "ай, ну что я сделаю? Бог им судья" и то нет времени, обиды и это реальное не знание наших прав!
Этой лжи нет остановки...
Відповісти
Этой лжи нет остановки...
Відповісти
Цілком підтримую Тетяну Кудик.Я також мала справу з цими шахраями.Безпідставно ніхто нікого не звинувачує.Обовязково всі звинувачення підтвердим фактами. Танічка звертайся!Я не одна чекаю нагоду поквитатись з цими особами!!!!
Відповісти
Все вокруг виноваты!Ну как такое может быть,люди!!!Я в июле уехала с Луцка и ждала зарплату пол года!В декабре перестали отвечать на звонки,а как только началась эта вся ситуация...мне сразу же на следующий день выплатили зарплату!Но сколько мне эта зарплата стоила нервов!Так что как то так!
Відповісти

я не здивуюсь якщо це вони самі обікрали.
Ці люди дуже подлі, до речі вся сімейка така.
Нікому не раджу мати з ними справу.
Відповісти
Таня, ти молодець, що взялася за цю справу! Хтось повинен вивести людей на чисту воду. Я сама працювала в салонах і знаю, наскільки незахищеними є в наш час працівники у салонній сфері. На сьогоднішній день багато залежить від добросовісності управляючого. Наслухана про цю історію з різних джерел. Тому роблю свої висновки і бажаю дівчатам успіху!!!
Відповісти
Танюш ти жалка людина, мені тебе навіть шкода)
просто міс Справедливість) об*єднуємось!) ахах...не хочу мірятись із тобою інтелектом, зовсім інший рівень, стараюсь триматися подалі від вискочок
Хотіла почути громадську думку, насолоджуйся тим що пишуть) чи ти думаєш що тут теж всі об*єднались і задумують всесвітній зговір проти тебе)) аххаах
Відповісти
Була клієнткою салону.не дивно що закрилися.постійно якісь вияснення були в колективі між персоналом і директором.Віддайте людям гроші і не позоритись!!!
Відповісти
Катя Дікарева!;Яблуко від яблуні;Ми оцінили твій рівень спілкування.Всім давно зрозуміло як ти ненавидиш Кундик.Для чого в котрий раз це показувати в твоїх коментарях?Судячи з твоєї писанини скоро луснеш від злості.Чому?Хороший візажист,приємна людина,просто розумна жінка викликає в тебе таку агресію.Просто вона вам не по зуба!!!!!
Відповісти
Знаю цей салон дуже добре,неодноразово в ньому обслуговувалась)
Майстри хороші ,чого не можу сказати про власників!
Жилка "торгашів"не сумісна зі сферою салона краси)
Тобто впихування незрозумілої косметики)неодноразово хотіли мені її впарити)
Ходила на масаж до самого власника,ну не погано,але здивувало що по часу мало бути довше ,а ціну взяли як за повний!))
Приїхала моя подруга із закордону ,порадила їй цей салон ,як раптом ціни різко на послуги масажу підросли ))))
Ну і не тільки масажу)))
Це означає що якщо людина приїхала із грішми то можна так вчиняти?!НЕСПРАВЕДЛИВО!!!!
Нічого не хочу говорити на майстрів,вони виконували роботу дуже добре,що говорили власники те й виконували .
То чому ж ви зарплати так затримували?Людей дурили на гроші, а з робочими не розраховувались?
Бажаю цій канторі закритись !А майстрам успіху в інших салонах)
Відповісти
Шановні всі. Я не знаю особисто ні одну, ні другу сторони конфлікту. Заклади для надання послуг - це місця, які перед усім мають цінувати свою РЕПУТАЦІЮ. Якщо сталося таке непорозуміння, то власник ні в якому разі не повинен приймати участь у публічних "розборках", і тим паче грубіянити чи насміхатися з підлеглих чи колег, чи дозволяти "робити це родичам-знайомим. Такі ситуації треба тихенько вирішувати, навіть собі у мінус, в матеріальному плані. Адже на кону ваше "ім'я" - а це на перспективу значно дорожче, ніж всі ті суми, які тут озвучені. З позиції споживача - я, ніразу не відвідавши ваш салон, тричі подімаю, чи варто туди йти. І, думаю, не я одна... Будьте мудрішими, вмійте розраховувати на 2-3 кроки вперед.
Відповісти
Працювала не довго з цією сімейкою.Повністю підтримую дівчат.Гнати з Луцька таких бізнесменів.
Відповісти
Я захищаю свою сім*ю...і буду це робити завжди
Закінчуйте цей балаган, це вже нікому не цікаво, ви вже все це писали, це цікаво...і громаді на яку Ви так надіялись це все не потрібно
Всі ми круті писати гадості про один одного в інтернеті, давайте вживу вирішувати це питання, не ховаючить, ось це буде справедливо
Це все справа часу, це мій останній пост тут, далі це питання буде вирішуватись по закону...набридло читати весь цей бруд

Відповісти
Катя!Чудово тебе розумію.ти захищаєш свою сім'ю а ми свої інтереси.Все чого хочем добитись це справедливості.Ти чудово знаєш яка склалась ситуація в салоні і про кошти які були не виплачені працівникам.БАЛАГАН розводиш тут тільки ти.А ми хочем повернути наше зароблене.І дуже хотілось би зробити це цивілізовано.
