«Волинь» програла «Зірці» у контрольному матчі

Луцька «Волинь» у контрольному матчі під час навчально-тренувального збору на Закарпатті програла кропивницькій «Зірці».

Про це повідомляє прес-служба кропивницького клубу.

«Зірка» забивала лучанам двічі. Обидва м’ячі у ворота «Волині» відправив Адерінсола Есеола. На 19-й хвилині нападник завершив контратаку, швидко прийнявши рішення в штрафному майданчику й чітко пробивши по воротах – 1:0.

Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в «Зірки» виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Форвард витримав необхідну паузу й влучно пробив – 2:0.

Отож, гра завершилась перемогою кропивничан з «сухим» рахунком 2:0.

«Волинь» (Луцьк) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:2 (0:2).

8 липня 2017 року (субота). Початок о 18:00. Ужгород. Стадіон ГК «Камелот». Товариський матч.

Голи: 0:1, Есеола Адерінсола Хабіб (19); 0:2, Есеола Адерінсола Хабіб (44).