вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

На Волині - позачергові вибори в нових громадах. СПИСОК

На Волині - позачергові вибори в нових громадах. СПИСОК
Центральна виборча комісія призначила вибори у 19 об'єднаних територіальних громадах у Волинській області на 29 жовтня.

Постанова ЦВК з додатком № 164 опублікована на сайті ЦВК, - повідомили у ОПОРІ.

Зокрема, на вибори очікують:

1. Зарічанська сільська об’єднана територіальна громада (Володимир-Волинський район)
Зарічанська сільська рада
(села Заріччя, Дігтів, Новосілки, Орані, Суходоли, Федорівка), Ласківська сільська рада
(села Ласків, Вощатин)

2. Іваничівська селищна об’єднана територіальна громада, Іваничівський район
Іваничівська селищна рада
(смт Іваничі, села Долинка, Романівка), Мишівська сільська рада (села Мишів, Древині, Іванівка, Лугове),
Соснинська сільська рада
(села Соснина, Менчичі)

3. Жидичинська сільська об’єднана територіальна громада, Ківерцівський район
Жидичинська сільська рада
(села Жидичин, Кульчин, Липляни), Озерцівська сільська рада (села Озерце, Клепачів, Небіжка)

4. Цуманська селищна об’єднана територіальна громада, Ківерцівський район
Цуманська селищна рада
(смт Цумань, село Кадище), Берестянська сільська рада
(село Берестяне), Липненська сільська рада (село Липне), Холоневичівська сільська рада (села Холоневичі, Знамирівка)


5. Боратинська сільська об’єднана територіальна громада, Луцький район
Боратинська сільська рада
(села Боратин, Голишів, Новостав, Рованці), Баївська сільська рада (села Баїв, Городище, Цеперів), Промінська сільська рада
(села Промінь, Вербаїв, Коршовець, Лучиці, Мстишин)


6. Любешівська селищна об’єднана територіальна громада, Любешівський район
Любешівська селищна рада
(смт Любешів, села Заріка, Рудка), Березичівська сільська рада
(села Березичі, Віл, Нові Березичі), Бихівська сільська рада
(села Бихів, Хутомир), Бірківська сільська рада (села Бірки, Витуле), Великокурінська сільська рада (села Великий Курінь, Проходи), Ветлівська сільська рада
(село Ветли), Гірківська сільська рада (села Гірки, Люботин, Мукошин), Деревківська сільська рада (село Деревок), Залаззівська сільська рада (села Залаззя, Діброва), Залізницька сільська рада (села Залізниця, Лобна, Міжгайці), Зарудчівська сільська рада (села Зарудчі, Бучин, Підкормілля, Пожог, Селісок), Любешівсько-Волянська сільська рада (села Любешівська Воля, В’язівне), Седлищенська сільська рада (села Седлище, Угриничі), Судченська сільська рада
(села Судче, Березна Воля), Хоцунська сільська рада
(села Хоцунь, Сваловичі), Цирська сільська рада (села Цир, Лахвичі)

7. Рівненська сільська об’єднана територіальна громада, Любомльський район
Рівненська сільська рада
(села Рівне, Борове, Старовойтове), Гущанська сільська рада (села Гуща, Вишнівка, Миловань, Підлісся), Забузька сільська рада
(села Забужжя, Вербівка, Локутки, Новоугрузьке), Полапівська сільська рада (села Полапи, Сокіл), Столинсько-Смолярська сільська рада (села Столинські Смоляри, Будники, Гороховище,
Рогові Смоляри)


8. Головненська селищна об’єднана територіальна громада, Любомльський район
Головненська селищна рада
(смт Головне, села Масловець, Скрипиця, Ясне), Заболоттівська сільська рада (села Заболоття, Гуменці, Крушинець), Нудиженська сільська рада
(села Нудиже, Мшанець, Черемошна Воля)

