Україна завоювала срібло на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Стрибунка у висоту Юлія Левченко принесла Україні першу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходить в Лондоні.

У фіналі в цій дисципліні Левченко показала результат 2.01 м, який став для неї новим персональним рекордом. Такий стрибок дозволив українці завоювати срібну медаль - першу для України на цій світовій першості, - пише НВ.

Переможницею стала росіянка Марія Ласіцкене (2.03 м), яка, як і інші російські спортсмени, виступає на чемпіонаті світу під нейтральним прапором.

Відзначимо, що цей чемпіонат світу став другим "дорослим" в кар'єрі 19-річної Левченко. У 2015 році в Пекіні вона показала лише 24-й результат.

Завтра, 14 серпня, в фіналі чемпіонату світу також виступить бронзовий призер Олімпійських ігор в Ріо стрибун у висоту Богдан Бондаренко.

Цей сезон дуже вдало складається для Левченко. Раніше вона завоювала срібну медаль на етапі Діамантової Ліги - найпрестижнішої легкоатлетичної серії світу, - який проходив в Монако.