Українська дівчина-бодібілдер вразила світ своїми формами. ФОТО

Спортсменка Тетяна Михейчик з Луганська завоювала звання абсолютної чемпіонки з бодіфітнесу.

Кубок світу з класичного бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, атлетичного фітнесу, бодібілдингу відбувся 26 листопада у Софії, повідомляє ТСН.

Українка Тетяна Михейчик стала абсолютною чемпіонкою з бодіфітнесу, а також посіла перше місце з бодіфітнесу в категорії вище 163 сантиметри.

Всього ж наші бодібілдери завоювали п'ять медалей, з яких три золоті. Окрім Тетяни, "золото" здобули Ольга Демчук (фітнес, абсолютна категорія) та Федір Хашалов (чоловічий фітнес, абсолютна категорія). Федір також став бронзовим призером з атлетик-фітнесу в абсолютній категорії. Ще одну "бронзу" отримала Ольга Караваєва у бодіфітнесі (вище 163 см).

Загалом у турнірі брали участь атлети з понад 20 країн світу.