Відкрили луцький ЦУМ. ФОТО

Відкрили луцький ЦУМ. ФОТО
У Луцьку після реконстріції відкрили чотири поверхи відремонтованого центрального універмагу «Луцьк», який горів 4 грудня 2011 року.

Відкриття відбулося 30 листопада об 11:00.

Церемонія обійшлася без вітальних слів адміністрації. Після виступу барабанщиць зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, людей впустили усередину.

У ЦУМі на трьох поверхах вже заповнені і працюють практично
усі торгові точки. Для покупців збудували ліфт та ескалатор, який, до слова, двосторонній.

Гостей ЦУМу розважали міми, клоуни, фокусники, живі скульптури, одягнені у пишні сукні квіткарки, оркестр «Мегаполіс» та оркестр, що грав при вході до універмагу. Крім того, біля входу до ЦУМу людей розважали артисти на ходулях.

Для супермаркету «Сільпо», що розмістили на нульовому поверсі, спорудили окремий вхід справа від центрального входу до універмагу. Тут діє односторонній траволатор.

Оцінити новий ЦУМ зібралися сотні людей. Через великий натовп часом виникали проблеми з роботою центральних дверей, які працюють в автоматичному режимі.

Для людей з обмеженими можливостями встановили додаткове обладнання: заїзди, ліфт, облаштовано вбиральні.

На нульовому поверсі розташований супермаркет «Сільпо».

На першому поверсі продають косметику, парфуми, біжутерію та ювелірні вироби, мобільні телефони, аксесуари тощо.

Другий і третій поверх займають переважно магазини з одягом.

На четвертому поверсі продаватимуть спортивні товари, взуття, товари для дітей.

А на п’ятому поверсі, з якого відкривається, як стверджує дирекція ЦУМу, чудова панорама на місто, відкриють ресторан «Сушия», фастфуди «Вареники ТУТ», ChickenHUT, BEST BURGER та кав'ярню.

У новому ЦУМі тепер можна придбати речі від відомих брендів: Reporter, Kira Plastinina, TATUUM, OGGI, «Монарх» тощо.

Розробляти проект нового ЦУМу почали ще 29 квітня 2011 року. Проект універмагу розроблений інститутом проектування «КОМФОРТБУД».

Офіційно реконструкція стартувала 3 січня 2012 року, адже саме з цього часу приступили до прокладання силових кабелів енергопостачання.

Якщо загальна площа приміщень до реконструкції сягала 7716 квадратних метрів, то після реконструкції вона сягає приблизно 11471,16 квадратних метрів.

Відкриття четвертого і п’ятого поверхів заплановане на 15 грудня.

ЦУМ працює з 9:30 до 21:00.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЦУМ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 127
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
якесь таке розмите відкриття..
якось дуже дешевенько, як для такого обєкту.
а дівчат барабанщиц скоро мабуть на роди почнуть запрошувати, відкривати нове життя))
не вразило відкриття, не виправдало очікувань. буденно.
Відповісти
про барабанщиць - потішило!!! В точку)))))
Відповісти
СУТЬ НЕ У ВІДКРИТТІ, А У НАПОВНЕННІ. ПОРІВНЯЙТЕ І "БУРАТІНО"
Відповісти
як підмітив мій знаймий, нагадує цукерку,
Золота обгортка, ніби з шоколадом в середині, як відкрив - а вона смоктальна )))))))
Відповісти
так, тим і краще. що не зробили помпезності із відкриттям з мордами чиновників
Відповісти
А хто каже, що чиновників треба запрошувати відкривати бізнес? Вонимтут до чього? А ленточку міг перерізати і власник. Відкриття має залучати клієнтів, максимально вигідно спозиціювати новий обєкт. Короче, як відкрили, так і працівати буде.
Помпезність потрібна, це так само, як 20 років збирати на квартиру, купити, зробити ремонт, а замість новосілля поставити на табуретці пляшку горілки та огірок, ніби і відмітили, та от почуття свята не має.
Відповісти
Звичайно, для деяких волинських обивателів, яких цікавить тільки Сільпо та безкоштовні кульки, на відкритті дійсно нічого було робити!
Відносно барабанщиць...так, це не сіра маса в нічних клубах, дівчата виступили чудово! А Ви, по всій вірогідності, навіть поняття не маєте, що таке музика!
Відповісти
Мова не про дівчат, вони молодці, мове йде про те, що їх тягають на кожен захід без розбору, через це воно приїлося і стає не цікавим.
І якщо їм пошити штуки три різнопланових костюми, можна було би їм розширити репертуар, якісь тематичні виступи придумати, а то керівник в них топчеться на одному місці.
Відповісти
Заздрите,заздріть мовчки!!! Відкриття,як для Луцька було дуже круте і все було зроблено на вищому рівні
Відповісти
в чому заздрість?
Ментальність у вас типово првінційна, як для луцька.
Таке собі сприйняття світу через призму полісського "а нашо краще, це ж гроші, люди і так прийдуть".
Прийдуть, а головне оцінять. І з тою внутрішньою оцінкою буде подальше сприйняття цього обєкту.
Для прикладу, там там в свій час, через те, що найбільший, лупив найбільші ціни, люди з часом це відчули і за там тамом вже на роки приліпився ярлик "там дорого". І хоч вони намагаються зараз боротись ціною, все рівно люди не охоче повертаються туди.
Відповісти
Ну на фото, в більшості своїй, більше показані двері, ліфти, ескалатор, оформлення ... а де фото бутиків-магазинів і їх асортимент, для чого і горіло-будувалося все це?! Ну будуть люди поки як на екскурсію ходити, а хто ніколи ще в метро не був, то на есколаторі покататися і ВСЕ! :) То для чого все це?
Відповісти
Не прячьте ваши денежки по банкам и углам.

