Священик на Рівненщині згвалтував 15-річну дівчину

Священик на Рівненщині згвалтував 15-річну дівчину
22-річного священика Української православної церкви Московського патріархату із села Витків Гощанського району на Рівненщині підозрюють у зґвалтуванні 15-річної місцевої мешканки.

У міліції проти нього порушили кримінальну справу, пише Gazeta.ua.

"16 листопада приблизно о 23 годині до чергової частини Гощанського райвідділу міліції телефоном звернулась матір постраждалої жителька села Витків. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Було встановлено, що приблизно о 21:00 підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння та знаходячись за місцем свого проживання, застосувавши силу до 15-річної односельчанки, вчинив з нею статеві зносини проти її волі", - розповідають у службі зв'язків з громадськістю обласної міліції.

У міліції порушили кримінальну справу. Підозрюваним виявився священик церкви Апостола Якова УПЦ Московського патріархату в селі Витків Гощанського району 22-річний Микола Кручко (на фото). Інформацію про це поширила прес-служба обласної організації УНП.

У міліції повідомили, що чоловіка затримали й допитали.

"За результатами проведеної слідчої дії підозрюваний свою вину визнав частково. Триває слідство. Призначено судово-медична експертиза потерпілої та підозрюваного, судово-імунологічна та цитологічна експертизи одягу", - додають в обласній міліції.

На персональній сторінці в соціальній мережі розміщена фотографія, де підозрюваний серед випускників Волинської духовної семінарії разом із владикою, митрополитом Луцьким і Волинським УПЦ МП Нифонтом. Цікаво, що сторінка в соцмережі рясніє цитатами кримінальних героїв російських фільмів. Зокрема, часто повторюється вислів "Пацан сказал, пацан сделал".

Гощанський районний суд відмовив в обранні до підозрюваного запобіжного заходу – тримання під вартою.

"Це випадок є свідченням прорахунків ієрархів церкви у підготовці кандидатів на такі високі духовні й суспільні ролі, як душпастирська. Цей випадок говорить про те, що кількісний склад священнослужителів не підкріплений якісною підготовкою. Це ознаки кадрової кризи в церкві. Подібне мало місце наприкінці існування Російської імперії, коли священики виконували політичні завдання уряду й стрімко деградували як особистості. Що й стало однієї з причин перемоги більшовиків, які заперечували існування Бога", - вважає доктор історичних наук Володимир Борщевич, який спеціалізується на дослідженні церковної історії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто там виступає за введення в школах основ хрестанутої етики?
Відповісти
Не юродствуйте, бо на все вища...

Женять отця, мо` вона так i хтiла...
Відповісти
Вася, ти що взагалі даун. Їй 15 а він поп-педофіл, як і більшість з них. Може якщо дівчинці 10 років і вона хотіла, то її теж можна...
І я не юродствую. Я і так давно зрозумів, на відміну від таких дятлів як ти, що то за нєчість. І це черговий приклад цьому. Побачив би я твою реакцію якби то була твоя дитина....
Відповісти
"як і більшість з них"...

ти таки або альтернативно обдарований, або дурний провокатор
Відповісти
оооо, то ви вже тикать почали :))). Як ви там писали "...аніж зверхні, наспішкуваті, сповнені презирства і усвідомлення автором власної вищості коментарі..." Ха, респект Юрій :))))
На себе спочатку подивіться, розумний.
Відповісти
По суті, хлопце, по суті! "Більшість з них" - поясни, про що ти? Довідку з цифрами маєш?
Відповісти
Юра, ви що гуглом користуватись не вмієте? Хоча там здебільшого цифри кількості жертв, яких тисячі, і це тільки тих, про які відомо офіційно. А чи ви не розумієте що така злочинна структура як церква кришує своїх. Он тут навіть один ігумен намагався виправдати пяного в хлам попа водія.

А скільки таких випадків в "духовних" семінаріях, коли діти просто не заявляють про таке. Можна тільки здогадуватись що робиться в дитячих літніх хрестанутих таборах, де діти перебувають без батьків. Якщо випадки хамства та алкоголізма серед морд вже давно стало нормою, то педофелію вони будуть до останнього прикривати, поки такі випадки не наберуть широкого розголосу. Євроньюс дивитесь?

