Олександра Тиводара в суд привезли на «каталці». ФОТО

Олександра Тиводара в суд привезли на «каталці». ФОТО
Керівника громадського формування "Варта порядку" Олександра Тиводара в суд привезли на "каталці".

Судове засідання розпочалося 10 серпня.

Нагадаємо, 8 серпня в Луцьку посеред вулиці затримали голову «Варти порядку» Олександра Тиводара. Також обшуки відбулися на офісі громадського формування та в будинку Тиводара, ще кількох членів цієї організації. У прокуратурі пояснили, що оперативні заходи відбуваються в межах справи щодо стеження за людьми, збору інформації та контрабандного переміщення через кордон спецзасобів.

Засідання щодо обрання запобіжного заходу 9 серпня так і не відбулося. Лише в другій половині дня в СБУ повідомили, що передали в суд клопотання про обрання запобіжного заходу Тиводару. Тож сьогодні, 10 серпня, засідання має таки відбутися.

О 15:50 Олександра Тиводара доставили в суд на "каталці". Частина людей, які чекали під судом, зустріли його появу аплодисментами. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в СБУ він поскаржився на погане самопочуття.

Станом на 16:00 у судову залу журналістів та активістів не пускають.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба!!!
Відповісти
тА ДАЙ ЙОМУ ВЖЕ ТЕ ЗЛЩАСНЕ ПОКРИВАЛО В КЛЕТКУ
Відповісти
а-ля корбан №2
спекотно а так би одіяла в клеточку верия 2.0
Відповісти
Просто цирк! Як тільки відповідати так усі хворі.Докажи свою правду і не влаштовуйте маски шоу для преси.Що за варта порядку якщо не можете відстояти свого, кого ви тоді захищаєте в Луцьку.
Відповісти
Цирк на дроті))) Одіяльцем хоч би вкрили верблюжим. Насіров передав би колєзі. Флешмоб в них хоча б був. А то якось не по людськи виходить.
Відповісти
Викапаний Насіров...
Відповісти
То якийсь піпець!
Як тільки є докази вини так в нас здорові люди, швидко стають смертельно хворими.
Скажіть коли такі цирки закінчаться?
Може потрібно поруч на лаву підсудних ще пару так званих лікарів посадити, які всякому "супер хворому" такого роду діагнози пишуть і "лікування призначають"!!!!!
Відповісти
Не знаю як би себе почував при тиску 180 на 100 але по ньому реально видно що йому погано.
Злі ви люди. з такими точно майбутнього в країни нема.
Порохнявий буде по одному як цуценят душити а ви біомаса будете хлопати в долоні і насміхатись!
Відповісти
Не тому придурку, а тому, що у нашій державі це законний і припустимий спосіб уникнення відповідальності
Відповісти
Як це смішно...
я про каталку ))))
Відповісти
А де рядно як у Насірова?
Відповісти
Кожному видадуть, хробаки, по одіялу, і простині, хто хоче, й по ділянці))) це тільки початок, одних судять через день, інші пяні покарання уникають бо строк адмінвідповідальності минув, де правда???
Відповісти
Як тільки якийсь злодюга попадеться-то відразу хворий.В тюрмі полікують.А як ні-то в Гараджу!!!!!
Відповісти
на каталці, не соромно? ще жіночка-лікар пхає ту каталку, а на ній "смертельно хворий" на 150 кг лежить...
дико дивиться така картина, варта падає лицем вже не в грязюку, а у відверте гі-но.
Відповісти
Дивлюсь при владі одні доходяги, можливо, посадовцям, депутатам і т.п. треба проходити медогляд, щоб їх не привозили на "каталка". Це ж стидоба для Держави, що нею керують "хворі і немічні" люди.
Відповісти
ще б ваговий бар"єр ввели би, більше 100 кг - на керівні посади не брати!!! :)
Відповісти