Гітарист луцького «ФІОЛЕТУ» презентував сольний проект. ВІДЕО

Гітарист луцького «ФІОЛЕТУ» презентував сольний проект. ВІДЕО
Гітарист луцького гурту "ФІОЛЕТ" Микола Тимощук презентував сольний альбом в рамках нового проекту.

Про це музикант розповів на своїй сторінці Вконтакте.

Проект носить назву "KissMeGoodBye".

Як розповів гітарист "ФІОЛЕТУ", сольна робота "Forget Me", яку можна вільно завантажити в інтернеті, була записана у вільний від репетицій, роботи та концертів час, в домашніх умовах.

"Цей проект - музика, яку я хотів би хотів подарувати для своїх друзів та знайомих", - зазначив Микола Тимощук.

В записі роботи брали учать як музиканти "ФІОЛЕТУ", так і друзі з інших луцьких команд. До слова, 28 грудня світ побачить і сольний проект фронтмена "фіолетових" Сергій Мартинюка.

В рамках презентації проекті музикант виклав і відео на одну з пісень альбому.



Нагадаємо, що нещодавно луцький «ФІОЛЕТ» презентував свій новий кліп на пісню "Долоні".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
просто фірма!)
Відповісти
фіолет це бездарність
а цей кісс.. це взагалі якийсь примітивний плагіат на весь британський рок
безсмислєца
Відповісти
Якщо фіолет бездарність
то в луцьку вааабщщщєєєє ніколи не було і досі немає музикантів))))

крім хіба дуету світязь))))
Відповісти
і скоріш за все не буде.
Відповісти
не подобається Фіолет? йди танцюй під Стаса Міхайлова, не забудь купити квіти і ввечері Полечудес! не пропусти
Відповісти
Примитив, словом, уровень провинции.
Відповісти
кому примітив - вмикайте вєрку сердючку)) а я обов"язково додам до свого плей-листа. позитивна енергетика - головне, що дає "фіолет" - разом і поодинці)) а хто не вміє брати - хай шукає деінде)
Відповісти
"кому примітив - вмикайте вєрку сердючку))" - це типу звучить як кому не подобаються "рукі в жопу" - вмикайте "смердючьку" :))).
Позитивну енергетику декому дає і шансон і кіркоров...
Відповісти
Сподобалося дуже.
Відповісти
Володя, ти такий Некромансер))))ахахахаха))))так палишся, заділо йопта! Коля красава;)
Відповісти
"щось таке ніякове"
Відповісти
нічого ... так
Відповісти
Примітив.
Відповісти
Коля маладєц!А серуни тут яка тут почали роботу свою гидку.
Відповісти
Молодці хлопаки!!! То є розвиток української музики!!! Успіхів (надіюсь вас чекає доля Тартака))))
Відповісти
розвиток, жартуєте? Це є копіювання, наслідування закордонної попси. Та щей англійською. Цурається мови? Чи просто бабла хоче більше підняти? Не має ні музики, ні тексту, ні голосу, ні оригінальності. Це не розвиток. Це примітив.

Тим не менше успіхів. Можливо вони з Сергієм ще себе відкриють...
Відповісти
Якщо ти, дятел! не вмієш читати, то й не пиши! Яке бабло? написано ж "Цей проект - музика, яку я хотів би хотів подарувати для своїх друзів та знайомих"
Ще у нього в пабліку написано, що ставки на це ніякої не робиться. Вони себе вже відкрили, і на таких як ти уваги напевне не звертають, бо не мають часу на такі всілякі дурниці. А ти "відкривай" себе коментарями гнилина на ВП.. Може і тебе хтось замітить, зацінить.
Відповісти
Якщо ти козуля!
Вони на таких як я уваги не звертають так само як я не звертаю на гурти типу рукі ввєрх і діма білан. Для таких є ви - дівчатка шкільного віку.
А якщо вони себе вже відкрили - то дуже шкода, черговий примітивний копіпаст - це все на що вони спроможні виходить?..
Відповісти
Знову виліз і висер порцію яду?
Відповісти
а ви з чимось не згідні?
Відповісти
Не зачепить англiйська нашого слухача. Коля, спробуй украiнською... Тодi менше будуть порiвнювати з англiйським попроком. Душа в нас ширша, смислове навантаження нам подавай...
Відповісти
Якщо взяти іншого вокаліста і зробити нормальне аранжування, то можливо з цього щось і вийде.
Відповісти
А мне понравилось. Удачи парень.
Відповісти
Ну в Великобританії теж спочатку срали на Бітлів чи Роллінів. У нас же музикальна індустрія почала розвиватись не так давно, мо не більше 10 років назад (за виключенням поодиноких гуртів, як то ВВ, Брати Гадюкіни), а тому воно все ще недозріле, молоде.
ІМХО: Що ж до Тимощука, то він молодець, не соромиться показати свої результати. Так тримати!!!!
Відповісти
"...ВВ, Брати Гадюкіни" - Сестричка Віка, Зе Вйо, Aqua Vita, От Вінта та ще багато цікавого...
А порівнювати бітлів, ролінгів з Тимощуком... хаха
Відповісти
Що ви ромієте, калхознікі. Коля умнічка! так тримати
Відповісти
=Exaboto= ти вже за...бав!!!! Куди на ВН не глянь, всюди ти насрав! Скільки вже "жерти" можна, щоб так безбожно "срати"??? тебе що в школі ображали. Чи ти "трудный ребёнок"??? Ну чесне слово...Тошно читати твою муру... Висрись вже нарешті і сядь на дієту!!!!
Відповісти
Петя, умнічка) Цілком згодна. Я звісно розумію, що на вкус і цвет всі ми різні) Але ж йопта, =Exaboto= , ти релально за....бав.
Коля супер, дуже сподобалось, всі до одної додала собі у плейліст. Фіолетом не надивуюсь, хлопці молодці, працюють вдень і вночі. Супер!) Тільки успіхів, ми з вами;)
Відповісти
прикривати крапочками злово "заєбав" - це все одно що робити мінет на площі і прикриватися платочком. То так для Юрія :))