Відповісти
Сергій Васильовичу,ось як склалась ситуація через вашу брехню і невиконання обіцянок даних вами ж. Невже ви думали, що будете обманювати людей і надалі.Замісь того, щоб поступити гідно ви опускаєтесь до приниження. В першу чергу, ви принижуєте себе.Вас вже розкрито одумайтесь! Віддайте людям Обіцяні, зароблені гроші!
Відповісти
Здивував коментарій Вікторії колишнього працівника.Ви Вікторія добре обізнані в справах салону як для колишнього працівника.І чому ж ви колишній працівник? Як що так все у вас чудово складалось І зарплату виплатили і дирекція причудова але все таки ви колишній працівник.Я так розумію одна Кундик заважала всім працювати.І взагалі я чудово знаю всіх працівників які працювали протягом року і вас шановна в штаті Celebritis не було ніколи.І якось дивно ваша писанина схожа на лексикон самого власника.Ось тут Вікторія у Ваших словах правди не має жодної краплі.
Відповісти
Я хочу звернутись до власників салону!Я сама маю бізнес в цій сфері.Сергій!Ну невже Вам приносить задоволення,коли навкруги стільки ображених,злих на вас людей?Невже вам дійсно однаково на цих людей які працювали з вами?Я не думаю що їм просто не має чим зайнятись "диму без вогню не буває".Проявіть себе як хороший організатор,як людина яка працює з людьми і надає послуги іншим людям.Домовтесь про зустріч з усіма хто на вас ображений і має до вас якісь претензії.Зберіться вислухайте кожного і домовтесь. Якщо не має грошей на даний час не ігноруйте знайдіть потрібні слова, домовтесь. Це не важко!З кожною людиною можна домовитись і все вирішити мирним шляхом.А Ви чомусь вибрали стежку війни,наклепів.Щасти вам!
Відповісти
Катя! Перестань позорити прізвище свого чоловіка! Займись дитиною, а не вітчимовими проблемами, які б він мав вирішувати сам, якби був справжнім чоловіком.....ЯКБИ БУВ ним.....
Відповісти
Схоже, що власнику салону не повезло з робочими- понабирав шушвалі лінивої, які його ж і хочуть облопошити. Шкода, насправді, цього мужчину. До власника: хорошого Вам юриста, який допоможе поставити на місце цей сброд "блатних і нищих". А оці працівниці нагадують чи шавок, чи стадо. Дурдом.
Відповісти
Шановне видання Волинь-пост, спершу хочу звернутись до вашої редакції:
Чому не розмістили прізвища та імена людей, які звернулись до вас зі скарагами на керівника салону (адже його ім'я ви вказали) - як доказ ваше перше речення "До редакції ВолиньPost звернулась люди" ( і змилуйтесь- розберіться скільки людей до вас зверталось). Якось несерйозно це все і виглядає так наче ваш журналіст вирішив підправити форму своїх брів і розрахувався не національною валютою України - гривнею, а статтею.
Тетяно, хочеться до Вас звернутись. Ну, яка свідома людина буде терпіти місяці невиплати заробітної плати?? Ви цілеспрямовано плямуєте репутацію свого конкурента (для цікавості зазирнува на вашу сторінку в соцмережі та натрапила на рекламу зовсім іншого салону), а прямих доказів не даєте, наприклад: те ж саме відео з камери спостереження (я б його з радістю подивилась), можливо у вас є заяви про вимогу виплати вам заборгованості?,книга реєстру ваших клієнтів та суми оплати, розписки про відшкодування збитків чи щось інше - воно теж би згодилось...
Також, у всіх салон (принаймні де я бувала у м. Луцьку та Києва) оплату за надані послуги я віддавала на руки майстрові або адміністраторові, от і мене зацікавило, у вищезгаданому салоні лише безготівковий розрахунок був (оплата на карту по реквізитам) чи Ви такий сумлінний працівник і всі інші постраждавші, що сидячи без оплати праці по декілька місяців всю касу віддавали власникам?
І наостанок, Тетяно, перечитавши всі Ваші коментарі, Ви здаєтесь невпевненою в своїй правоті, бо почали бити нижче пояса - сім'ї колишнього Вашого роботодавця. Якось ницо це все виглядає і не робить Вам гарної репутації.

Звертаюсь і до Вас Сергію (чомусь впевнена, що ви слідкуєте за перебігом ситуації), якщо ви дісно заборгували перед своїми працівниками- краще розрахуйтесь, тому що така жіноча наша натура - піднімати лемент крику з важливої причини і без неї, а якщо це все наклеп - бажаю Вам гідно відстояти сою репутацію в суді, у виданнях, будь-де!
