«Це не страйк», - перевізник пояснив, чому в Луцьку не їздили маршрутки

«Це не страйк», - перевізник пояснив, чому в Луцьку не їздили маршрутки
Директор підприємства "Санрайз" Юрій Девіцький пояснив, чому в Луцьку дві години не їздили маршрутки.

"Це не страйк. Це технологічна перерва", - пояснив він у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost.

Посадовець зауважив, бо до зупинки руху вдалися, бо бракує палива для автобусів.

За його словами, такі перерви робитимуться й наступні дні, а якщо вартість проїзду не збільшать, то доведеться скорочувати маршрути та знімати частину автобусів.

"Всі автобуси працюють в збиток, а більшість маршрутів нерентабельна. По інших міста вже підняли вартість або в процесі підйому, а влада Луцька відмовилася це робити з політичних мотивів. Таким чином перевізники та мешканці міста опинилися в заручниках ситуації", - додав Юрій Девіцький.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
немає слів "для подяки" перевізникам! Ну дуже хочеться ВЗАГАЛІ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ТАКИХ ненадійних "ПОСЛУГ"!!!
Відповісти
А хліви на колесах
Відповісти
Перевізникам немає защо і 3 - ох гривень за проїзд платити...
Відповісти
Хай краще доведуть до путя маршрутки ...а то брудно, торможа скриплять,обдерті , підвіска розбита..... ганяють один проти одного на перегонки............За такі умови і 3 грн забагато
Відповісти
З таким комфортом як їздять лучани і 2 гривні забагато.
Відповісти
Забрати тендер в нього і дати тим власникам, які готові возити за таку ціну, повірте, знайдуться такі ... вони витіснили їх а зараз монополію роблять
Відповісти
Віддайте маршрути Санрайса іншим перевізникам, обнагліли взагалі, білетів не дають, в розрахункових книгах пишуть 200грн.прибутку, а самі жирують, хочуть автобус за рік відбити
Відповісти
Оголосити тендер на всі маршрути Санрайзу і нехай технологічну перерву потім у своєму парку робить
Відповісти
Чудово - з завтрашнього дня буду їздити тільки тролейбусами і більше ходити пішки.Бойкот перевізникам. Приєднуйтесь)))
Відповісти
Знімайте маршрутки ,зменшуйте кількість виїздів,зменшуй е робочий день,не їздіть про вихідних .Робіть що небудь!?
Відповісти
А квитки не видавати це яке порушення?
Відповісти
Заберіть ліцензію,
і зявиться паливо і автобуси.
Відповісти
Давно пора пустити по місту державний транспот, а не цих крахоборів, які часом стареньку бабусю безкоштовно не підвезуть....
Відповісти
Давайте влаштуємо пасажирську технологічну перерву в користуванні послугами маршрутних таксі, на день або тиждень
Відповісти
Траліками будем їздити!!!
Відповісти
шантаж
Відповісти
В Івано-Франківську пенсіонерів в маршрутному таксі возять з 10 до 16 год. БЕЗКОШТОВНО ВСІХ.
Відповісти
Які гроші такі і послуги...
Відповісти
Наше місто прекрасно обслуговувалось тролейбусами, поки жадність не перемогла і на дорогах з'явились жовті буди.
Відповісти
Якби було б у збиток, то не їздили б... не треба видумувати причин. Була б боротьба за кожного пасажира, а так сам був у випадках, коли, вибачте, тупо не ставали, бо треба було обігнати іншу.
+ безбожно порушують правила (зупинка на переходах, пролітання на червоне світло...)
Відповісти