Волинський чиновник купив позашляховик у 4 рази дешевше від ринкової ціни

Волинський чиновник купив позашляховик у 4 рази дешевше від ринкової ціни
Екс-прокурор, а нині начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Дмитро Новохатський придбав позашляховик за 149 тисяч гривень попри те, що ціни на ринку учетверо вищі.

Про це пише Четверта влада.

Купівлю автомобіля Toyota Highlander 2011 року випуску чиновник відобразив у своїй електронній декларації про майно і доходи за 2015 рік. У ній серед членів сім’ї вказав дружину Ольгу та дочку Марію.

Сім’я посадовця задекларувала право користування квартирою площею 68,4 кв. м. в Алчевську на Луганщині. Належить квартира громадянці Наталії Новохатській.

Серед транспортних засобів Дмитро Новохатський вказав автомобіль «Toyota Highlander» 2011 року випуску. Право власності на нього зареєстроване 20 листопада 2015 року, а задекларована вартість – 149 тисяч гривень. На той час це становило близько 6,2 тисячі доларів.

На популярних сайтах з продажу авто, ціни на «Toyota Highlander» 2011 року випуску починаютьсявід 23-25 тисяч доларів , тобто із 650 тисяч гривень. А це у чотири рази дорожче, ніж вдалося придбати Дмитру Новохатському.

«Як це не ринкова? Це офіційна… Реальна вартість. Те, за що купив, те й показав», – переконує начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Дмитро Новохатський, що 149 тисяч гривень – це реальна вартість позашляховика.

- Таких цін на такий автомобіль і близько немає. Він був пошкоджений? – цікавляться журналісти.

– Такий знайшов. Є офіційні документи, за що купив… Те що мені дали довідку, я те й вказав в декларації.

– Це якась експертна оцінка проводилася?

– Звичайно. Був такий документ довідка-рахунок. От в ній і вказана така ціна.

– Ви до своєї нинішньої посади майже вісім років працювали в прокуратурі. Працюючи там, ви заробили на цей автомобіль, чи можливо хтось допомагав, якісь заощадження?

– Це вже якось ви… А до чого прокуратура, при чому тут це? Це ви вже якісь інші починаєте питання ставити. Я ж кажу, в декларації все вказано, якщо є сумніви, то надсилайте запити, – каже посадовець.

Дмитра Новохатського призначили на посаду начальника управління у Волинській ОДА у січні минулого року. Йому 36 років, народився в місті Алчевськ на Луганщині. У 2005 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого в Харкові, у 2010 році – Національну академію прокуратури у Києві.

Згідно з офіційною біографією, із 2003 по 2006 роки Дмитро Новохатський працював юрисконсультом, завідувачем відділу ТзОВ «Вітязь» в Алчевську. Із 2006 по 2014 роки – помічником прокурора, прокурором відділу, заступником прокурора Топаснянського району Луганської області. З січня по травень 2015 року – заступником прокурора центрального району Миколаєва, у травні 2015 року – начальником відділу прокуратури Волинської області. З травня 2015 року до призначення на посаду Дмитро Новохатський був безробітним, в цей час і придбав недешевий позашляховик.

В е-декларації Дмитро Новохатський вказав, що отримав у 2015 році 37 тисяч 128 гривень зарплати, ще понад 17 тисяч 700 гривень допомоги переміщеним особам на проживання отримала дружина посадовця Ольга Новохатська.

Журналісти телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом» нещодавно опублікували розслідування, в якому з`ясували, чому число «149 тисяч» стало дуже популярним у деклараціях держслужбовців. Журналісти зазначають, що таким чином чиновники, депутати, судді, прокурори, податківці та інші держслужбовці купують люксові авто в обхід лімітів Нацбанку на готівкові розрахунки та фінансового моніторингу.