Несите ваши денежки, иначе быть беде.

И в полночь ваши денежки заройте в землю там.

И в полночь ваши денежки заройте в землю где? -


Не горы не овраги и не лес,

Не океан без дна и берегов,

А поле, поле, поле, поле чудес,

Поле чудес, в стране дураков.
Відповісти
Вас Навіть ніхто не просить туди заходити,а тим паче тратити "денежки"
Відповісти
в метро ну був, на екскаваторі катався, забули про Варшавський
Відповісти
Там маленькі, а тут побільше!:)))
Відповісти
А за асортимент бутіки хай заплатять. А то звикли все на халяву.
Відповісти
Цікаво що вас в вашому місті в цьому житті вразить....
Відповісти
Ооо! Дуже вразливо!:)
Port-City ото вразить! А ці ЦУМівські ширпотребівські бутіки - хлам да непотріб, а ще ресторани гамбургерівські... отруту ту ніхто їсти не буде!!! Ми нашого сальця з картопелькою та вареничками краще зїмо :)
Відповісти
Це точно. Волиньстайл. Там погано, це погано, відкриття паршиве, фотки паршиві, журналісти погані )))))))))) Вічно незадоволені всім волиняни, яких ніщо в житті ніколи не вразить і не задовільнить)))
Відповісти
Саме так, волинська жаба найбільша з усіх які є в Україні
Відповісти
Не в жабі справа. Волинське болото - найбільше болото в світі.
Відповісти
Цікаво,а яка це жаба пише....невже не волинська?????
Відповісти
При чому тут жаба??? Ау!
Ти про що??? Яка жаба?
ЖАБА МОЖЕ БУТИ ВІДНОСНО КИЄВА ЧИ ЛЬВОВА,А НЕ В ЛУЦЬКУ-ТУТ КРИТИКА 100% СПРАВЕДЛИВА!!!
Для чого ми терпіли усі оці незручності у центрі міста,щоб на ркасу подивитися з якої:"води аж ніяк не пити" чи для нормальних, стильних, брендових магазинів, які були б душі та більш-менш по ціни простому лучанину чи гостю нашого з Вами міста, а що це за плаття турецьке ціною у 600грн.??? Народ, схаменіться, що знову Ювант 2 Вас вразив???
Дякувати Богу Сільпо зробили і Кіру відкрили нарешті у нашому місті, ще б ціни такі в ній були як в Києві чи як у Львові та акції теж проводили б такі,побачимо, якщо будуть задирати ціни догори-НЕХАЙ САМІ ЇЇ ТУТУ КУПУЮТЬ, ЛЮДИ ЯК ЇЗДИЛИ У ЛЬВІВ ЧИ КИЇВ ТАК І ТУДИ ЇЗДИТИМУТЬ!!!
ЩО ЦЕ ЗА ТУРЕЦЬКИЙ БАЗАР В СТИЛДЬНОМУ ЗАКЛАДІ???
Що там може "накерувати" дитина у 22р.???
Одне потішило-ціни у Фешн Кет, хоча власнику потрібно мінятися по з таким виразом обличчя та такою поведінкою теж люди як купували в Ассесоріс так і будуть далі робити..., пора вічливість знати в с-ки років та скупим не бути!!! Асортимент не білого ж золота продаєш,а?
Так само кошельки по 580грн., турецькі!!!Ви про що??? Ау!!! Самі їх носіть, самій купуйте!!!
ДАВАЙТЕ ПРОСТИМ ЛУЧАНАМ РЕАЛЬНО"ЛУЦЬК ЯК ДЛЯ СВОЇХ", АЛЕ ПРОСТИХ А НЕ БАГАТИХ, багатим це не потрібно!!!
Відповісти
Якщо воно так, то так воно і є. Сірість волинська це вже мабуть карма. Кому подобається, єжте на здоров'я.
Відповісти
якби не було з чим порівяти, то і так зійде.
Проблема в тому, що в нас завжди намагаються видати за нове те, що в інших містах вже давно є і навіть починає втрачати актуальність. Чи ви думаєте, що ми нікуди не їздимо далі луцька? ))))
Відповісти
сама класна фотка коли почали всі йти, а на першому плані бабулькі)))) певно біжать в Reporter, Kira Plastinina, TATUUM, OGGI затаритись!!!
Відповісти
бабкі рулят
Відповісти
Люди, що вам взагалі коли-небудь сподобається? Гарний ЦУМ. І всередині гарно, просторо. Побудуйте свій і відкрийте краще. Чесно дивуюсь з коментарів. Невже було краще до пожежі?
Відповісти
З вашого коменту все зрозуміло - вам в музей потрібно, де світло, просторо, гарно ... :) А ціни які і що нового з'явилося???!!! Хвате вже людей за бидло мати!!!
Відповісти
ВасильКо,старий ЦУМ був схожий на старий ринок,а ціни зараз такі як і по всьому Луцьку,якщо не знаєте,то походіть по магазинах і порівняйте)
Відповісти
Нестиковка панове. Універмаг горів в грудні 2011, а проект реконструкції робили в квітні 2011
Відповісти
То яка нестиковка - все задумано і продумано! :)