А ваші Петя з Ольгою побажання я звійсно прийму до уваги. Мені дуже цікаві думки людини в якої в 8 реченнях присутні такі слова як: заєбав, насрав, жерти, срати, трудний ребенок, муру, висрись.... гигиги :))). Ото ти вже просрався я бачу :)))))
Відповісти
Там була буква "ї".

Це по-перше.

А по друге, скажу вам як читач. А мої смаки читача не можуть не впливати на мою роботу модератора. так от

Коментарі з матюками - півбіди. Інколи набагато приємніше читати щирі і емоційні коментарі з матюками, аніж зверхні, наспішкуваті, сповнені презирства і усвідомлення автором власної вищості коментарі без матюків.

тому крапочки - це так, аби всякі неадеквати не придерлися, не більше
Відповісти
1. ааа, ну так буква "і" все кардинально змінила... гггг :)))
2. ваші вподобання як читача не відповідають вашим функціям як модератора. А може то..... подвійні стандарти :))) Адже в правила сказано:
1.3. У коментарях заборонено:
- ображати людей;
- вживати матюки;

Але то звійсно не важливо, адже ви і самі не слідуєте цим правилам, а я звійсно не можу ображатись на такі вислови..., навпаки, мені приємо читати таке від "людей", про яких ви влучно висловили мою думку про них :)))))
Відповісти
Тим ваші коментарі і огидні. Причому далеко не тільки тим людям, про яких ви чогось в лапках пишете
Відповісти
нуу... то вже повний оффтоп.
але... огидні кому? людям які цілують не миті попські руки? чи людям що не бачать різниці між музикою яка їм подобається (хай навіть це такі гурти такі як рукі вверх чи Фіолет), і музикою яка подобається тобі чи ні все ж зуслуговує на повагу і зайняла місце в історії (ВВ, сестричка Віка, Lucifugum тощо.). Чи можливом людям з подвійними стандартами, як от ви :))). Чи людям які готові розіпяти будького чия думка відрізняється від їхньої? :)))
Така огида мені дуже приємна :)))))))
А чому в лапках? бо не зважаючи на наш вид - хомо сапіенс, дехто з нас, таке враження тільки з дерева зліз, а дехто думає що від адама і єви пішов... ЛОЛ :))))

Відповісти
Exaboto, нема слів одні емоції)))))))) ти знаєш, чоловіче, почитавши те, що ти пишеш, тебе ну реально шкода стає..... може тобі з роботою допомогти? Там буде і толк з тебе і гроші заробиш. Ти кажи, якщо треба. Я серйозно.)
Відповісти
ну ок. Що за робота, шопачьом? Тільки гейські теми не пропонуй :))))
Відповісти
Exaboto, ахаха))) а що пропонували??? то зміни зовнішність, може просто ти схожий на гея)))) не сци, такі теж живуть)))))але то не до мене, я по дівчатах.
Відповісти
та я теж. Просто я подумав що ти один з цих хлопаків http://cs403120.userapi.com/v403120741/366a/fM-Y24go-4s.jpg
і запідозрив не ладне :))))
Відповісти