Завтра бастує Центральний ринок Луцька

Завтра бастує Центральний ринок Луцька
Луцький Центральний ринок не працюватиме 30 серпня.

Про це 29 серпня у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost повідомив керівник Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес Волинь" Ігор Дильов.

Нагадаємо, на сесію міської ради, яка відбудеться 30 серпня, виносять питання щодо двох ділянок, на яких розташований Центральний ринок. Оренду однієї з них пропонують продовжити на рік, а по іншій - не пролонгувати.

Зранку працівники ринку збираються під міськрадою, аби закликати міську раду продовжити договори щодо обох ділянок.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заберіть у них цю клоаку врешті, хай краще буде парковка
Відповісти
Бастує чи страйкує? Лєстніца чи драбина?
Відповісти
давно пора знести цей гадюшник в історичній частині міста і перенести на новий побудований
Відповісти
давно пора знести це бридке місце в історичній частині міста і перенести на збудований ринок а незадоволені завжди були і будуть
Відповісти
Треба всіх їх загнать на суботнік щоб прибрали свій срач навколо ринку
Відповісти
ніяких пролонгацій... скільки можна місто засирати..
Відповісти
нехай бастують не треба іти на поводку Горгута. треба навести порядок а не розводити срач
Відповісти
Не бастують, а страйкують. І хто від цього втратить? Вони, що! Наші годувальники? І чого Дильов знову заговорив. Він же ш на митниці тепер заробляє
Відповісти
От якраз і зручна нагода зрівняти все бульдозером.
Відповісти
Навіщо той базар під стінами тисячолітнього замку? розвели нащадки бруд під стінами! Там туристична зона повинна бути,а не торгаші з навколишніх сіл! Нафіг за Луцьк той базар з історичної частини міста!
Відповісти
Я звичайно, перепрошую, але скажіть де в Європі біля історичних архітектур існує базар? При цьому ті бабульки ланцюжками стоять. Я розумію всю драматику ситуації, що люди не мають де заробити, але то просто совок. В європі, до прикладу, стоять автомати зі свіжим молоком, приходь купляй.
А тут зробили чорті-що. Рухаємося в Європу на жигулях, панове?
Відповісти
Кожного року на рік відкладають скільки можно відкладати,знести і все .
Відповісти
знести і все
Відповісти
Тролі закрийтесь!!!Ці підприємці залишаться без роботи,ви їм роботу не надасте.Закриєте ринки - підете в супермаркети,кормити олігархів.З таким підходом в ЄВРОПУ нам далеко.
Відповісти
Базар ганьбить історичний центр Луцька.
На місці базару мусово зробити зелене поле.
Відповісти
Тролі закрийтесь!!! Малий бізнес-це по європейські. А закрити ринок-це людей позбавить в наш час прожитку.Купувати підете в супермаркети-кормити олігархів.
Відповісти
Давно пора це місце привести в гарний вигляд, а то з замку такий краєвид що шах.
Відповісти
На цьому ринку давно потрібно навести лад.Позаймали місця навіть на тролейбусній зупинці.Його потрібно перенести за місто.
Відповісти
У Клечка учитесь
Відповісти
Не соромте місто!!! Закрийте вже це питання, зробивши там порядок і адекватно використавши для кращого життя міста...
Відповісти
Цим людям треба дати роботу і місце для бізнесу а не просто знести базар!
Все за що вони живуть втратять !
Відповісти
старый рынок сделал свое дело -мавр должен уйти - прдприниматель-это не перекупщик а производитель-мяса мебели хлеба одежды и тд рынок превратился в нарко алкоголе бомже притон
Відповісти
Знищити?
І що на цьому місці?
Розважальний центр?
Скільки поверхів?
От згадайте мене всі через декілька років.
Закривають ринок, не для того щоб догодити Лучанам, а щоб прикрити свої власні інтереси.
Відповісти