Начальника виконавчої служби Волинської області затримали на хабарі, - Луценко

Начальника виконавчої служби Волинської області затримали на хабарі, - Луценко
Начальника виконавчої служби Волинської області затримали на хабарі.

Про це в Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Прокуратура Волинської області спільно з УСБУ задокументували факт отримання неправомірної вигоди у розмірі 1500 дол начальником управління державної виконавчої служби області", - повідомив він.

Нагадаємо, на Волині виконавчу службу очолює Сергій Харченко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А мені цей чудік розказував що хабарів ніколи не брав))
Відповісти
каструвати...
Відповісти
Кухарик ти наступний повір
Відповісти
А чому наступний , якщо міністр не почує і не зніме його, то поїдемо в Києв і донесемо це питання особисто . Так що хай ліпше сам напише за власним бажанням . Бо його там рильце також в пушку .
Відповісти
Кухарик - хабарник, збирай речі чуєш ?
Відповісти
Ой знаю я хто це ніяк не може залишити ту Юстицію в спокої , поки свого не доб'ється не заспокоїться . Ну з одної сторони красава .
Відповісти
Расстрелять
Відповісти
Напевно всім знайома одна особа жіночого роду мітить на місце вже це?
Відповісти
Кухарик, не напише, дуже важко йому далася ця посада. Довго йшов до неї, тай хитрий він, як ніхто .Відхреститься, як від своєї наташки та багато від чого у своєму житті. В цієї особи нічого святого не має. Заради посади душу чортові продасть, тай багато що зараз в нього поставлено на кону.
Відповісти
Маєш собі неприємність........
Відповісти
Хочу щоб для всіх хабарників закінчувалась так кар'єра, скільки це вже може продовжуватись......
Відповісти
В Камені така собі начальниця Балицька бере не стісняючись..Бо має "кришу" в Києві
Відповісти
Насмішили на рахунок Балицької. Добре було б, якби вона очолила цю службу, виконавча на Волині запрацювала без хабарів.
Відповісти