Шацький вундеркінд-математик розповів про плани на майбутнє

Шацький вундеркінд-математик розповів про плани на майбутнє
Одинадцятикласник НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» селища міського типу Шацьк Ігор Віннічук, який набрав 200 балів на ЗНО із математики, ніколи не ходив до репептитора, а майбутнє планує пов'язати із кібернетикою.

Як розповідає батько випускника, годова Шацької селищної ради Сергій Віннічук син ще з першого класу любив цей пред­мет, легко давалися задачі, пише Шацький край.
«Мабуть, у нього це передалося по спадковості від мене», – каже, сміючись, батько хлопця.

Протягом одинадцяти років навчання в школі Ігор жодного разу не ходив до репетитора з математики, усі теми розумів на уроках. Коли пропускав якийсь урок через хворобу – вчив самостійно, що не розумів – запитував у вчителя Любові Дударчук. Саме вона дала Ігореві ті знання та розуміння основ математики, котрі на ЗНО підтвердили рівень його знань та рівень викладання вчителя.

Ігор не є медалістом - до срібної медалі хлопець трішки не дотягнув, але від цього не засмучується. Він був упевнений у своїх силах, що здасть ЗНО на високий бал. Пробне ЗНО, яке складав весною, на­писав дуже добре. Окрім ЗНО з української мови та літератури, ма­тематики, складав екзамени з географії та фізики, з яких також отримав хороші бали.

Після екзамену з математики звірив свої відповіді в Інтернеті з правильними, був упевнений, що напише на 198 балів. Але у під­сумку отримав цілих 200.

Ігор – не лише математик. Він ще й любить музику, декілька ро­ків займався у Шацькій дитячій музичній школі.

Майбутнє хлопець хоче пов’язати з прикладною математикою, інформаційними технологіями та кібернетикою, тому після ЗНО подаватиме документи в три вищі навчальні заклади (міст Київ, Львів та Луцьк).

У тому, що Ігор став першим випускником, котрий склав один з предметів ЗНО на найвищий бал, є заслуга вчителя математики вищої категорії Любові Дударчук. Хоча щороку декілька її учнів здобувають бі­льш ніж 190 балів на ЗНО - цьогоріч, наприклад, таких троє.

Як розповідає вчитель, Ігор чотири роки вивчав предмет по­г­либлено у профільному мате­ма­тичному класі. Не пропускав й індивідуальних занять у школі, які проводили відповідно до шкільної програми.

«Ігор з са­мого початку зацікавився мате­матикою, було видно, що це йому подобається. Але саме в старших класах ще більше роз­винулися його математичні зді­бності. Брався за розв’я­зу­вання складних завдань, додат­кових, щось вдавалося, а щось – ні. Тоді пояснювала. Та він і са­м у класі був за консультанта своїм однокласникам. Бувало, приходжу у клас на урок, питаю, що не зрозуміло у домашньому завданні. Діти кажуть, що Ігор нам уже все роз’яснив. Це також давало хлопцеві більше розуміння математики. А головне – хто старається, хто хоче вчитися – обов’язково досягне резуль­тату», – говорить вчителька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Шацький вундеркінд-математик розповів про плани на майбутнє
15 липень, 2017, 19:25