Відповісти
Шановний,Б,як ви можете розкидатись такими словами про персонал,незнаючи суті справи. Люди працювали,виконуючи свою роботу,а їм не заплатили. То хто тоді шушваль. Чи якщо вам так шкода то загадковий Б і є сам Сергій Васильович?
Відповісти
В МЕНЕ ЩЕ НЕ ТАКЕ БУЛО Я ОРЕНДУВАЛА В НЕЇ СКЛАД НА НІЧ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР ТАК ЯК В ДЕНЬ ТОРГУВАЛА А НА НІЧ ЛИШАЛА МАЛО ТОГО ЩО ВОНА ПОСТІЙНО ПІДВИЩУВАЛА ЦІНУ НІБИТО СВІТЛА БРАЛО БАГАТО ХОЧА Я ЗНАЮ СКІЛЬКИ БЕРЕ КАМЕРА ТО В МЕНЕ ЧАСТО ПРОПАДАЛО МОРОЗИВО З КАМЕР НО Я МОВЧАЛА ТАК ЯК НАДА БУЛО ДЕСЬ НА НІЧ ЛИШАТИ КАМЕРИ ОДНОГО РАЗУ ВОНА МЕНІ ЗАПРОПОНУВАЛА ПЕРЕД МАГАЗИНОМ АЛО ДЕ ЇЇ ТЕРИТОРІЯ ПОСТАВИТИ ЩЕ ОДНУ ТОЧКУ ДЛЯ ТОРГІВЛІ МОРОЗИВОМ І Я ПОГОДИЛАСЬ МАЛА ВІДКРИВАТИ НОВУ ТОЧКУ НО ЗА ПАРУ ДНІВ ЗАМІСТЬ ОДНОЇ СУМИ ВОНА ВИСТАВИЛА МЕНІ В ТРИ РАЗИ БІЛЬШУ Я ТАК І НЕ ВІДКРИЛАСЬ І ВІДМОВИЛАСЬ ВОНА ВНОЧІ ЗАБРАЛА МОЮ КАМЕРУ І ДОВГИЙ ЧАС НЕ ВІДДАВАЛА ПОКИ ЗА НИХ НЕ ВЗЯЛАСЯ САМА ФІРМА МОРОЗИВА ЯКА НАДАЛА МЕНІ ЦІ КАМЕРИ ПОТІМ ФІРМА ПЕРЕДАЛА СПРАВУ В МІЛІЦІЮ НО ЦЕ НІЧОГО ПОРІВНЯНО З ТИМ ЩО Я ВЗНАЛА ТАК ЯК МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО Я ЦЮ КАМЕРУ ЇМ НІБИТО ЦІЙ ТАНІ ПРОДАЛА І В ЯКОМУСЬ ТАМ ДОГОВОРІ ЯКИЙ В НЕЇ ТАМ Є ДАЖЕ СТОЇТЬ МІЙ ПІДПИС КУПІВЛІ ПРОДАЖИ ДЯКУВАТИ БОГУ МІЛІЦІЯ МІЙ ПІДПИС ЗВІРИЛА І ЦЕ НЕ ОПРАВДАЛОСЬ ОСЬ ТАК БУЛО!!!!!!СМІХ І ГРІХ!!!!!ЧОГО ЛЮДИ ЧИМ БАГАТШІ ТИМ ТАКІ СТАЮТЬ БОГ ЇЙ СУДДЯ !!!!ЗДОРОВЯ ЇЙ!!!! я спілкувалась з однією її працівницею то ці махінації з зарплатньою в них вже давно!
Відповісти
"спостерігач" , спасибо, что вы не равнодушны к сложившейся ситуации. :-)
Відповісти
Хм, бізнесмени-полішуки.
Відповісти
Бувають такі люди, яким не везе по життю і мені також їх дуже шкода!)) Сергію Невезучому НЕ ПОВЕЗЛО з сусідами,з якими він навіть не вітається. НЕ ПОВЕЗЛО))з банком в якому вісить заборгованість по кредиту. НЕ ПОВЕЗЛО)) в одному салоні займатись своїми брудними аферами, тепер в іншому салоні взагалі не пощастило)) "понабирав шушвалі лінивої"............З таким відношенням до життя і ставленням до людей, скоріше всього и Вам, "Б" ніде не везе........... Знала я того "Сергія Невезучого" дуже добре, давно мала з ним справи.............
Відповісти
Відвідувала колись цей салон!Наслухалась матюків і реготу від працівниць салону,якщо чесно то неприємно було там знаходитися .Такі молоді дівчата ,а мати гнуть такі ,шо я за свій вік таких не чула!Напевно недарма їх попросили з салону!
Відповісти
Був раніше Ортеол.Гарні дівчата хороші майстри.
Відповісти