вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Луцький мер взяв на роботу захисницю тварин

Луцький мер взяв на роботу захисницю тварин
Директором новоствореного комунального підприємства «Ласка» призначили Богдану Новарчук (на фото).

Відповідне розпорядження 6 грудня підписав луцький міський голова Микола Романюк.

«Призначити з 6 грудня 2012 року Новарчук Богдану Богданівну на посаду директора комунального підприємства «Ласка» за сумісництвом, згідно умов, передбачених контрактом», - йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, депутати Луцької міської ради на сесії 28 листопада прийняли рішення про створення комунального підприємства «Ласка», яке, зокрема, доглядатиме за бездомними тваринами, займатиметься їх відловом і стерилізацією, проводитиме ветеринарну, промоційну діяльність щодо гуманного поводження з тваринами, шукатиме тваринам нових власників тощо.

Саме Богдана Новарчук, яка є керівником організації «Волинське товариство захисту тварин», стала ініціатором створення такого комунального підприємства.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай ще Сніжану Шевчук візьме на роботу за сумісництвом, яка біля ОДА і "Там-Таму" розвела собачник, то нехай і біля міської ради "попрацює"!:)
Відповісти
Удачи и сил!!!! Анти-доги лают, а собачий караван идет:))))))
Відповісти
Ваших детей этот "караван" еще не пугал или не кусал? Да у вас наверное и детей-то нет - умник!!!
Відповісти
вот люди и делают что то для этого, что бы собаки детей не кусали. Жаль есть такие, которым до собак еще очеень далеко - ничего личного, просто в смысл....
Відповісти
Подивився б я на вас коли ви захотіли б на ровері проїхатись біля міської дитячої лікарні або Там-Таму...:))) Коли у цій шкурі не побудете - ніколи не зрозумієте, а тільки безглуздо клаву топчете! :(
Відповісти
Клон, я не представляю для них угрозы, они на меня не кидаются. Прикинь?
Відповісти
Це та тітка , що хоче ввести податок на собак
Відповісти
Людям грошi нема, а на бродячих псiв, через яких в парку бiгати доводиться кругами, бо кидаються як скаженi (чого iм боятися - гицелям не платят) цiлу установу створили.

Це дебiлiзм. Дiвчина мо` нi в тин, нi в ворота не знае, потiм ii ж зганьблять самi ж за неправильнi розтрати "державних коштiв".
Відповісти
ага були ми в їхьному притулку-притону і бачили , як та "тьотка" Дана за собаками доглядає. собаки худі і хворі і злі як і люди, які там працюють. а ще слухи ходять, що машинами трупи звідти по ночах вивозять((((( а я кості собакам привозила - то мене і не пустили за забор!
Відповісти
Отнеситесь к собаке как ЧЕЛОВЕК -для начала попытайтесь с ней дружелюбно заговорить а не кидаться как нелюдь.А завтра угостите ее чем-то вкусным-и она ваш ДРУГ-ПОВЕРЬТЕ.Вы же любите когда к вам хороший подход-и они тоже живые и с чувствами.Хотя они не лицемеры и не продажны как люди........Но они очень верят нам и многое прощают.... А тетка эта по имени бб.новарчук-редкой породы.....Хотите помочь этим несчастным животным-завезите на притулок еду и САМИ РАЗДАЙТЕ КАЖДОМУ-даже и под контролем их работников.А ЛУЧШЕ ПРОСИТЕ-УГОВАРИВАЙТЕ БЛИЗКИХ И ЗНАКОМЫХ НЕ ОТВОЗИТЬ ТУДА ЖИВОТНЫХ.ПОТОМУ КАК ЭТО - КОНЦЛАГЕРЬ.В ПРЯМОМ СМЫСЛЕ ЭТОГО СЛОВА-ТОЛЬКО НЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ А ДЛЯ ЖИВОТНЫХ.
Відповісти