Відповісти
барабанщиці з СНУ - це агітаційна група ІГоря Палиці? до чого тут студенти СНУ тоді на відкритті ЦУМУ? нічого цікавого у цьому обєкті нема.
Відповісти
А де валютчики будуть тусуватися, одного помітив на 24 світлині знизу?
Відповісти
всі, як і при Ющу, сподівалися, що новий цум стане порятунком, спасінням. Але такого не сталося, от тепер і бісяться в коментарях. Цум - не месія, це просто магазин. Релакс.
Відповісти
Абдулла - паджігай!:)
Відповісти
А що ж головний КЛОУН не заявився на відкриття!
А народ дійсно так ломанувся,як ніби там справки про погашення боргів безкоштовно видають!!!
Відповісти
ПИР во время ЧУМИ! БУРАТИНО – №2! При чем за ваши ж деньги.
Відповісти
Ти слiпий, нiчо` ж все`дно не бачиш - то чо`ж скиглиш?
Відповісти
Особисто я нічого нікому не здавав на будівництво!:)
Відповісти
Вірно! Не здавав - відібрали податками. А їх можна було направити на щось потрібне.
Відповісти
На 53-му фото,чоловяга засмучено дивиться на люд,як на
безпотенційних донарів на гаманці гсподарів тих "брендових "
бутіків!!!
Відповісти
Іванович просто гроші вдома забув)))
Відповісти
Якісь цікаві люди. Ви хотіли щоб в ЦУМі стояли бабульки зі старого ринку з розкладушками, і на табуретках розкладали сірники і туалетний папір? Таку торгівлю в цумі ви хотіли? Ясень пєнь, там будуть бутіки. Щось не подобається - йдіть купуйте на гуманітарці. Не влаштовують ціни - ніхто вас купувати не змушує. Торговий центр - це ТОРГОВИЙ ЦЕНТР. Якщо ви ніколи не були в торгових центрах, і не бачили, які там ціни - то хоч не розказуйте, яким він має бути.
Відповісти
Не треба нас тут лікувати! Якщо не зрозуміли цю всю критику - то хто вам дохтор?!
Уся іржа із-за власника - як і яким способом все це було зроблено! Темні ви чоловічки і не можете біле від чорного відрізнити, жалко вас:( Ну йдіть, трясіть там гаманьцями, а "власник" у фешенебельному будинку у Альпах дуже над вами потішається! Біомаса... :(
Відповісти
Згідна з Вами на 100%! Підписуюся під кожним словом...!!!
Реально біомаса...
Відповісти
Мабуть атки ти не була в торгових центрах і не знаєш що це таке, я розумію маєте свій магазин там, але не рівняйте себе зі слоаом "бутік", бо ТУРЕЦЬКИЙ ХЛАМ ЧИ КИТАЙСЬКИЙ-ЦЕ НЕ БУТІК, ЦЕ ХЛАМ!!!
Критику сприймати навчися люди терпіли це все з надією на те,що відкриють схоже щось на "караван" в Києві чи на "кінг кросс" у Львові, а відкрили що??? Якраз таки ринок і відкрили!!!
Побачущо ви там ще напродаєте з Вашими договорами на одну оренду і платитимете з такими ЗАХМАРНИМИ ЦІНАМИ, НА ЗЕМЛЮ СПУСКАЙТЕСЯ!!!
І доречі, в гуманітарці я колись собі купила БРЕНДОВЕ ПЛАТТЯ, ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ОДЯГНЕН НІКИМ "МАНГО" ЗА 200ГРН.!!! ВИБАЧТЕ, Я ЙОГО ВДЯГАЮ ВЖЕ 4 РІК І ВОНО ЯК БУЛО ШИКАРНИМ ТАК І ЗАЛИШАЄТЬСЯ, ще не вся гуманітрка-це хлам на розкладушках,я вам так скажу! а якщо у вас нема стилю та смаку-то вам турецький базар і є бутіком!!!
Відповісти
Був на відкритті, сподобалось. Відкриття - нормальне, на щастя, без чиновників. Все швидко та оперативно. На кульках не економили (роздавали на вулиці, були на кожному поверсі). Досить зручно розміщені магазини. Хватає місця і відпочити, і покататись, і по магазинчиках пройти. Лавочкі - окремий плюс, молодці. Охоронці допомагали людям (по технічним питанням). Взагалом, всі люди щасливі та з усмішкою на очах. Цінова політика - нормальна, канцтовари, наприклад, навіть дешевші чим на базарі. Єдиний мінус, хоч це і не по їх вині, не витримав один траволатор (спуск до Сільпо). Не знаю як зараз, але години 2 назад він був у не працюючому стані. Луцьк тепер дійсно став приємним відкриттям. Буде де прогулятись, посидіти, відпочити та перекусити. А взагалі, місто сьогодні дуже бурхливе. Ну і власне питання: хтось перевіряв наявність вільного wi-fi? Чи можливо зроблять коли фастфуди відкриють?

