«Волинь» обіграла «Зірку»: 1:0

Луцька "Волинь" обіграла "Зірку" з Кропивницького.

Матч відбувся 16 квітня в Луцьку.

Хрестоносці забили на 32-ій хвилині. Романюк протягнув м'яч зі своєї половини поля і філігранним пасом вивів Романа Петрова на побачення з Пастом. Форвард Волині спокійно обіграв кіпера і катнув м'яч у порожні ворота. 1:0.

У другому таймі "Зірка" спростила завдання для "Волині". Дмитро Білоног симулював порушення правил у штрафному "Волині" Міхою, за що отримує попередження, яке виявилось для нападника "Зірки" другим і перетворилося в червону картку.

Хрестоносці впевнено провели решту матчу та здобули домашню перемогу.