Опублікували промоційний ролик села під Луцьком

Опублікували промоційний ролик села під Луцьком
В інтернеті опублікували відео, яке є проміційним роликом села Жидичин Ківерцівського району.

Ролик виклали на сторінці села в Facebook.

На відео показані важливі події в житті сільської ради, які були в 2016 році.

Зокрема, йдеться про збори селян, освітлення вулиць, екологічні акції, відкриття ЦНАПу, святкування, благоустрій зупинок, співпраця з закордонними структурами та інше.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Жидичин
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де розвиток виробництва, створення робочих місць? Авантюристи і то бездарні.
Відповісти
"прицмоції" допоможуть, як мертвому ... і далі по тексту!
Відповісти
Одна назва чого варта ;)
Відповісти
Шановні волиняки!Не звертайте уваги на ці висери в коментах! АС-це нікчема і бездара,який нічого путнього в житті не зробив,а тільки вміє розказувати,як зробити "правильно".Данкевич і Сіручка за час свого "правління" довели сільраду до банкрутства,,землі ВСІ роздерибанили,ВСЯ документація,ВСЯ,була знищена,і Юлі з командою довелось починати з нуля.Проблеми є,але ці проблеми після 12 років бездіяльності за рік не вирішити,тому всім икспертам і анапітєгам я б порадив заткнутися.У вас був шанс на виборах і селяни вказали вам,хто ви такі,як вас звати і де ваше місце!
Відповісти
Шановні "небездарні і неавантюристи" проморолик це декілька секунд, які показують як наше село ожило за остканніх 1,5 років. Те що бездари не могли зробити за останні 25, наша голова зробила за рік і далі налаштована робити... А взагалі РЕСПЕКТ команді ЖИДИЧИНА. Не звертайте уваги на бидлярський синдроб, який постійно мичить про те як все погано. Всі здорові і адекватні мешканці села на вашій стороні. Ще раз РЕСПЕК!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Так є там ЦНАП?????.... чи як завжди - поспішили. Раджу редакції поїхати і побачити, подивитись документи, поспілкуватись із людьми із усіх сіл с/ради.. Зробіть достовірний репортаж, а не "Хрен зна що", це не ролік, в "БРЄД".
Відповісти
інтерні?
Відповісти
це не відео, це фотоколаж дешевий і смішний, а музика під це взагалі не в тему!
Відповісти