Молодики під Луцькрадою не пояснили, чому вони зібралися

Молодики під Луцькрадою не пояснили, чому вони зібралися
Молодики спортивної зовнішності не пояснили, чому зібралися поблизу приміщення Луцької міської ради.

Нагадаємо, декілька десятків чоловіків почали збиратися поблизу мерії вранці 6 червня.

Так, журналіст Інформаційного агентства ВолиньPost хотів поспілкуватися з присутніми, аби з’ясувати мету перебування під стінами муніципалітету. Натомість хлопці відмовчувалися, відверталися та ховали обличчя.

Крім того, частина з присутніх була налаштовано агресивно – погрожували відібрати та побити камеру.

Деталі – на відео:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ДЕ ВОЕНКОМ
Відповісти
Хо-хо-хо, і цим дітям ще й заплатили) Укропи вже взагалі не можуть навіть за гроші тітушок нормальних знайти) Хоча, які гроші, он у Варті вже бо зна скільки зарплату не платять :(
Відповісти
А що,в Луцьку є такі,що не знають чого?
Відповісти
всіх до одного на передову
Відповісти
Трибунал ДНР це ващєє
Відповісти
влада є в країні? СБУ що власне робить, це ж події стосуються захоплення влади!!!
затримати всіх, встановити особу, провести попереджувальну роботу - журналіст то має робити?
Відповісти
Ромко йди додому позорище, я мамці все розкажу, срака синя буде, не позор батьків
Відповісти
Обертаються, щоб мама не побачила)))))) Синкі))))
Відповісти
їх всіх з повітками там і роздавати в воєнком а здивував,то хамське чмо в бмв аля футболі-трибунал днр. говорити певно навчилось. Фу які хами!ще їм виплачують допомогу по безробіттю, ходять тиняються бидло те . Здорові мужики,колись вагони грузили, а не в штанах в обтяжку з передавленими яйцями ходили. Так прикро за те що є нормальні люди , а є отаке.ггггів..но
Відповісти
А чим займається варіант порядку?
Відповісти
я вам скажу всім, задовбали ви вже всі ліві праві! вже би загризли один одого
Відповісти
Палинця на виборах не отримає нічого,люди в місті шоковані.
Відповісти
ахаха малі сцикуни, очі потупили стісняються....
Відповісти
1. Трибунал ДНР...дурня ти кусок, суть в тому, щоб не палитись і не признаватись, що ти воїн АТО, коли тебе знімають, а якщо ти росказуєш таку фігню, то ти просто мудло.
2. Хочеш зробити владі погано? іди наклади під двері Поліщуку чи "насцяй йому в бака".
3. П(б)идлоття зібралось на Жопелі і сидять репчик слухають, ідіть працюйте п(б)ики, а то через 35 років, коли досягнете пенсійного віку, будете кричати, що у вас пенсія маленька. Ідіть працюйте і не позорьтесь ви(б)плюдки.
Відповісти
Позорисько ти !!! не знаєш не говори зайвого !
Відповісти
трибунал ДНР? В Луцьку?)))) НУ і СЦИКУНИ ПІШЛИ)))))
Відповісти