Цього року ліміт на готівкові розрахунки знизили до 50 тисяч гривень

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Виходячи з біографії і місць роботи і проживання самий справжній сепаратист. Наші хлопці з Волині їдуть туди воювати а вони все життя там здавали Україну а тепер ще сюди приїхали на керівні посади,екологію піднімати.Ганьба Гунчику
Відповісти
дісно наших хлопців в гробах привозять а воно приїхало на таку роботу Гунчик витягнув його і воно ще тут керує нами ,встидно за нас що ми такі є не свідомі патріоти, де солдати де громадськість що сліпо на таке дивиться
Відповісти
нічого тимощук вже добре попрацювала тут і так все зрозуміло тільки він це так і не поняв))
Відповісти
а ви думаєте чого вона його проти олі і сергія стравила щоб від себе сліди відвести від цілого відділу який сидить жере і сере і нічого не робить це найкращий варіант стравити на когось що його не бачили
Відповісти
там на них глянути одна краще другої і так видно що нічого не роблять тільки їдять там день і ніч як не котлети то капуста штин стоїть не пройти там))
Відповісти
але молодець сама десятками років на фонді сидить бабкі відмиває а начальників оп одному звільняє це ж який розум треба мати цеж яку голову треба мать щоб так всіх най...вать
Відповісти
О це так новина! Цей чиновник, маючи квартиру в Алчевську набрався наглості просити в гунчика житло в Луцьку. Він хто атовець? Чи гунчик прокурорам сприяє, а атовців посилає?
Відповісти
насо сав! )
Відповісти
Оце патріотизм наших людей! Мало того що відсиджується на цій частині України,в той час коли там хлопці наші-молоді гинуть,каліками приходять,то ще й гунчик посаду дав! А воно ходить і мичить до всіх.БИКУЄ!!!! Добре що вітатися почав!Понабирав там пару своїх шавок і "рішає" ....!
Відповісти
То ж та Тимощук кажуть теж з Луганщини. Вони два чоботи пара. Рідна кров. Вона ж використає і викине. А як посаду цю отримала то ж ціла історія,вся область знала -"вижу цель не вижу припядствий" ходить і поливає всіх брудом,а потім як ні в чому не винна.
Відповісти
Не діма не вір тимощук вона як ти тільки на нараду ходив, у відпустці чи на лікарняному був вона від помічниці не вилазила вона ходила і гадила тебе всюди де тільки можна було щоб скомпроментувати а тепер підлизується, вона по всьому управлінню ходила і казала який він т...й
Відповісти
а ви думаєте що я зря тиждень в раді сиділа -ось і є результат моєї роботи, тільки я не розумію що яроблю не так усіх начальників попередніх я за рік звільняла а цей міцний горішок виявився)) діма в чьом дела у меня уже вариантов нету как с табой боротся
Відповісти
нічого нічого ще танька є яка завжди годова підставити тільки не плече а начальника як тоді з самосиком він її на роботі залишив як її скорочували як кадровика а вона йому віддячила кляузою що він на роботу не ходить мов її віта заставила сказала що убє
Відповісти
ой да піде він швидше ніж думає такіми темпами, вонаж на кожну тєму спригує перед всіма керівниками каже ну ви розумієте це ж я хотіла по нормальному а він не хоче це ж не я а він не хоче нормально працювати а йому піде на вуха сяде що всі в області х..рові а сама потім як та лисиця мерзни мерзни вовчий хвіст...ходіть люди вовка бити...
Відповісти
кажуть в тимощук криша в сбу от гунчик її і тримає і цьому сказав не трогати бо прижмуть от він і вибрав жертву іншу замість того щоб її на місце поставити, мало того що цілий відділ під себе тримає без роботи фіктивний відділ для посади начальника відділу, заступника а ніякої роботи взагалі не роблять, друкарку одну посадити щоб звіт раз на квартал по коштах зробити то там 4 людини сидить
Відповісти
ага ви так не кажіть бо светка вам наврочить, її навіть я боюсь вона хоч і нічого не робить але піз...ти добрееее вміє я їй любу тєму закіну і вона бігом до начальнічків доносити а це якраз те що мені треба, нам добре так нічого не робити і гроші получати, ну й що шо ми такі....
Відповісти
ага а про всіх інших говорите що нічого не роблять а самі як не їсти то ср...ти як не ср...ти то впо магазинах а як до роботи то те вам тяжко те ви не зробите то хвора стара жіночка яку не слід чіпати і як не крути виходить 5 чоловік дармоїдів які тримаються кожен двома руками за одну бумажку з якою раз в пів-року в туалет сходити тільки...а я яй ну як так можна...
Відповісти