Про Сільпо. Ціни - середні. Працівники - привітні. Вибір - великий. Але, здалось, що працівники не очікували на такий наплив людей.
В цілому - відмінно.
Відповісти
Єдиний нормальний комент, а не ниття...
Відповісти
Як так? Таке побудували, у центрі міста, з назвою "Луцьк", а відкриття без ... міського голови?! Не правильний підхід до питання! :)))
Відповісти
Ти на чому там катаєшся? Невже на ескалаторі? А на ліфті ще не пробувала?
Відповісти
Вся "Логіка" людей у завданнні-покататися!!! Все і вже класно))), супер! оце Полісся дає...,жесть!!!
Нічого там надзвичайного нема, гарно, але повторююся З КРАСИ ВОДИ НЕ ПИТИ!!!
Відповісти
Приемна подiя,

будинок з табло на фонi нового ЦУМу як халупа облiзла.
Відповісти
Ну чия реклама на ньому - такий і будинок!:) Не додумалися під написом "Луцьк" годинник гарний повісити - ось і вирішення питання!
Відповісти
нашо вішати? Навпроти сонячний стоїть :-)
Відповісти
Я навіть не знала
Відповісти
Все новое и красивое. Бутики вполне приличные, цены тоже "как везде". Есть и одежда, и ювелирка, и канцтовары, и цветы. Как на мой взгляд, ну тесновато в проходах. В европейских галереях такого типа проходы пошире. Еще не понравились входные двери, не дай Бог аварийная эвакуация, там людей просто подавят, а выходы на аварийные лестницы тяжело сразу увидеть.
Відповісти
Не удивило отсутствие Палицы. Выборы закончены - забудьте про него.
Відповісти
Підтримую Пантерку22 - у всій цивілізованій Європі і не лише там - сучасні торгівельні центри, світлі, просторі, чисті. А кому не подобається - на старий базар місити бруд, який там прописаний навічно! Тут усе буде добре, і всі нитіки обов'язково прийдуть сюди і за покупками, і на каву, і "погрітися"! Інша справа - його треба наповнювати такими торг.марками,яких немає ні у Юванті, ні у Варшавському, ні,сорі,у Буратіно, - тоді будуть і клієнти, і відгуки позитивні!
Відповісти
...написала "лучанка" повертаючись зі старого базару! :)
Відповісти
в точку
Відповісти
хахахаха ти можеш іти і плати більше...хаха
а розумні люди......
будуть ходити на те саме місце де і ходили де якість відповідає ціні....!!
а то в Цумі заєбашили все Турецьке і Китайське а вони на це ведуться.....бо ж ціна така..
запамятайте не завжди точніше в більшості ціна не відповідає якость..!
Відповісти
Ах ви напевно не знали, що "марки" у Юванті, Варшавському, Буратіно і ... з Чернівців, Польщі та Туреччини?! А ви з Італії, Франції, Японії, Німеччини... хотіли? Тоді вам явно не в ЦУМ! :)
Відповісти
не правда....можна і Варшавському і в Юванті знайти Італьське Німецьке і так далі.....туфта це все просто чим більша оренда тим більша ціна...!!!
Ви лахі...!!
Відповісти
Багато галасу про нове, а персонал, адміністратори і валютчики на фото ті ж, відношення до людей те ж. Свято для "крутих бізнесменів", які підраховують бабси за день ажіотажу
Відповісти
Все добре. . . Не слухайте вічно невдоволених людей!!!
Відповісти
нестидний магазин для центру майже европейського міста.
погуляв, купв, перекусив - можна і від дощу сховатись.
Відповісти
сховатись від дощу... особливо коли ЦУМ закритий :)
Відповісти
А до людей,крім продавців і "царьки" з Рівного "зійшли",ще й жіночкам лижні куртки показують(на фото),саме їх потреби.Чого не зробиш задля піару і грошей...
Відповісти
а туалет бесплатный?
Відповісти
Все добре, але є упущення: де ми валюту будемо міняти? Треба добре місце з оглядом, щоб той, хто стоїть на атасі, ментів бачив. А за зиму треба кімнату для обігріву. Не подбали.
Відповісти
Дешевий жидівський цирк середини 70-х. А що там Юра Поліщук робить. А на пундик заробляє. Ну то нехай.