Мені не потрібно офіційних даних щоб бачити очевидне.
От вам до речі хороша тема для статті.... Ой, про що я?... ви ж тільки копіпастом займаєтесь.
Відповісти
Прочитавши заголовок, я в вже знав чиї коментарі там побачу. Exaboto, зачепили за живе? Надивився євроньюс, трохи погуглив по темі, ввібрав в себе це все як клізма і думаєш що до тебе прийшло «прозріння»?.. Чи може над тобою в дитинстві наглумився якийсь піп?..
Відповісти
тільки таких імбіцилів як ти може не зачепити згвалтування підлітка. Іди лікуйся збоченець.
Відповісти
Імбіцил це ти, причому яскраво виражений. Якщо це тебе так зачепило,то може хочеш чимось допомогти цій дівчині? Не виникало такого бажання?... По великому рахунку тобі начхати на цю дівчину, так що не треба корчити із сострадальца.
Мені от цікаво, а якщо б виявиться, що ця дівчина була циганкою, то ти б так само переживав за неї? Ти недавно висер , що цигани взагалі не люди?
Відповісти
на циган мені пох.
Відповісти
циганам на Екзабото - тим більше ))))))))))
Відповісти
Смішно чути, що вас зачепила тема згвалтування. Ви є типовий стурбований темою церкви, і нічого більше вас не цікавить. постійні читачі цього сайту це знають.

ось вам кілька новин на тему згвалтування, які вас "чомусь" не зачепили:

http://www.volynpost.com/news/6467-u-koveli-zgvaltuvaly-divchynu-foto

http://www.volynpost.com/news/282-troie-hlopciv-zvaltuvaly-odnoselchanku

http://www.volynpost.com/news/3000-pomerla-zhertva-zlochynu-oksana-makar
Відповісти
там мова йшла не про дітей. Ну і звичайно ж не про жреців-педофілів. Хоча звичайно жесть.
Відповісти
Це Ехабочений всіх гвалтує, а звалює на інших.
Відповісти
ггггггг, не надійся. шукай цього попа. Але ж в нього не встане на дорослих. Чи ти малолєтка??
Відповісти
начинается.
это она в него членом тыкала?
Відповісти
Ось він, служитель божий ! ще один показав своє юродиве обличчя, 22 роки, тож хочеться гріха...
Відповісти
Пацан к успеху шел.. не повезло, не фартануло
Відповісти
Случай конечно резонансный, но меня не удивляет, такие случаи были и на Волыни. Покопайтесь в архивах. Все грешат, увы. EXABOTO в чем-то прав, хоть и резковат. Могу его понять, я ведь тоже не ангел. :)
Відповісти
Є золоті слова старообядця Аввакума Петрова: "Еще вчера был блядин сын, а ноньче - священник".
Відповісти
Спеціально для Exaboto відкопали цю новину.
Відповісти
для нього це як бальзам на душу
Відповісти
це просто черговий раз підтверджує мої слова...
Відповісти
Живу неподалік,і знаю що він нівчому не винен,вона навела наклепи на нього,він її навіть не торкався!!!!!!!
Відповісти
Ну це вже зовсім пі...ц рєбяткі!!!!!
Да ви перечитайте свої коментарі декілька раз!!! Це ж повна єрєсь!!! Не можна бути такими заангажованими. Це людина вчинила погане і має відпости за це. Не варто його виправдовувати пояснюючи це "на это была воля Божья".
ЄРЄСЬ! Ви просто заангажовані фанатики!
Відповісти
До чого тут більшовики та Російська імперія? Може і спіймані на содомських втіхах католицькі священики є найманцями Путіна і Ватікан виконує прямі замовлення Кремля?Педофілів та інших негідників вистачає у будь-якому суспільстві, у будь-якій церкві. Впевнена, що Богу не відомо про ваши патріархати та розподіл"ринків парафіян".
Відповісти
та вони там ще в семінарії чпокаються неприроднім шляхом
Відповісти
ця стаття ще за 2012 рік. а зараз -2016рік. опамятайтеся. це інтернет чи архів.
Відповісти
Хто сказав що Московська православна церква віруюча церква це посміховисько над релігією.
Відповісти
Свідомі люди в таку церкву не ходять бо це посміховисько а не віра.
Відповісти
Може хтось пояснить, що 15 річна дівчина робила у попа дома о 21 годині?
Відповісти
Хороший попик в мацковськаму пархаті. Ватнічек у рясі.
Відповісти