9. Любомльська міська об’єднана територіальна громада, Любомльський район
Любомльська міська рада
(місто Любомль), Бірківська сільська рада (села Бірки, Скиби), Запільська сільська рада
(села Запілля, Красноволя, Лисняки), Підгородненська сільська рада (села Підгородне, Боремщина, Вілька-Підгородненська, Застав’є), Куснищанська сільська рада
(села Куснища, Городнє), Почапівська сільська рада
(села Почапи, Вигнанка, Чорноплеси)

10. Колківська селищна об’єднана територіальна громада, Маневицький район
Колківська селищна рада
(смт Колки), Боровичівська сільська рада (села Боровичі, Грузятин), Годомичівська сільська рада (село Годомичі), Рудниківська сільська рада
(села Рудники, Калинівка, Мар’янівка, Новоукраїнка, Островки), Старосільська сільська рада (села Старосілля, Розничі, Семки, Ситниця), Четвертнянська сільська рада (села Четвертня, Криничне)

11. Велимченська сільська об’єднана територіальна громада, Ратнівський район
Велимченська сільська рада
(села Велимче, Дошне), Датинська сільська рада (села Датинь, Запілля)

12. Копачівська сільська об’єднана територіальна громада, Рожищенський район
Копачівська сільська рада
(села Копачівка, Башова, Олександрівка, Підліски, Тростянка), Березолуківська сільська рада (села Березолуки, Кроватка, Підгірне, Яблунівка), Залісцівська сільська рада
(села Залісці, Ужова), Кременецька сільська рада
(село Кременець), Любченська сільська рада (село Любче), Уляниківська сільська рада
(село Уляники)

13. Дубечненська сільська об’єднана територіальна громада, Старовижівський район
Дубечненська сільська рада
(села Дубечне, Залюття, Лютка, Мокре, Рокита), Глухівська сільська рада (села Глухи, Текля)

14. Сереховичівська сільська об’єднана територіальна громада, Старовижівський район
Сереховичівська сільська рада (села Сереховичі, Грабове, Нова Воля), Синівська сільська рада (село Синове), Солов’ївська сільська рада (села Солов’ї, Комарове, Ниці)

15. Смідинська сільська об’єднана територіальна громада, Старовижівський район
Смідинська сільська рада
(села Смідин, Лісняки, Паридуби), Руднянська сільська рада
(села Рудня, Кукуріки, Сьомаки)

16. Луківська селищна об’єднана територіальна громада, Турійський район
Луківська селищна рада
(смт Луків), Миляновичівська сільська рада (села Миляновичі, Годовичі, Залісці, Зілове, Кличковичі, Перевісся, Тупали, Туровичі), Соминська сільська рада (села Сомин, Відути)

17.Турійська селищна об’єднана територіальна громада, Турійський район
Турійська селищна рада
(смт Турійськ), Дольська сільська рада (села Дольськ, Растів), Кульчинська сільська рада
(села Кульчин, Мировичі, Ставок), Перевалівська сільська рада
(села Перевали, Осереби, Охотники, Торговище)

18. Оваднівська сільська об’єднана територіальна громада, Володимир-Волинський та Турійський райони
Володимир-Волинський район: Оваднівська сільська рада
(села Овадне, Верба, Маркелівка, Сусваль), Білинська сільська рада (села Білин, Ліски, Охнівка, Писарева Воля), Галинівська сільська рада (села Галинівка, Воля-Свійчівська, Гевин, Свійчів), Красноставська сільська рада
(села Красностав, Людмильпіль);
Турійський район:
Гайківська сільська рада
(села Гайки, Замости,
Руда, Ягідне)

19. Городищенська сільська об’єднана територіальна громада, Луцький та Горохівський райони
Луцький район:
Городищенська сільська рада
(села Городище, Григоровичі, Мартинівка), Несвічівська сільська рада (село Несвіч);
Горохівський район: Бережанківська сільська рада
(село Бережанка), Михлинська сільська рада (села Михлин, Загаї, Маруся), Угринівська сільська рада (села Угринів,
Дубова Корчма)


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
На Волині - позачергові вибори в нових громадах. СПИСОК
19 серпень, 08:39