Азаров знову став прем'єр-міністром

Азаров знову став прем'єр-міністром
Верховна Рада проголосувала за призначення Миколи Азарова (на фото) прем'єр-міністром України.

"За" проголосували 252 народних обранців, пише ТСН.

Як відомо, 3 грудня Віктор Янукович звільнив Миколу Азарова з поста прем'єр-міністра, а також весь склад Кабміну.

З часу складання повноважень Азаров очолював Кабмін з приставкою "виконуючий обов'язки" прем'єр-міністра.

Очікується, що новий склад нового уряду буде сформований не раніше 13-14 грудня, пише видання.

Нагадаємо, що регіонала Володимира Рибака 13 грудня обрали головою Верховної ради.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вітаю тупорилу полішву та інших недоумків ,які голосували і головне ,агітувалли за єрємєєва ,івахіва ,палицю і мартиняка. все,маскі скинуті.
Відповісти
Как он теперь папередников будет называть?
Відповісти
Волинські мажоритарники: Івахів, Паліця,Єремеев,Мартиняк - ТУШКИ!
Відповісти
Тушка той - хто йшов в лавах партії, а потім ії зрадив! А ці люди - мажоритарники!!!
Нахапались висловів, а не знаєте куди вставити, ось це справжні "полішуки"!:)))
Кого ви "лікуєте" - у дзеркало дивіться!:)))
Відповісти
Тушка якраз той, хто відчайдушно клявся-божився перед народом, що ніколи, нізащо і т.п. не проголосує за ініціативи ригионів. А 2-ге засідання чітко показала, що таке брехня.
Може я і справжній поліщук, проте на відображення в дзеркалі дивлюсь гордо, бо маю чітку власну думку; не лікую, бо за фахом не лікар; і вставляти що і куди вже знаю.
А вам особисто бажаю на наступні 5 років радіти і відчути на собі "пакращєння" від Азарова та гордість за Волинських мажоритарників!
Відповісти
ПАЗДРАВЛЯЮ, ВЫТАЮ
Відповісти
Кровосісі знову біля сісі!?!Це ніподобство!!!
Відповісти
Що там далеко ходити-сьогоднішня стаття"УБОЗівці показали дітям, як лазити по стінах"-це пояснення всієї неадикватності нашого суспільства на чолі з таким "прем*єр-міністром"!!!
Відповісти
Собаки гавкають - караван іде!
Успіхів Яновичу!
Відповісти
Його успіхи залежать від того,на скільки вдало він поработить таких як ви,щоб працювали на нього і його сім*ю!!!!
Відповісти
Палата №6!
Добряче вас Юлеботи поработили і зомбували!
Жалко вас!:(
Відповісти
Далі ходить на футбол, на матчі ФК ВОЛИНЬ та заправляйтесь на ВОГ...,будете далі "багаті"!
Відповісти
По таким коментам навіть у скроні пальцем крутити зайве - палата...!!!
Відповісти