вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти

«Волинь» втратила очки на останніх хвилинах матчу зі «Сталлю»

Луцька «Волинь» на останніх хвилинах матчу зі «Сталлю» з Кам’янського втратила можливість здобути хоча б очко, програвши з рахунком 0:2.

Онлайн-трансляцію матчу здійснювало видання Футбол.

Перед матчем луцька «Волинь» із десятьма очками посідала останнє місце у Прем’єр-лізі. Однак здобути хоча б один бал у поєдинку зі «Сталлю» хрестоносцям не вдалося. Вже на 87-й хвилині у ворота лучан влітає м’яч, який забив Карікарі.

«Волинь» мала змогу зрівняти рахунок на 90-й хвилині, але свій шанс втратив Артем Дудик. Він пробив вище воріт.

Тож спрацювало футбольне правило – «не забиваєш ти, забивають тобі». Карікарі на 95-й хвилині оформив дубль.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.