«Волинь» у гостях програла «Кривбасу»

«Волинь» у гостях програла  «Кривбасу»
У Кривому Розі відбулася зустріч «Кривбасу» і «Волині» у 15-му турі української прем'єр-ліги. Господарі зуміли зломити опір команди з Луцька і виграли у колективу Анатолія Дем'яненка з мінімальним рахунком.

Як пише Gazeta.ua перший тайм протистояння запам'ятався боротьбою на футбольному полі, а на перерву суперники пішли в неповних складах.

Під завісу першого тайму півзахисник «Кривбаса» Младен Бартулович порушив правила на Сергієві Сімініні та отримав вилучення, а Сімінін удостоївся повторного ушкодження і залишив «Волинь» у меншості.

Вирішальний гол був забитий в середині другого тайму - російський нападаючий «Кривбасу» Сергій Самодін ефектно відправив м'яч у ворота ударом від штанги. Таким чином, криворіжці зуміли реабілітуватися за розгромну поразку з рахунком 0:6 в матчі минулого туру від «Карпат».

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 15-й тур

Кривий Ріг. Стадіон "Металург"

Головний арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)

КРИВБАС Кривий Ріг - ВОЛИНЬ Луцьк - 1:0

Кривбас: 1. Рева, 22. Лисицький, 23. Лобжанідзе, 24. Пашаєв, 47. Баліч, 9. Єслінек (15. Дедечко, 90'), 11. Бартулович, 28. Матіч, 10. Прийомов, 8. Самодін (88. Валєєв, 85'), 86. Антонов (3. Сердюк, 73')
Запасні: 55. Штанько, 18. Петров, 33. Яколіш, 77. Іващенко

Волинь: 78. Літовченко, 3. Сімінін, 4. Іванов, 5. Занєв, 6. Шиков, 38. Насонов, 21. Аржанов, 35. Стевіч (19. Бабир, 76'), 90. Пилипчук, 11. Савіч, 31. Суботіч (2. Овонікоко, 70')
Запасні: 1. Старцев, 14. Масло, 15. Шандрук, 8. Скоба, 18. Приндета 1:0 Сергій Самодін, 65'
Попередження: Володимир Аржанов, 16'; Олексій Антонов, 30'; Саша Стевіч, 30'; Ванче Шиков, 36'; Сергій Сімінін, 40'; Іванов, 40'; Сергій Пилипчук, 58'; Вололимир Прийомов, 61'; Занєв, 63'; Доріян Матіч, 89'
Вилучення: Младен Бартулович, 43'; Сергій Сімінін, 43'