Аварія у Луцьку: через слизоту зіткнулися мікроавтобус, маршрутка і легковик. ФОТО

Аварія у Луцьку: через слизоту зіткнулися мікроавтобус, маршрутка і легковик. ФОТО
Оновлено о 23:35 На шляхопроводі біля «Там Таму» зіткнулося три автівки: бус, маршрутка та легковий автомобіль.

Автопригода трапилася 5 грудня приблизно о 16:30.

Машини зіткнулися на найвищій ділянці шляхопроводу - просто над залізничними коліями.

В обидва боки від місця ДТП - на проспекті Соборності та проспекті Перемоги - утворилися довжелезні затори.

На місце прибули працівники ДАІ та карета швидкої. Медики надали допомогу одному із водіїв, у якого був поранений лоб.

У ДТП потрапило щонайменше 3 автомобілі: синій мікроавтобус, маршрутка №18 та мінівен Мitsubishi.

Працівники ДАІ відмовилися коментувати ситуацію.

«Зіткнулися маршрутне таксі № 18 і бус. Ще дві машини, які рухалися за ними, отримали значні ушкодження», - повідомив телеканал «Аверс».

Покриття на проїзній частині шляхопроводу дуже слизьке - практично лід. Багато авто пробуксовують на місці.


































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бля, мені завтра в автошколу йти на водіння :-(
Відповісти
а я сьодні їздив. пофоткав це ДТП і поїхав з інструктором... Підсікають, гади, навіть в таку погоду!.. але обійшлося) удачі!
Відповісти
От і добре,що тобі завтра йти на водіння!!!
Побільше нервів викладач витріпає,але хоч їздити вмітимеш,а не просто так для галочки за бензин заплатиш!!!
Відповісти
А на ніч морозець буде, ото... на комунальників до суду!!!
Відповісти
Комунальників не до суду, а на екзекуцію! Кожного року одне й те саме! Чому, коли температура дорівнює нулю, або вище нуля, не посипають дороги? Чекають, поки настануть морози, аби все позамерзало і утворилася суцільна ковзанка? Купа людей потерпають від похабного ставлення комунальників до своєї роботи і від чужої безтолковості! Чому у Європі такого немає? Як тільки присипало сніжком - відразу сіллю посипають! Хай би приклад брали, якщо кричать, що у нас місто європейське.
Відповісти
мені от здається що треба не комунальників до суду, а владу, яка не виділяє кошти..... чи Ви думаєте що комунальники скидаються по пару грн і їдуть посипати???? просто немає так необхідного фінансування.....
Відповісти
Комунальників із року в рік сніг і ожеледиця зимою зненацька застає, от і не встигають
Відповісти
А де палиця? Нехай спонсорнув би, аааа вибори закінчились)))
Відповісти
маршучики о.уї ші ((((
Відповісти
Я став очевидцем цієї ДТП,маршрутка вилетіла на зустрічну смугу і вдарила буса в місце де знаходився водій,маршрутку аж розвернуло на 180 градусів,ці маршрутчики літають як п-ц,скільки ДТП за ось таких водіїв.
Відповісти
Слава Богу, что без жертв. Могли ведь и с путепровода слететь. Ведь каждый год одно и тоже.
Відповісти
номер грандіса хтось бачив?
Відповісти
Я вже й забув як в Луцьку темно!!! Ой-йой...
Відповісти
Комунальщикам отрубить руки. Некоторым водятелям маршруток тоже. Дороги и тротуары не почищенны.

Для сравнения: В этом году на первый ОСЕННИЙ снег я был как раз в Белорусии. Выпал снег (около 5-7 см), через три часа все дороги в городе были почищенны и посыпаны (тротуары тоже).Ближе к вечеру убранный снег на обочины - вывезли грузовиками. Этоже Жесткий диктатор лукашенко у них. Бедные комунальщики, не могут отдыхать, в отличии от наших=((((
Відповісти