Відповісти
Там ж оренда бешана і бешані будуть ціни.....!
а нащод вікриття якесь галіме було фу.....а чекала чого більшого...!!
а наші люди не придурку це мають розуміти і буде це як памятник а не торговий центер...!!!
лахі......!!!
Відповісти
а чужих спалили??
Відповісти
оренда-велика, нові орендарі мріють про супер-дохід, надіються, що лучани їм "допоможуть", а пожежа показала, хто цінує гроші більше за людей.Успіхів!
Відповісти
краще б кожному замість кульок сувенірні потигасники роздавали.А деяким власникам-трішки совісті,залишили сотню людей на вулиці після того, як люди в старому ЦУМі віддали їм десяток років свого життя
Відповісти
Оце заживем)) Відчувається пАкращення)))
Відповісти
Внешний вид неплох, начинка никакая, что в нем покупать то ?
Многое наверное можно найти.... )
Вещей в магазинах, нету ,только хлам,я бы такое не покупала ,открыли бы нормальные бутики одежды,Zara, Bershka, могли присутсвовать)..хотябы одно с мною перечисленных
Чикенхат могли уже заменить Макдональдсом, на него был бы попыт,
"Сушия" радует)
Ожидала большего, думаю не только я )
Люди тоже поражают, быдло, захаркало весь вход в универмаг ((
Это мое личное мнение )С таким помещением можно было бы уровень повыше )
Відповісти
Ціни космічні, а Сільпо ще гріший, ніж в "Слоні". Місця мало, пройти нема де, не те, що з возиком. Тіснота, сауна, ніякої вентиляції, асортимент - як завжди невеликий. Жлобські ціни і жлобські люди. Мандарини по 11.98, а в Там-тамі по 11.99. Є де пройти, стати повибирати, значно більший вибір і є чим дихати. А то хотів все втулити на таку площу, аби тільки гроші капали. Більше ні до чого люди.
Відповісти
А чому сІльпо, адже сЕло.
Відповісти
А тому що ПаДлиця.
Відповісти
Як на мене ЦУМ хороший. Такий, яким повинен бути центральний універмаг місті. Все є... нікого не образили, навіть ті магазинчики із сувенірами, з свічками, з дисками лишили. СУШИЯ - мрія. Нарешті...дочекалися. Шкода, що не дають нам поки дозволу на МАК, але думаю все з часом! В ЦУМі буде банк, де будуть міняти валюту.(до слова)А щодо бутіків...НЕХАЙНО ЗБУДУЮТЬ ПОРТ-СІТІ і буде там Zara, Bershka і т.д. ЦУМ це трохи не того призначення магазин. Де в ЦУМах України ви бачили величезні бутіки фірмового одягу? На одну Zara треба таке приміщення...як пів одного повершу в ЦУМі. Тому поки треба їздити в Київ чи у Львів. А ЦУМ дуже хороший. Де ви бачили кращий? Хіба в Київі, після реконструкції аж у 2016 році... і то не факт)))))
Відповісти
Ви всі такі смішні-наробили такого галасу навколо відериття ЦУМУ в Луцьку..таке враження що більше цікавішого ніде нічого не трапилось. А бидло є не тальки в Луцьку ,а й по всій Україні..така ми вже нація і нічого з цим непоробиш.
Відповісти
Побудували щось достойне міста з населенням в 200 тис.людей, 90% яких, як виявилося, звсім не раді тому, що їх рідне місто оновлюється.
Відповісти
Шось Лисого не видно.Мо ,застіснявся?
Відповісти
зато Микола на старості ще й "звіздою" став, тепер може валюту дорожче скидати, з автографом
Відповісти
Лише "бутіка" "Планета сконд-хенд" не вистачає, щоб щось справді фірмове купити можна було. А так - все класно)))
Відповісти
найбільше добивають коментарі, типу нада zara, бершка!!
ви хоч маєте уявлення, що таке відкрити брендовий магазин в місті, що таке франчайзинг!!!! Такі бренди в Україні представляють великі компанії і в найближчому майбутньому Луцьку не світять такі магазини, в нас маленьке населення, мала середня ЗП!!
Люблю Луцьк!!!
Відповісти
