Українське «Дніпро» розібралося з італійським «Наполі»

Дніпропетровська команда «Дніпро» виграла у 3-му турі Ліги Європи у італійської «Наполі» з рахунком 3:1.

Гра відбулася 25 жовтня у Дніпропетровську на стадіоні «Дніпро-Арена», - повідомляє Про-спорт

Команда Хуанде Рамоса вийшла вперед вже на 2-й хвилині. Після подачі зі штрафного, м’яч пострибав у воротарській італійців і Федецький зльоту відправив його в сітку.

А рівно через сорок хвилин - дніпропетровці подвоїли свою перевагу. Селезньов головою скинув на хід Жуліано, і бразилець пробив Росаті. У другому таймі Калініч довів рахунок до розгромного. Нікола з другої спроби таки розписався у воротах неаполітанців.

Та на 74-й хвилині Мазух зачепив Кавані у власному штрафмайданчику. Едінсон сам взявся пробивати з «точки» - рахунок став 3:1.

Таким чином, дніпропетровці з 9 очками продовжують очолювати групу F. А «Наполі» з трьома балами опустився на третє місце.