Лучанка стала чемпіонкою України з танців. ФОТО

Лучанка стала чемпіонкою України з танців. ФОТО
Лучанка Анжела Арутюнян привезла до Луцька перемогу на чемпіонаті України із танцю Belly Dance.

У неділю, 25 листопада, у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України із сучасного танцю Belly Dance-2012 в категоріях: "класичний", "фолк", "шоу", "табла", "імпровізація", "фітнес" та "фьюжн".

Танцювали на чемпіонаті учасники Вищої ліги Belly Dance як професіонали, так і не професіонали. Щоб здобути перемогу, Анжелі Арутюнян довелося позмагатися із ще вісьмома не менш сильними суперницями з Миколаєва, Одеси, Хмельницького, Рівного та Львова.

В результаті змагань лучанка виборола перше місце Вищої ліги у категорії "Імпровізація" серед дорослих і стала чемпіонкою України у цій категорії.

До слова, вона також зайняла перше місце у Другій Лізі серед дорослих у тій же категорії "Імпровізація".

"Я не збираюся зупинятися на досягнутому, адже попереду є ще чемпіонат світу, де є, що вигравати", - каже переможниця.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Справжня українка. Особливо прізвіще.
Відповісти
а участь у конкурсі танців не можуть брати дівчата з неукраїнськими прізвищами?
Відповісти
Можуть. І танцювати гопак. Чи риба з раком, чи з пастернаком.
Відповісти
А "витягувати" власний матеріал, як мінімум не скромно, зоряної хворобою віддає.
Відповісти
до чого тут прізвище? вона розмовляє українською,думає українською, є українкою, представляє Луцьк, а потім і Україну представить на міжнародному рівні!Знаюбагатьох з суто українськими і поліськими прізвищами, які розмовляють суржиком ( у кращому випадку!),або мовою "братнього народу" і поклоняються усьому чужому! А ще я знаю грузинів - Рауля Чілачаву старшого і молодшого, які знають українську мову, культуру та історію краще за "істинних українців" ілюблять її, як свою батьківщину!
Відповісти
По тексту:"представляє Луцьк, а потім і Україну представить на міжнародному рівні!", Ура!!! Як в народі кажуть: "Дурень думкой багатіє"
А потім чкурне за бугор.
Той хто досягнув успіху на Волине не залишається.
Патріоти!!!
Відповісти
Ребята, какой "Belly Dance"? Это танец живота.
Эротическая прелюдия при выборе наложницы в гареме на ночь.
Сейчас лучшие танцовщицы в "Джавале" в Гезлеве-Эвпатории.
Відповісти
шановний AntiUkr, "Belly Dance" - це і є танець живота, в перекладі з англійської " живіт, який танцює", вчіть англійську, а тоді робіть розумний вигляд, ок? ;)))
Відповісти
шановний AgA, я вас запевняю, "чкурнути", як ви кажете "за бугор" я не збираюся ))) досить хороша преспектива і в Луцьку, головне не лінуватися, а працювати ;))
Відповісти
Голубонька, я добре знаю схід. Ви ні.
Танець живота, це зваблюючи рухи самиці.
Східна філософія чітко визначає роль жінки.
Мало імовірно, що феменістки ризикнуть "відстоювати права жінок" в ісламських регіонах.
Во Франції католики вибили зуб фемен.
Якщо ризикнуть на подібний захід у нас(Гезлев)-гарантую мінімум інвалідність.
Ви навчилися тільки повторюваті деяки рухи, але не зрозуміли головного-жінка мовчить поки її не спитають.
Відповісти
А жюри на конкурсе все были лохи, так получается? Вместо того чтобы похвалить и поздравить девушку, выплескиваете один негатив.
Анжела молодец. Примите поздравления. Удачи и успехов.
Відповісти
Прочитала усе це і просто шокована. Дівчина виборола перемогу і позиціонує себе як УКРАЇНКА, як ВОЛИНЯНКА. Яка різниця яке у неї прізвище, люди?!!! Можливо вона і "просто повторює рухи", але судячи з усього, повторює їх достатньо майстерно, щоб її відзначили на токому рівні. Я вважаю, що весь цей негатив - це ніщо інше як людська заздрість. І ніхто мене у протилежному не переконає.
Анжела! Ви - молодчинка! Так тримати! Займайтесь улюбленої справою та перемагайте ще не раз! Такі люди, як Ви - гордість Волині!
Відповісти
Дуже гарний виступ і до чого оці розмови. Кожен розвиваєть та досягає успіху там, де йому подобається. Молодець, так тримати!
Відповісти
дякую, Наталіє )) та мене це і не образило ніяким чином. а з шановним AgA, з моєї сторони, це більше інтелектуально-культурна дискусія )) просто, шановний AgA, я вибачте теж не один рік досліджую цю тему і мною захищена магістерська робота, якщо коротоки висловитися по модернізації арабського танцю від періоду фараонів і до наших днів. ну, і крім того, за освітою я культуролог )) досить цікаво було б з вами подискутувати десь інде, бо тут надто довгі коментраі виходять та й іншим їх читати не надто цікаво, мабуть )))
Відповісти