А що вартує відкрити Кіру? Не те саме??? Оджі??? Маразматіки ви!!! Просто відкатів захотілося власникам і директорам, а їх такі магазини не дають!!!
От тепер і привід Єрємєєву ЦУМ взути саме Бершкою, Зарою, Страдіваріусом, Вумен Сікретом..., Пулл енд Беаром))), і так далі...,щоб люди змогу мали купувати достойне і по достойних цінах, я розумію,що цим магазинам потрібно місце, певна к-ть людей на годину, але якщо Кіру вже відкрили,тоя думаю там прорахували що й до чого!!!
Тим більше ці марки ДЕШЕВШІ ніж ці,що я є зараз в ЦУМі, турецько-китайські!!!
Сушия??? Дитинко, якщо ти так кайфуєш від неї, то зайди в Оттімо Чібо(це без реклами) і Хазіпова суши скошиуй-відчуєш,що таке напів фабрикати та норм. їжа!!! Чікен ХАТ? КУРЯТНИК!!! НАЩО??? БРОВІН ЗНОВУ З КАВ'ЯРНЕЮ,ОСТОГИДЛО!!! ЛИШЕ КЛАСНЕ,ЩОБ "ВАРЕНИКИ ТУТ" БУЛИ ЗА ТАКОЮ ЦІНОЮ ЯК У М. Львів!!! Отам і кава буде, і чай...
Ти сама знаєш,що таке франчайзинг??? ТАК ЦУМ ОБІЦЯДИ "ЗАСІЯТИ" цими брендами, тому і люди змовчали на рах. підвалу, а що ми маємо зараз??? Нічого!!! То нащо було оце всі терпіти,оці всі незручності??? Для кого це??? Для тебе! ну то купуй там, давай можливість власникам заробляти на тому,що в Китаї чи в Туреччині в смітник викидають!!!
Відповісти
Ти така "обізнана"!!
Так хочеться з тобою зустрітись на відкритті Порт сіті і подивитись на "Зару і т.д"
Відповісти
А мені сподобалось, було свято і діти повеселилися і дорослим сподобалось. "Луцьк" - місце де і погуляти можна буде і каву попити, великий, гарний, світлий торговий центр. Дякую організаторам, та будівельникам, відкрилися вчасно, перед новим роком. В такому ЦУМі набагато приємніше робити покупки, цивілізовано якось.
Відповісти
Була сьогодні на відкритті ЦУМу,сподобалось на30% зі 100.Нічого особливого!
Відповісти
Подарунки до Ногово року де?
Лотореї продають?
Газети продають?
Банкомати?
Ксерокс є?
Трудову книжку купити можна?
Відповісти
одяг,їжа,чумайдни,
люди пруть, як на майдані,
шусь всередину, мо алява яка,
а там ціни космічні і всяка ...краса
Відповісти
То ж в ЦУМі купа всього... що не виберете подарунок на Новий рік? Купіть вазочку, рамочку, шалічок, парфуми, окуляри, бриліанти, телефон, планшет, гель для душу... та все, що завгодно. Навіщо вам ті лотереї.. що нема куди гроші розумно витрачати...або не витрачати..???? Банкомати знизу.. там де Сільпо. І щодо цін... то ціни звични. Можна купити кофту і за 200 грн і за 2000 тисячі. Добре є! для різного покупця. Хороший ЦУМ! Те не так і те не так... дивні люди... Чи може ходити було краще по тому старому ЦУМу і любуватися СОВЄТСЬКИМ витвором мистецтва. Від одного вигляду нудило.
Відповісти
Лище,Ковель,Оховецьк-
продавці на роботу спішать,
тепер вани в брендах шарять-капець,
їх бо вчили...,щоб вам розказать
Відповісти
Умнічка) Гарно сказав!!!
Люди, одумайтеся, не годуйте власників опендованих бутіків, бо ціни захмарні!!!Це може коштувати Прада плаття ціною від 600грн., а не Туреччина!!!
Народ, не давайте змоги заробляти і так на нашій з Вами бідноті, бо з зарплатою в сер. по місту в 1500грн. такі ціни-це вибачте, але це не для лучан та тим більше не для гостей з нашої області..., такщо шкода, що у нас все як завжди...через ж...!
Успіхів, як далі їздили у міста Львів чи Київ, на крайнякі у м. Рівне-так і будемо..., бо навіть т.м. "Остін" не можна було тут відкрити..., н да...!!!
Це все для полішуків,які думають що Туреччина-це еге гей і ого гой!!!
Відповісти
Да, про Остин и я подумал. Только чем вас не устраивает Турция? Весь недорогой бренд, типа Остин, из Китая, качество на том же уровне что и турки. А ценовая политика, она ведь от многих факторов зависит. Меня тоже цены прикололи на мужские тряпки. Пиджачки по 3000 грн, вязанные изделия по 500. Подождем сезонных скидок, тогда все станет на свои места.
