На відкритті «Сільпо» дівчина отруїлась рибою

На відкритті «Сільпо» дівчина отруїлась рибою
В новому магазині «Сільпо», який нещодавно відкрився у Луцьку, місцева мешканка отруїлась рибою.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook голова ГО "Мавіком" Мар'яна Сорочук.

Нагадаємо, що відкриття магазину влаштували 19 травня на проспекті Президента Грушевського.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
який президент - такий і магазин! Рівнозначно.
Відповісти
Полісся Поліссям..ти готувати навчись замість тих фото на яких тебе немає. А тоді розповідай про якість риби.
Відповісти
Для чого чиїсь глупості поширювати. Ще нічого недоказано і недоведенно.
Відповісти
у вас є редактор??? у новому магазині "Сільпо", ЯКИЙ ВІДКРИВСЯ, а не яке відкрилось. і кому поставте перед словом "місцева". позор...
Відповісти
На місці Сільпо в суд би подавала за такі пости. Ні експертизи, ні доказів. За день тільки рибу їла?? Чи наїлася біляшів на базарі, а потім на Сільпо все скинула??
Відповісти
Це ні риба - це Путін....
Відповісти
Це реакція на неякісну косметику і тату.
Відповісти
Ще раз підтверджує що сільпо -це кантора, яка тільки розводить Лучан, а ті як ненормальні бігають і думають що на знпижках зекономлять))
Відповісти
Повна маячня я невірю в це,громадська активістка опублікувала на фейсбуці щоб про неї поговорили а докази того є що це саме Сільпо винне?
Відповісти
та не!!!!..то путін винен.......
Відповісти
Путіна собі прикладайте до хворого місця, а саме голови та молиться кірілу і несіть йому останні гроші, а потім сидіть голодні, але тримайтеся, мєдвєдєв з вами.
Чого свого карліка всюди ліпите?! Ідіть з ним на х...
Відповісти