Лучанка – серед найсильніших на Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

Луцька спортсменка Катерина Демчук гідно представила Україну на чемпіонаті світу.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

У Словаччині з 30 червня по 4 липня 2017 року відбувся юнацький Чемпіонат Світу із спортивної радіопеленгації. Змагання проводились за віковими категоріями 14 ти 16 років серед чоловіків та жінок.

У складі збірної команди України (Ж14) виступала лучанка, учениця НВК №26 Катерина Демчук, вихованка заслуженого тренера України Анатолія Долинського та тренера Ігоря Долинського.

У перший день змагань в командному заліку у складі збірної команди України серед дівчат в категорії Ж14 Катерина Демчук виборола срібні нагороди, поступившись кількома секундами збірній команді Чехії. Третє місце - у збірної команди Росії.

В другий день змагань в особистому заліку Катерина була четвертою на дистанції «спринту», а в третій день — теж четвертою, на класичній дистанції, поступившись лише 8 секундами призерам.