Відповісти
Я ось теж не знаю, ціни в Луцьку просто захмарні для ваших зарплат. Тут в Києві можна все дешевше взяти, я зарплати просто в рази більші!
Відповісти
Це просто жесть, іншим словом ніяк не назвеш. Як це називається коли ти заходиш в бутік, в якому висять плаття не менш як по 3 тисячі гривень, а та продавщиця навіть не суїзволить відірвати свою ср*ку від крісла і припинити розмовляти по телефону. Вони поводять себе ніби тількі й носять ті плаття все життя, а ти якщо ти в джинсах, а не в платті від кутюр і не в туфлях Jimmy Choо - простий плебс без грошей і не можеш собі дозволити купити цю річ....я б їх нафіг всіх позвільняла.Проте виключенням був магазин Kira Plastinina.Коли в мене випадково впало плаття з вішака, то до мене підлетіла продавщиня і підняла ( не особливе, воно коштувало копійки ), допомагала підбирати речі і носила їх за мною, це я розумію продавець, а не ті наглі, фарбовані видри.
Відповісти
у підсумку усього прочитаного вище,можна сказати лише одне:
ніякої особливої події не трапилось,відкрився черговий ТЦ,що робить собі піар тільки на тому що його обговорюють оточуюючі,а не на якісних,справді хороших,брендових речах!
ну поговорять тиждень-другий,а далі що?!а далі все затихне.і наші люди,будуть в очікуванні відкриття "Порт-сіті".так від одного "дійства" до іншого.нашим людям,аби свято й халяву подавай!:)
Відповісти
Ніхто не написав, що хтось із Сільпо намагається воскресити (принаймні, в пам'яті лучан і гостей міста) дєдушку Лєніна. Тільки сьогодні звернув я увагу на свій чек і помітив, що там написано : "Луцьк, просп. Волі, 1 (проспект Леніна"). По-перше, він ніколи не був проспектом Леніна, а завжди вулицею, а по-друге, навіть одразу по перейменуванні ніхто не турбував прах дєдушкі-вождя, а тут раптом через понад 20 років згадали. Хочуть із Луцька зробити Запоріжжя чи Миколаїв, де просп. Леніна тягнуться мало не через усе місто. Їй-богу, сором!
Відповісти
Опять будет базар.Как и был
Відповісти
Открыли бы маг.Zara.Хоть что то было бы хорошо!
Відповісти
До чого тут Єрємєєв має взувати Палицю. Хто не знає Палиця все почав, Єрємєєв, Івахів - це вже похідне. Тут інші пріорітети. Чи ви думаєте Єрємєєв викупить франчайзинги на всі відомі бренди і засіє ними Порт Сіті. Хто тендер виграє, той і буде. Наше населення неплатеспроможне! Так Зара кльво... хочете сказати, що всі попруть в Зару купляти блузку за 700грн чи піджак за 1500 грн. Сумніваюся. Хтось сказав за плаття Прада за 600 грн??? Ви що СМІШНІ!? ЯКЕ 600 грн? Аби спідничку за 5000 грн купили! Прада їм в ЦУМ давай! Ну за 600 грн якраз КИТАЙСЬКА чи ТУРЕЦЬКА ПРАДА в самий раз для нашого насеоення...яке буде носити хлам і думати, що носить Прада! І найсмішніше, що ТАК І БУДЕ ДУМАТИ!!!! А що Зара в Рівному є? Де? Може в екваторі? В Екваторі взагалі нічого нема...хоча звісно все в порівнянні. Хочете Остін зайдіть в топ сікрет чи ще краще в саваж на Волі і купите той самий хлам. Щодо суші в Оттімо Чібо, ніби там роблять суші не з тої самої перемороженої риби, що лежить в Там Тамі, а привозять рибу прямими поставками з Норвегії. ВСЕ НАТУРАЛЬНЕ.. БЕЗ ГМО! Ви себе чуєте, ви адекватні? Зате, треба обісрати Сушия, не здивуюся, якщо ні разу там і не були! (до слова... Оттімо Чібо буде туго...