Михаїл прокоментував церковні децибели в центрі Луцька

Михаїл прокоментував церковні децибели в центрі Луцька
Митрополит Луцький та Волинський Михаїл УПЦ КП прокоментував нарікання деяких лучан на те, що під час богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі вмикають гучномовці.

Зробив він це у п'ятницю, 27 січня, під час прямого ефіру суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» на телеканалі «Нова Волинь», - пише Конкурент.

«Чинне законодавство дозволяє вмикати гучномовці вдень, якщо динаміки не надто потужні. На тій самій площі проводять різні заходи на будь-які теми, вмикаючи дуже потужні децибели. То чому одним можна, а іншим ні? Лише бісенята жаліються на службу, підсилену технічними засобами», – зауважив священнослужитель.

Нагадаємо, що в липні 2016 року лучанка написала гнівну петицію, в якій зазначила, що церковний спів через гучномовці не дає їй можливості виспатися.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ВИ ЗНАЕТЕ В НАС ТЕЖ Е УКРАИНСЬКА ВАТА.
Відповісти
особливо коли ричать про многая літа Михаїлу....
Відповісти
Заходи проводять...але не з 8 ранку і не щодня
Відповісти
МХЛ - ПНХ
Відповісти
заважае бісенятам дригавку у навушниках слухати
Відповісти
Сам біс. І це доказано.
Відповісти
машиною часу назад в середньовіччя!)
Відповісти
ахах) і тут віруючі вилізли) такі всі святі, на службу ходять, моляться. А виходять з церкви і одразу роги вилазять на голові! І давай в інтернет "бісівський" виписувати гнівні коментарі про бісенят)
Відповісти
динаміки верещать, бабло мутиться
Відповісти
Цікаво, а якби так волали на пів-міста ( в хорошу погоду чути їх і на лівому березі Стиря) мусульмани, іудеї і т.п. він був би задоволений?
Я вже не кажу, куди подітись нещасному атеїстові...
Відповісти
А чому МП не включає гучномовець,не задумувались,..тому що молитва має бути тихою.
Відповісти
Які ж ви українці. якщо ходите в московську церкву, яка благословила війну проти України? Якщо усім серцем ненавидите українську церкву? вам не соромно бити поклони патріарху Кирилу. який пропагандує "Русскій мір"? Московська церква- це позорище Волині!!!!
Відповісти
Як воно все нав'язується...Дістало.
Відповісти
Правильно сказав. Чорти бісяться, коли співають і вихваляють Бога. Мені не заважає.
Відповісти