За знання української мови волиняни можуть отримати призи

За знання української мови волиняни можуть отримати призи
Українське радіо обіцяє вручити призи усім, хто 9 листопада напише всеукраїнський диктант без помилок.

Про це повідомляє прес-служба Національної радіокомпанії України(НРКУ).

Акція відбудеться у День української писемності та мови.

«Щороку цього дня українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків», – наголошується у повідомленні.

Отож, цьогорічний диктант проведе доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Це – грошові премії, книжки, компакт-диски з унікальними записами Українського радіо.

Не обійдеться цього року і без новацій, обіцяють організатори акції.

«З огляду на те, що щороку разом із диктантом слухачі надсилають розповіді про себе, міркування про мову, роздуми про значення акцій, які єднають націю, цього року вперше, окрім диктанту, буде запропоновано творче завдання. Воно – необов’язкове і оцінюватиметься окремо», – наголошують у НРКУ.

Тож усіх поціновувачів рідного слова Національне радіо запрошує до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Варто лише пам’ятати одну важливу умову – перевірятимуться диктанти, надіслані тільки 9 і 10 листопада – дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті.

Адреса Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001.

Довідка

Всеукраїнський диктант національної єдності започаткований НРКУ ще 2000 року. Відтоді тисячі поціновувачів українського слова з усього світу можуть взяти участь у його написанні.

У 2011 році Національна радіокомпанія отримала 17 тисяч 348 диктантів не лише з усіх областей України, а й з-за кордону: Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії і навіть Таїланду. Диктант писали люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
За знання української мови волиняни можуть отримати призи
06 листопад, 2012, 10:05