Волинянин став срібним призером одеського півмарафону

Ковельчанин Сергій Марчук зайняв друге місце на півмарафоні ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017, який відбувся 25 травня.

Забіг зібрав понад 2000 учасників з 25 країн світу – України, США, Білорусі, Естонії, Молдови, Франції, Іспанії та інших, повідомляє сайт Федерації легкої атлетики Волині.

Любителі бігу та професійні спортсмени стартували біля Одеського національного академічного театру опери та балету під музичний супровід національного оркестру та гучні оплески 7 000 глядачів та вболівальників.

Абсолютними переможцями другого Одеського півмарафону став Юрій Грицак з Миколаєва. Від старту до середини дистанції йому навязав запеклий опір волинський легкоатлет Сергій Марчук. Незадовго до фінішу Сергій уповільнив темп і зміг завоювати друге місце в Одесі. 31-річний ковельчанин відстав від переможця трохи більше, ніж на хвилину, пробігши півмарафон за 1 годину 9 хвилин 19 секунд.