вхід реєстрація

Луцький «ФІОЛЕТ» презентував свій новий кліп. ВІДЕО

Луцький «ФІОЛЕТ» презентував свій новий кліп. ВІДЕО
Луцький гурт Фіолет презентував в інтернеті свій новий кліп на пісню «Долоні».

Прем’єра роботи відбулась 10 листопада на всеукраїнському музичному телеканалі А-ONE.

Режисером кліпу є Андрій Приймаченко. Вокаліст гурту Сергій Мартинюк розповів, що кліп зняли ще на початку літа, втім прем’єру вирішили відтягнути до презентації альбому Rock'n'love. Кліп знімали у Києві та аеропорті Крупа під Луцьком.

Нагадаємо, що нині гурт гастролює Україною в підтримку свого нового альбому. Найближчі концерти: 22 листопада - Мінськ, 25 листопада - Київ. Завершиться тур у рідному Луцьку 1 грудня концертом у клубі Майдан.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скоро посадим этого "солиста" как Макарука и будет "спиваты" в местах не столь отдалённых!
Сначала надо учиться вести себя в обществе, а потом хвататься за микрофон и всем рассказывать какой ты евро интегратор...
Это просто босяки которые возомнили себя Прометеями.
Відповісти
Щось ніяк не можу зрозуміти їхнє мистецтво.Ніби й непогано,але чогось бракує.Гітарист класний.А барабанщик бухарик.Майже щодня бачу як не з пиво в барі то зі стограмами.Ну,кожен сам собі лікар.
Відповісти
мистецтво?? :))))) Низькопробна попса.
Відповісти
скоро ми заборонимо комуністичну ідеологію і проведемо люстрацію!!! і совість волині заткнетьсч навіки!
Відповісти
Ойой)) Як не комуняки так ще якісь підроси)) Попса-двакалєса))) Поки ви тут собі вправляєтесь в зловоізліяніях, Колос мутить двіжуху) Якісну, цікаву і фірмову)

Exaboto, те шо ти закомплексований чудачок з претензіями на шось там, всі давно просікли)) Кури кальян, поц. Може попустить))
Відповісти
поц це той, хто герой в неті таке говорити, бо в реалі зуби лікував би :)).
Відповісти
Я так розумію, в реалі зустрівши представника гурту "Фіолет", Ви обов'язково йому скажете "низькопробна попса". А зустрічаючи священиків, завжди їм пояснюєте, чому вони - жирні наглі брехуни і мракобєси. І в інтерннеті критику пишете тільки як виняток. Кажу так, оскільки Ваші коментарі переконують мене в тому, що Ви - прямолінійний, сміливий і суспільно активний індивід. Ви явно не той, про кого кажуть: "сцикло і пиздун". Дуже Вас прошу: продемонструйте усім Вашим недоброзичливцям, який ви правдоруб в реалі. От наприклад: кому ви врубали правду матку просто в очі на цьому тижні? Впевнений, список буде не менше з десяти пунктів.
Відповісти
"Дуже Вас прошу: продемонструйте усім Вашим недоброзичливцям, який ви правдоруб в реалі." - так Ви розумієте, що в реалі мені в очі ніхто не говорит що я поц :))). Інтеренет показує наскільки лицемірним є наше суспільство :((.
Відповісти
оставь свои координаты вот тогда будешь писать, что типа ты и в жизни правдоруб.
Жду...
Відповісти
Не говорять, я розумію. Поци. Але Ви! Я ж кажу: ви ж то точно Не боїтеся кадилом по їб.....лу получити від якогось попа, коли В РЕАЛІ обізвете його тими словами, на які він, безумовно, заслуговує!!! Ви ж їх не за те обзиваєте, що вони Вас зачіпають в інтернеті... Розумієте, про що я?
Відповісти
хах))) як гамнюка.
Відповісти
Повылазили лузеры, самый известный из которых Шура Кононович. Были по жизни никем, так и остались в свои 30 с лишним лет. Одна для них отдушина- интернет :)
Відповісти
Черненко, у меня есть для тебя вакансия посудомойки
Відповісти
Совість Волині, для чого ти живеш на цьому світі??? ти такий печальний персонаж в цьому суспільстві...
Відповісти
Exaboto, а ти музичний геній, напевно, розбираєшся в музиці. Тільки де ж твоя фірма, покажи що таке не попса. Все слова та слова... ну срати ти як мінімум вмієш, браво))))
Відповісти