ваша светка аферистка сама справжня, по всій адміністрації рішає як не групи то інші незаконні питання за долю, ще начальнік з нею дограється як не сам гунчик хайно тільки випливуть її корупційні схеми
Відповісти
ой там весь відділ як на підбор там де солодше там підлизати, не гідності ні стида, щоб то здорові телята а як шавкі останні кому вигідно тому і служать
Відповісти
А та свєтка по іншому працювати не може. Спокій не для неї. Поки пакети продуктів з районів не позбирає то не може заспокоїтись. Зате всіх інших бачить і казки то новохатському то Тимощук розказує. Пліткарка вищої гільдії. Кругом її гнали то в екологію прийшла. Всі інші тільки перехрестились.перевірити її в психіатра треба.
Відповісти
а як вже за Юру чіплялися шо все він вам не так все без роботи нічого не робить а як пішов то положення давай міняти щоб роботу завдяки якій відділ формувався перекинути, мало того що всі накази з відділу вивели, чим вже тепер будите займатись, на що тільки той начальник дивиться ,треба гунчика увагу звернути на той відділ економіки 4 економіста великих сидить,збити один звіт раз в три місяці і сидіти сплєтні зводити і через светку -аферистку закидати в адміністарції, нічого нічого добереться гунчик ще до вас -справедливість настане, а ти дмитро на ус мотай а не вуха розвісив і слухаєш тих баб робіфтниць так званих
Відповісти
А та свєтка по іншому працювати не може. Спокій не для неї. Поки пакети продуктів з районів не позбирає то не може заспокоїтись. Зате всіх інших бачить і казки то новохатському то Тимощук розказує. Пліткарка вищої гільдії. Кругом її гнали то в екологію прийшла. Всі інші тільки перехрестились.перевірити її в психіатра треба.
Відповісти
вони того Юру ще при самосику не давали спокою, за спиною зїдали, але одне дивує він жеш кажуть при цьому начальнику вроді нормально був але всеодно вітка свого добилась мало того що у інший відділ перевела так щей всі накази порозкуидали в інші відділи, чим тепер будуть займатись а самі як сиділи так і сидять, свєта во взагаліф нічого не робить отак і підібрана команда нічого не робити а тільки говорити
Відповісти
Та Юрі навіть і повезло що Ольга його забрала, то хоч там щось навчиться,а то там дійсно всі в ноль. Тимощук явно не хотіла щоб він йшов тільки не відомо з яких причин,всеодно ж гадила. А той відділ нормальний,всі спеціалісти працюють,і як Тимощук з свєткою Ольгу з русланом не гадять - вони всеодно молодці, тримаються і увагу не звертають. Те що вони юру брудом поливали і при самосику не новина. Постійно жертву надходять. Зараз новохатському на Сергія бруд носять,коли вже це закінчиться. Хто ж їх накінець зупинить????
Відповісти
а ви мене не трогайте бо порча порчою а от лікарів в мене багато є,знайомих, самого гунчика лікують скільки раз я його то з простатитом то возила то порчу знімала йому..ви думаєте хто би мене таку тут тримув дурноголову, мені ваша робота до одного місця мені тільки прийти пожрать, ставку на футбол зробити, покурити, пару сплєтін заробити, обісрати усіх і все, зарплату відробили, а ви працюйте))
Відповісти
там потрібно когось свого щоб був начальником, Юру,Руслана,Олю хтось такий щоб розбирався в тій ситуації що склалась в управлінні, тоді вони бистро порядок наведуть бо отакі гастрольори які на рік -два приходять вони з тими полішуками не можуть дати ради, їх в ті сплєтні як погрузять і ті нічого не бачать і не розуміють, бо інакшого пояснення тому немає, там же дійсно економіки нема а 4 людини сидить як хтось казав один раз в квартал звіт зробити і свєтка там біля них тільки й робить що свої питання вирішує і взагалі ні за що не відповідає, то як він їх може просто так тримати і нічим не озадачувати, там полюбому порчу на нього хтось навів
Відповісти
ТЕРАРІУМ !!!
Відповісти
От мені цікаво чому "корупціонерка" Тимощук немає квартир,дач, іншої нерухомості, автомобілів. Бо вона хабарі не бере. Думаю мене всі підприємці підтримають.
А от Грицай за дозволи добре брала.
Так що треба добре подумати хто чим дихає.
Відповісти
От мені цікаво чому "корупціонерка" Тимощук немає квартир,дач, іншої нерухомості, автомобілів. Бо вона хабарі не бере. Думаю мене всі підприємці підтримають.
А от Грицай за дозволи добре брала. Так що треба добре подумати хто чим дихає.
Відповісти
Тимощук чесна? Смішно! Коли я працював то брала і добре брала. Тому і біля мене крутилася. Всіх використовує хто їй вигідний. Що забула проекти землеустрою і пзф?
Відповісти