через таку конкуренцію). А чим Вам вже Бровін не вгодив??????? До речі "Вареники ТУТ", викупив Бровін, і прийдеться вам заходити у Вареники Тут і пхати вареники Бровіна! (і силуючи їх ковтати, люблячи вареники і ненавидячи Бровіна) НЕ РОЗУМІЮ ПРАВДА ЗА ЩО? Ніби в Луцьку у сфері харчування є щось краще ніж Гранд Персона. Балуваний наш народ, завжди жаліються на своє життя і при цьому робити нічого не хочуть! То заробіть гроші. Заваліть їх в новий ЦУМ! Напічкайте його екоресторанами і ПРАДА, і розказуйте всім, які ви молодці. І тоді всі почнуть на вас молитися! Радійте, що тої халупи більше нема і її спалили. А то наші діти і внуки заходили б в той ЦуМ і з сумом дивилися б на те бомбосховище. Є новий НОРМАЛЬНИЙ ЦУМ! А кому не подобається... то не заходьте туди. І все. І всі будуть щасливі!!!!
Відповісти
+100. Только ночью спать надо. :))))))
Відповісти
Гарно сказано!
Відповісти
ЦУМ втратив головне, а саме те, чому його називали ЦУМ, він вже не універсальний магазин. Тільки одяг, сувеніри, коштовності. І сільпо.
Це вже не цум, а будинок одягу. Називайте речі своїми іменами.
Відповісти
музей одягу, звьозди за склом,
а простим лучанам-великий облом!
Відповісти
цікаво,чим обламали вас?!!
Відповісти
Зверхністю продавців в недешевих скляних будках, які нещодавно болото місили в Лищі і Ковелі,а тепер "вибилися" в місто, в люди, працюють у великому гамазині
Відповісти
Облом-це свято на останні гроші, а до стипендії ще 2 тижні, але ж понти-я був у новому гамазині, тепер зі слідуючої стипендії ще раз зайду...Це- для для абсента(не захоплюйся)
Відповісти
То Ви їм заздрите? Та вони хоч бідолахи болото в Лище і Ковелі місили і в люди "вибилися", як ви кажете! А ви напевно як місили болото, так і місите. У кожного з нас своя біда.
Відповісти
Сказала Маруся, насовуючи гумовики- ще ж назад тьопати. твоя біда дещо в іншому...
Відповісти
Ми хіба з Вами уже на ти? Та чого ж тьопати? Я сяду і поїду!!!!можу вас красно засмутити. в мене все прекрасно. І так звані ,гумовики, маю, якщо раптом злива. І Слава Богу, що якщо болото, то мої ноги чисті і сухі. Ніби ми всі не люди.. і ті, що з Ковеля, Лище чи ще звідкиля чимось надто відрізняються від панства Луцького. Тут у вихованні справа.
Відповісти
прада, херадо, остин, уестін і т д
Коли будуть в Україні торгувати українським? Коли ми будемо упувати своє, а не прада, зара, кроптаун? Скільки можна годувати іноземні економіки? Тому і в кризі сидемо, бо свого не робимо, а виробництво чужого спонсоруємо.
Відповісти
Пишете тут - Zara, Bershka, Mango вам подавай...Щоб відкрити Манго по франшизі треба як мінімум 250 тис.євро вкласти. Маєте вільні гроші - купуйте франшизи і працюйте!
Відповісти
... все вам мало,все вам не так,для вас як для людей,а ви не ображені інтелектом відкрийте очі і радійте що для вас створюют адекватні умови!!!
Відповісти
сказав наглядач в тюрмі і різко закрив камеру, прищепивши в"язню пальці...
Відповісти
Адекватні умови-це на роботі , а тут- "для людей як для себе",радійте барани, що пасуть,а могли б з"їсти
Відповісти
Мене не обламаєш, я гнучкий, але не прогинаюсь за гроші і за халяву.Облом- це коли будівля палає, а вихід- один...
Але те, що лучан не ламає, те робить сильнішими!
Відповісти
Нещодавно старий ЦУМ згорів, а ви вже бажаєте спалити новий?????
Відповісти
це натяк для журналістів? буде нове шоу?
Відповісти
шановні люди прошу звернутися до директору цума.
сьоднь 02.04.2013 я зайшов з другом в цум , доїхав на екскаларорі до 3 поверху а там охорона нас зупинила і сказала що ми граемося,нас вигнали, не не поїли, та не зробили фото яке я мав зробити там..НЕ ХОДІТЬ В ЦУМ (після цього ми вийшли там стояли 2 міліціонера ми звернулися до них а вони нас не стали навіть слухати)
Відповісти
Завідуйте молча про барабанщиць!!!!
Відповісти